Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 253 of 788 FirstFirst ... 153 203 243 251 252 253 254 255 263 303 353 753 ... LastLast
Results 5,041 to 5,060 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #5041 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    si eu patzesc chestia asta cu ale mele cand vine un prieten cu controllerele lui si jucam in 4...cred ca se dau peste cap.. incearca sa combini butonul de sinc de la controller cu cel de pe consola. prima data incerci sa apesi prima data pe cel de pe controller si dupa pe cel de pe consola sau invers..si tot incerci pana iese.

  2. #5042 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    si eu patzesc chestia asta cu ale mele cand vine un prieten cu controllerele lui si jucam in 4...cred ca se dau peste cap.. incearca sa combini butonul de sinc de la controller cu cel de pe consola. prima data incerci sa apesi prima data pe cel de pe controller si dupa pe cel de pe consola sau invers..si tot incerci pana iese.
    Mersi de raspuns, dar nu vrea mane de nici o culoare, am facut 20 de incercari.
    Nu o ia nici ca player 1, nici ca player 2, cu toate tipurile de metode...
    Si cred ca are 5 ore jucate maxim.

    Mai facea figuri cu consola veche, dar cu consola asta noua(fabricatie iunie 2009) nu merge deloc.
    Or fi schimbat prostii astia de la M$ ceva la consola pe tema asta?

    Cred ca o sa incerc pe alta consola cand am ocazia.

  3. #5043 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    N-are legatura. Adica eu am cumparat consola noua si am vandut controller-ul care a venit cu ea si le-am pastrat pe cele de la consola veche.
    Totul ok, nici o problema.

  4. #5044 SP
    Member richardm27's Avatar

  5. #5045 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Eu am cumparat ieri un arcade si mi-a vazut fara probleme controlerul care il am la calculator de 1 an deja, si a trecut prin seturi de baterii, si il vede fara probleme, cred ca ii treaba de garantie. Am si eu o intrebare care stie pe undeva o lista cu formatele video suportate, variante de AVI in special, in sensul XVID, DIVX, etc cu fara ac3 si asa mai departe, care sa fie suportate de xbox direct din NXE sau daca pot sa il fac sa recunoasca mai multe formate ca am probleme cu fisierele video mai rau decat pe PS2 in SMS media player. A si in plus nu suporta traduceri sub sau srt. Si al doilea lucru care mi-ar fi de folos daca puteti sa imi dati un tutorial pentru romania cu configurarea Xbox Live, sa beneficiez de cat mai multe facilitati, adica ce cont sa fac, US/UK adrese si orase care le folositi de obicei chestii din astea.

  6. #5046 SP
    Junior Member digw33d's Avatar
    Revin cu cateva intrebari:
    - care este cel mai nou firmware de xbox?
    - de unde pot sa-l iau / cum se instaleaza? (se poate lua de pe live sub forma unui update?)

  7. #5047 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Subscriu la ce a zis Ronan... ce a facut update-ul asta? Sau e unul pregatitor... ?

  8. #5048 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Asta e o veste care cred ca o sa enerveze pe cineva ... sau dupa cum il cunosc eu, nu o sa fie foarte afectat.
    Finuleeeee simti apropo-ul ?

  9. #5049 SP
    Member richardm27's Avatar
    Este doar un system update pentru wireless adapter wpa2.

  10. #5050 SP
    Junior Member willie's Avatar
    Sal. a probat cineva HDDSS_250GB?

  11. #5051 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by digw33d View Post
    Revin cu cateva intrebari:
    - care este cel mai nou firmware de xbox?
    - de unde pot sa-l iau / cum se instaleaza? (se poate lua de pe live sub forma unui update?)
    Intri pe Xbox LIVE, isi ia el updateul, il instaleaza si gata.

  12. #5052 SP
    Junior Member digw33d's Avatar
    thanks

  13. #5053 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Grand Theft Auto IV: The Ballad of Gay Tony Review for Xbox 360 - GameSpot

    9.5

    ---------- Post added 30-10-2009 at 01:18 AM ----------

    [/url]

    9.2

  14. #5054 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Stie cineva cum pot sa trec cu xbox live de firewallu de pe reteaua care o am in camin in Timisoara. La xboxlive connection test imi trece de tot si de internet si da eroare intre internet si live din cauza ca MTU este mai mare de 1346, eu am incercat sa il verific de pe calculator si MTU minim la care am primit reply este de 1492. Nu vreau sa fac mare lucru pe Live, doar sa iau update-urile alea Optional Media Updates sa imi mearga filmele pe TV si sa ii dau update la dashbord k am 2.0894.

  15. #5055 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Problema de icsbocstrisicsti n00b: De vreo 10 minute led-urile de pe controller tot se invart 2 cate 2 in sens orar cam odata la 10 sec. Ce sa fie oare? Controlleru merge brici, si bateria mai are 2 linii. Ma avertizeaza ca sunt pe terminate sau ce are?

    PS: Inca mai am bateriile originale si de asta intreb Don't yell at me
    LE: @paul: Danke!

  16. #5056 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by rockybt18 View Post
    Ma avertizeaza ca sunt pe terminate sau ce are?
    Da.

  17. #5057 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by psicho1986 View Post
    Stie cineva cum pot sa trec cu xbox live de firewallu de pe reteaua care o am in camin in Timisoara. La xboxlive connection test imi trece de tot si de internet si da eroare intre internet si live din cauza ca MTU este mai mare de 1346, eu am incercat sa il verific de pe calculator si MTU minim la care am primit reply este de 1492. Nu vreau sa fac mare lucru pe Live, doar sa iau update-urile alea Optional Media Updates sa imi mearga filmele pe TV si sa ii dau update la dashbord k am 2.0894.
    Retea wireless nu ai la indemana?
    Eu momentan am prins o retea wireless in bloc cu laptopul, i-am dat Share this connection si am facut retea cu Xbox-ul si am net pe amandoua

  18. #5058 SP
    Banned Ady8's Avatar
    Salut,am si eu o problema , xbox-ul (Xbox 360 Elite) nu mai imi vede consola , am conectat-o la pc , iar acum nu mi-o mai vede , cine se pricepe sa imi zica si mie cum il formatez sau ceva de genul , ce trebuie sa-i fac , l-am conectat cu XPort 2.10 , dar cred k am virushi pe PC si din cauza asta , cine ma poate ajuta ... plss

  19. #5059 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar

  20. #5060 SP
    Member tudort's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Retea wireless nu ai la indemana?
    Eu momentan am prins o retea wireless in bloc cu laptopul, i-am dat Share this connection si am facut retea cu Xbox-ul si am net pe amandoua
    Cum faci Share la windows 7. E la fel ca la vista da am uitat! te conectezi...si apoi unde te duci sa activezi aia? Mersi anticipat!

    ---------- Post added 31-10-2009 at 11:38 AM ----------

    Quote Originally Posted by tudort View Post
    Cum faci Share la windows 7. E la fel ca la vista da am uitat! te conectezi...si apoi unde te duci sa activezi aia? Mersi anticipat!
    Cred ca daca ma conectez cu laptoul la o retea wireless si dau Bridge Connections intre Placa de Retea si Placa Wireless voi reusi sa creez o conexiune net care sa mearga si pe xbox cu cablu lan ... right?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts