Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 50 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast
Results 701 to 720 of 981

Thread: Gears of War 3

  1. #701 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    N-am o problema cu shotgun-ul si cu folosirea lui cand trebuie, si eu il folosesc la nevoie.. Am o problema cu copiii aia care alearga TOT TIMPUL de la un capat la altul al hartii cu shotgun-ul in mana si care distrug orice farama de tactica.

    De SawedOff nici nu mai zic, am dat peste tot felul de idioti care alearga spre tine ca niste kamikaze...

  2. #702 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Atata timp cat n-ai o echipa de 4-5 oameni cu care sa comunici si sa joci pe public, nu exista tactica, te agiti degeaba

  3. #703 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    N-am o problema cu shotgun-ul si cu folosirea lui cand trebuie, si eu il folosesc la nevoie.. Am o problema cu copiii aia care alearga TOT TIMPUL de la un capat la altul al hartii cu shotgun-ul in mana si care distrug orice farama de tactica.

    De SawedOff nici nu mai zic, am dat peste tot felul de idioti care alearga spre tine ca niste kamikaze...
    Sa inteleg ca tie iti place sa joci cu drujba? That's so lame !

  4. #704 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Atata timp cat n-ai o echipa de 4-5 oameni cu care sa comunici si sa joci pe public, nu exista tactica, te agiti degeaba
    Este de la router.

  5. #705 SP
    Senior Member tray's Avatar
    stiu eu care este problema de fapt.. va lipseste Clujlive

  6. #706 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Guys, cine vrea sa inceapa campania pe insane? As vrea sa facem un program 4 oameni sa il jucam cap coada. (ceva de genul marti de la 8 la 11 seara jucam cat putem, apoi acceasi oameni reiau jocul sa zicem joi seara de la 9 la 11...am dat doar un exemplu)

  7. #707 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Atata timp cat n-ai o echipa de 4-5 oameni cu care sa comunici si sa joci pe public, nu exista tactica, te agiti degeaba
    Da, poate ai dreptate..

    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Sa inteleg ca tie iti place sa joci cu drujba? That's so lame !
    Este o diferenta intre a folosi drujba atunci cand esti incoltit si tocmai se pregateste unul sa sara de dupa colt si sa te violeze cu shotgun-ul, si a alerga ca maniacul cu drujba pe toata harta..

    Din fericire, maniaci d-astia cu drujba n-am vazut. Cu shotgun-ul, da..

  8. #708 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar

  9. #709 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Guys, cine vrea sa inceapa campania pe insane? As vrea sa facem un program 4 oameni sa il jucam cap coada. (ceva de genul marti de la 8 la 11 seara jucam cat putem, apoi acceasi oameni reiau jocul sa zicem joi seara de la 9 la 11...am dat doar un exemplu)
    M-as baga eu dar jocul imi ajunge abia luna viitoare.

  10. #710 SP
    Junior Member sebah_fit's Avatar
    ---------- Post added 26-09-2011 at 02:43 PM ----------

    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    N-am o problema cu shotgun-ul si cu folosirea lui cand trebuie, si eu il folosesc la nevoie.. Am o problema cu copiii aia care alearga TOT TIMPUL de la un capat la altul al hartii cu shotgun-ul in mana si care distrug orice farama de tactica.

    De SawedOff nici nu mai zic, am dat peste tot felul de idioti care alearga spre tine ca niste kamikaze...

    da tu ce ti in mana in timp ce joci?grenada smoke sa joci la tactica,il orbesti si dupa abia scoti shotgu-nul?!!!

  11. #711 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...se poate intra spectate? (de meciurile private zic). Ar fi excelent pentru un eventual concurs pe forum - captura HD garantata + cele mai tari faze surprinse

  12. #712 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    stiu eu care este problema de fapt.. va lipseste Clujlive
    Cine ne mai fura " bombele " din baza ?

  13. #713 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by sebah_fit View Post
    da tu ce ti in mana in timp ce joci?grenada smoke sa joci la tactica,il orbesti si dupa abia scoti shotgu-nul?!!!
    Asta incercam sa zic si eu.. din cunostintele mele precare de Gears stiu ca cei care joaca cu Lancer'ul sunt acei N00bi carora le este frica (sau pur si simplu nu sunt in stare) de lupta ''corp la corp'' cu Gnasher'ul (cum zicea si Mo, Gnasherul este spuma din Gears)
    Ca sa numai zic de cei care te asteapta dupa colt cu drujba in mana gata gata sa te ''imprastie''

    P.S: Si acum sa fim seriosi, la ce Dzeu iti trebuie tactica in Gears?
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...se poate intra spectate? (de meciurile private zic). Ar fi excelent pentru un eventual concurs pe forum - captura HD garantata + cele mai tari faze surprinse
    Ar fi ideal un consurs de Gears 3 marca CG insa nu chiar acum (peste o luna doua) deoarece multi dintre noi probabil nu au reusit sa isi achizitioneze inca jocul

  14. #714 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    P.S: Si acum sa fim seriosi, la ce Dzeu iti trebuie tactica in Gears?
    Ai scris Call of Duty gresit.

  15. #715 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by Daniel View Post
    Asta incercam sa zic si eu.. din cunostintele mele precare de Gears stiu ca cei care joaca cu Lancer'ul sunt acei N00bi carora le este frica (sau pur si simplu nu sunt in stare) de lupta ''corp la corp'' cu Gnasher'ul (cum zicea si Mo, Gnasherul este spuma din Gears)
    Ca sa numai zic de cei care te asteapta dupa colt cu drujba in mana gata gata sa te ''imprastie''

    P.S: Si acum sa fim seriosi, la ce Dzeu iti trebuie tactica in Gears?
    Aha, deci daca cineva incepe sa alerge spre tine cu gnasher-ul si tu il impusti cu Lancer-ul esti noob, pentru ca de fapt ar trebui sa-l astepti sa ajunga langa tine ca sa ai o lupta "corp la corp" cu pusca.. ca asa e barbatesc, nu?

    Eu nu ziceam sa nu folosesti pusca, faceam referire doar la aia care alearga ca bezmeticii singur cu pusca si doar asta fac tot meciul. Ia da tu un search pe goagal, sa vezi cati s-au plans de chestia asta in GoW-urile trecute.

    Cat despre tactica, incearca tu teamplay cu comunicare si coordonare in orice joc cu pac-pac, sa vezi ce diferenta e fata de mindless shooting de unul singur.. Poti sa joci cu creier sau fara creier, tie cum iti place?

  16. #716 SP
    Member storm89shadow's Avatar
    Salutare! Mi-ar placea sa joc si eu cu cei pasionati de GoW si tin sa mentionez ca e prima data cand il joc online. Sunt un fan infocat al seriei dar pana acum l-am jucat doar prin mijloace mai .. ilegale. Gamertag-ul meu este LordOfShadows89 si sper sa imi dati invite. Intru destul de des, dar nu am un program regulat datorita serviciului. Sper sa ne vedem pe live Multumesc anticipat!

  17. #717 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Poti sa joci cu creier sau fara creier, tie cum iti place?
    Fara creier, mindless. Rage FTW ! Las'o balta...

  18. #718 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Daca pentru tine o parere coerenta = rage, chiar ca putem s-o lasam balta. Happy shotgunning, eu ma intorc la drujba mea si lancer-ul de noob.

  19. #719 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...stiam eu!



    ---------- Post added 26-09-2011 at 09:53 PM ----------

    Si-a cumparat cineva Season Pass?

  20. #720 SP
    Member L0G1X's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 50 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gears of War (movie + anime, Netflix) By RonanN1 in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 5 Last Post: 23-03-2023, 20:20
  2. Gears of War 4 By Rasko in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 191 Last Post: 12-09-2018, 09:50
  3. Gears of War 2 By MonkY in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1259 Last Post: 10-08-2013, 14:16
  4. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts