Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 159

Thread: iOS 8

  1. #41 SP
    Senior Member Trefla's Avatar

  2. #42 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hmm, de ce ar ascunde tocmai un asemenea feature?

  3. #43 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Dunno , poate nu e gata si o sa il lanseze odata cu 8.1 ?

    Din ce am testat eu , Yosemite si iOS 8 au cele mai proaste versiuni beta de la Apple din istorie.

  4. #44 SP
    Senior Member Trefla's Avatar

  5. #45 SP
    Admin MonkY's Avatar
    What's new in iOS 8 Beta 4 (or at least some of the changes):


  6. #46 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Renuntati la JB si faceti update?

  7. #47 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pe telefon (daca o sa iau 5S sau i6) da, pentru mine nu mai este atat de "must have" JB-ul... pe iPad insa nu, pana nu am JB nu fac upgrade.

  8. #48 SP
    Member BLAUPUNKT's Avatar
    stie cineva la ce ora se lanseaza ios 8 maine ?
    sau mai bine zis stie cineva cum dezactivez auto-soft-update pe iphone ? maine o sa am nevoie de 3g la servici si nu vreau sa downloadeze ca bou'in background si sa ma trezesc cu factura de 20 de milioane , am vazut ca au mai fost patiti pe aici.

    thnx

  9. #49 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu se downloadeaza NIMIC pe 3G. Exista limita de 100mb (daca nu ma insel) si daca aplicatia sau ce downloadezi, are mai mult, nu o ia deloc. Nu e vorba ca ia doar 100mb din cat are ea.

  10. #50 SP
    Member BLAUPUNKT's Avatar
    am i5s cred ca are si 4g sau whatever, mie mi-e sa nu downloadeze in background aia 2 gb cat o fi ios8 , am cautat in toate meniurile de setari unde sa dezactivez auto update si nu gasesc. capisci ?

  11. #51 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu are treaba daca e 5s si ai 4G. Nu downloadeaza pachete mai mari de 100mb fara wi-fi.
    Eu asa stiu.

  12. #52 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Nu de 100MB, limita e de 50MB. Tin minte ca aveam un prieten cu 4S care avea vreo 9GB trafic la abonament lunar, insa nu avea router acasa (implicit, nici Wi-Fi) si era super isteric ca nu isi putea lua aplicatii > 50MB. Iar ca sa dezactivezi update-urile : Settings -> iTunes and App Store -> Automatic Downloads -> Updates-Off.

  13. #53 SP
    Member BLAUPUNKT's Avatar
    Quote Originally Posted by Razzosinni View Post
    Nu de 100MB, limita e de 50MB. Tin minte ca aveam un prieten cu 4S care avea vreo 9GB trafic la abonament lunar, insa nu avea router acasa (implicit, nici Wi-Fi) si era super isteric ca nu isi putea lua aplicatii > 50MB. Iar ca sa dezactivezi update-urile : Settings -> iTunes and App Store -> Automatic Downloads -> Updates-Off.
    de 3 ore am rascolit in telefon meniul ala si nu l-am vazut cred ca am probleme

  14. #54 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Doua articole foarte bune despre iOS8:Foarte tari functiile "ascunse". Me like it!

    ---------- Post added 17-09-2014 at 09:27 ----------

    Avem si primul review: iOS 8 review: Some overdue updates, but well worth the wait.

  15. #55 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar

    iOS 8

    Voi folositi o tastura noua? Pentru ca vad ca Fleksy , Swiftkey si altele imi corecteaza in engleza deci nu au nicio valoare.

    De asemenea propun sa dam exemple de cateva aplicatii ce se merita sa le avem in notification center. Pana acuma eu am pus numai wunderlist.

    LE: ma chinui de ceva timp sa integrez 1Password cu Safari. Voi ati reusit?

  16. #56 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Un review foarte profesionist scris si detaliat - iOS 8, thoroughly reviewed | Ars Technica

  17. #57 SP
    Admin MonkY's Avatar
    apbaciu: ti-as spune, insa nu am trecut inca pe iOS 8... si nici nu voi trece foarte curand. Fie cand vine iPhone 6-ul... fie cand va iesi un update sa repare toate bug-urile sau jailbreak.

    Si review-ul Anandtech e bine facut: AnandTech | The iOS 8 Review.

  18. #58 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    La mine safari merge ca pe un samsung din 2010 ...... Abia incarca paginile ..... Appstore-ul se deschide in 2 min
    WTF. Am dat si all factory reset
    Device: iAir

  19. #59 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Al meu e ok. Chrome e singurul care nu merge cum trebuie.

  20. #60 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Si al meu e OK. Sunt unele bug-uri (cand primesc un mesaj sau o notificare, trebuie sa ies din aplicatia in care sunt ca sa dispara), insa in rest, nu am probleme.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. iOS Games By Graft in forum Apple
    Replies: 1067 Last Post: 08-04-2024, 18:04
  2. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  3. iOS 7 By MonkY in forum Apple
    Replies: 245 Last Post: 25-08-2014, 18:28
  4. IOS updates By AndRewqp in forum Apple
    Replies: 5 Last Post: 19-02-2013, 21:19
  5. Update iPhone iOS By freddie91 in forum Software
    Replies: 6 Last Post: 11-02-2013, 13:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts