Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 50 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 ... LastLast
Results 741 to 760 of 981

Thread: Gears of War 3

  1. #741 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Super...alti doritori?

  2. #742 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Trebuie sa termini jocul pe o dificultate mai usoara ca sa poti debloca insane-ul, cum e la celelalte doua ? Sau poti incepe direct pe insane ?

  3. #743 SP
    Senior Member Rasko's Avatar



  4. #744 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by JamiroQuai View Post
    Trebuie sa termini jocul pe o dificultate mai usoara ca sa poti debloca insane-ul, cum e la celelalte doua ? Sau poti incepe direct pe insane ?
    Poti juca direct Insane.

  5. #745 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Nu poti juca direct Insane. De unde ai scos-o??

  6. #746 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Janquis View Post
    Nu poti juca direct Insane. De unde ai scos-o??
    If you have a friend or can find someone willing to help you, you can go straight for the Insane achievement using Arcade mode.
    ...

    sau

    If you have achievements from Gears 1 & 2 for beating the campaign on Insane already.
    No eu cum le am ambele, am avut acces la Insane din prima.

  7. #747 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ok...multumesc ca v-ati ingramadit asa, imi pare rau ca nu pot decat 3 sa joace....in alta ordine de idei, voi intra pe la 19.30...cine vrea sa intre in party e binevenit.

  8. #748 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Ok...multumesc ca v-ati ingramadit asa, imi pare rau ca nu pot decat 3 sa joace....in alta ordine de idei, voi intra pe la 19.30...cine vrea sa intre in party e binevenit.
    Intru eu (daca mai sunteti) dupa ce termin campania. Deocamdata joc pe insane (solo) - mai am putin si termin.

  9. #749 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    OK, m-am mai obisnuit si eu cu Gnasherul si ce pot sa zic.. E fun Retrag ce am scris pe paginile trecute.. Asta nu inseamna ca o sa renunt la prelucrarea rusherilor cu drujba. Iar Sawed-Off tot e gay.

    Sistemul de spawn e cam aiurea, mi s-a intamplat sa fiu pe una din platformele de langa spawn, de pe Trenches. S-au spawnat 4 adversari chiar in fata mea, m-au ciuruit si au ramas prin zona.. 15 secunde mai incolo se schimba spawn-urile si pe mine ma baga chiar langa astia..... Cele 3-4 secunde de Spawn Protection au fost numai bune pentru o rugaciune scurta.

  10. #750 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Iar Sawed-Off tot e gay.
    Word.

    Cat despre sistemul de spawn, de acord cu tine, e aiurea uneori, insa presupun ca din cauza asta au si bagat protection-ul ala. Mi s-a intamplat de multe ori sa ma respawnez langa cei din tabara adversa insa de f putine ori au reusit sa ma puna si jos.

    Anyways, din toate hartile, pana acum cel mai mult imi place Sandbar-ul, ff misto facuta harta si cu cap. Eu tot sper la un "River" intr-un viitor DLC.

  11. #751 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    In sfarsit mi-a ajuns! Acum incep campania si diseara bag un MP. Cine se mai joaca MP sa-mi dea add la GT psypc2.

  12. #752 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    L-am terminat si eu. Ce pot sa zic...

    WOW Un final superb pentru o trilogie superba. Tot respectul pentru producatori si pentru sutele de oameni care au lucrat la el. Asta DA joc.

    Si pot spune ca, oricat de mult mi-a placut, sper din tot sufletul sa nu-l "mulga" M$ si sa continue cumva povestea. Sa o lase asa. A fost prea perfect.

  13. #753 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by psypc2 View Post
    In sfarsit mi-a ajuns! Acum incep campania si diseara bag un MP. Cine se mai joaca MP sa-mi dea add la GT psypc2.
    Pai poti intra cu noi in seara asta psy. Ne adunam in fiecare seara minim 6-7 insi

  14. #754 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Voua vi s-a intamplat sa va treziti cu un reset la un level mai mic? Eu am jucat in seara asta pana la level 10 cam 11 meciuri consecutive CTL dupa care m-am intors in SP. Acum dupa ce m-am intors in meniul principal vad ca am doar level 4 cu toate statisticile din din tab-ul "Summary" (kill-uri, meciuri jucate, etc.) resetate la 0.

  15. #755 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    4am

    "...las' ca ii dau eu cu foc pana apuci sa iei hammeru'! du-te!!!"
    "..."
    "vai de p...mea!...nu moare nici cu hammeru' ma...ce facem?"

  16. #756 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Si pot spune ca, oricat de mult mi-a placut, sper din tot sufletul sa nu-l "mulga" M$ si sa continue cumva povestea. Sa o lase asa. A fost prea perfect.
    Sfarsitul a fost departe de perfect, nu s-a mentionat nimic de Sires sau de ce Myrrah are forma umana.
    Cliffy B. a spus ca povestea asta se incheie aici (adica Marcus & Co.), dar universul Gears of War va fi explorat daca sunt cerinte considerabile pentru ca este o afacere.

  17. #757 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...acum o sa vina lumea sa zica de carti

  18. #758 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Unde se gaseste jocul cel mai ieftin? Pana acuma am vazut ca zavvi iasa cel mai ieftin, in jurul la 180 lei, insa nu stiu cat costa transportul. Please help?

    P.S: I'm just a noob. Nu am mai cumparat niciodata de pe site'uri straine...

  19. #759 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Nu costa nimic transportul, poti sa platesti prin PayPal, singura chestie e ca unora le intarzie coletul cateodata. Eu nu am avut probleme cu ei si ma declar super multumit de servicii dar si de preturi.

  20. #760 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Eu l-am luat de pe DonnyStore la 150 lei cu transport inclus. Singura hiba a jocului este ca are scris chinezesc pe carcasa, disc si fluturas (chestia aia de 4 pagini nu se poate numi manual) in rest jocul este 100% in engleza.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 38 of 50 FirstFirst ... 28 36 37 38 39 40 48 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gears of War (movie + anime, Netflix) By RonanN1 in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 5 Last Post: 23-03-2023, 20:20
  2. Gears of War 4 By Rasko in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 191 Last Post: 12-09-2018, 09:50
  3. Gears of War 2 By MonkY in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1259 Last Post: 10-08-2013, 14:16
  4. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts