Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 153 of 788 FirstFirst ... 53 103 143 151 152 153 154 155 163 203 253 653 ... LastLast
Results 3,041 to 3,060 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #3041 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Ti-sa mai sters odata postul si sigur ti-se va mai sterge inca odata pt. ca nu postezi unde trebuie.SI acest post va fi sters!MS!

  2. #3042 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Asta le-am zis si eu la cei care mi-au adus telefonul si mi-au zis ca cel care il pune e obligat sa specifice ce trimite si daca nu este ceea ce a specificat poti face reclamatie si iti primesti banii inapoi.

  3. #3043 SP
    Junior Member Televizorul's Avatar
    intrebare:se stie daca a aparut in magazin xbox 360 pro(60 gb) JASPER?

  4. #3044 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Televizorul View Post
    intrebare:se stie daca a aparut in magazin xbox 360 pro(60 gb) JASPER?
    Nu stiu daca se gasesc in Media Galaxy, Altex, Domo etc, dar poti gasi la Gameshop. Nu se stie daca varianta fara joc este Jasper, dar cea cu Burnout si Trivial Pursuit este Jasper

  5. #3045 SP
    Banned barburonaldo's Avatar
    si e pe bune faza cu foaia..dak el a scrie p foaia aia ce a pus..o caramida in unitatea de calculator...eu am dreptu sa vad foaia aia..vreau sa imi raspunda cineva care chiar a trimis sau a primit colete prin schimb..nu cu bani prin fan curier

  6. #3046 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Stie cineva daca a luat vreun jasper RROD? din ce am cautat pe YouTube nu am vazut nimic care sa arate acest lucru.

  7. #3047 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by teodor1991 View Post
    Stie cineva daca a luat vreun jasper RROD? din ce am cautat pe YouTube nu am vazut nimic care sa arate acest lucru.
    S-a mai intrebat. Mai mult ca sigur ca exista mai multe Jasper cu RROD


  8. #3048 SP
    Banned barburonaldo's Avatar
    poate cineva sa ma lamureasca?

  9. #3049 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Auzi, de ce nu intrebi tu la Fan Curier maine de dimineata? Ca mie mi se pare ca sunt cei mai in masura sa te lamureasca, atat cu privire la propriile proceduri cat si cu privire la eventualele cai de rezolvare a problemelor aparute (daca va fi cazul).

  10. #3050 SP
    Banned barburonaldo's Avatar
    mare dreptate ai..mersi

  11. #3051 SP
    Member shorinnn's Avatar
    Sal.
    Imi puteti explica de ce Lego Star wars the complete saga pe Xbox360 costa de 2 ori mai mult ca jocul pt PS3?
    Play.com (UK): DVDs, Music CDs, MP3s, Video Games, Books, Electronics & Gadgets - Free Delivery - Search Results: lego star wars complete saga
    E vorba de mai multe discuri? Nu cred, varianta de Wii costa cat varianta de PS3. Ma depaseste situatia.

  12. #3052 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by shorinnn View Post
    Sal.
    Imi puteti explica de ce Lego Star wars the complete saga pe Xbox360 costa de 2 ori mai mult ca jocul pt PS3?
    Play.com (UK): DVDs, Music CDs, MP3s, Video Games, Books, Electronics & Gadgets - Free Delivery - Search Results: lego star wars complete saga
    E vorba de mai multe discuri? Nu cred, varianta de Wii costa cat varianta de PS3. Ma depaseste situatia.
    Pur si simplu ala este pretul. Cum a fost la Gameshop Prince of Persia pentru Xbox 360 60ron si pentru PS3 era 260ron.

  13. #3053 SP
    Member shorinnn's Avatar
    Mersi. Ma gandeam ca exista alt motiv mai serios care mie imi scapa, poate erau mai multe piese lego in varianta de 360 si taxau la piese (just kidding).

  14. #3054 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Vedeti ca faza aia cu RROD la consola rosie e fake, nu va mai luati dupa toate prostiile ce se pun pe net. Cat priveste sunetul optic. Nu inteleg ce e asa greu. Ai acel adaptor, sau cum sa-i zic, care are pe el 2 RCA(sunet stereo)+iesirea optica. Se foloseste ala, iar pt video puneti HDMI. Case closed. Nu mai zic ca aste vin direct in cutie cu xbox (daca aveti ELITE ).

  15. #3055 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by mark`` View Post
    Vedeti ca faza aia cu RROD la consola rosie e fake, nu va mai luati dupa toate prostiile ce se pun pe net.
    ...hai cu argumente.

    *p.s.

    Nu e fake.

  16. #3056 SP
    Senior Member mark's Avatar
    S-a mai discutat. Cititi si comentariile facute pe baza filmuletului care zic si ei ca e fake.

  17. #3057 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Vreau sa cumpar Gold subscription direct de pe xbox.com din account-ul meu. Am cont pe UK. Daca cumpar cel de 3 luni ( platesc 20 $) va functiona? Daca cineva a procedat la fel, mai trebuie sa mai fac ceva dupa ce il cumpar de acolo?
    Intreb deoarece e foarte greu sa imi comand carduri sau coduri pe care sa le primesc pe mail.

  18. #3058 SP
    Junior Member Theo's Avatar
    Am si eu 2 intrebari

    1 De ce cablu av are 6 mufe, cand intr-un tv hd intra doar 5?
    2 Pot sa imi transform gametag-ul normal in unul live si sa imi ramana jocurile care le-am jucat si punctele alea ( de la achivements sau ceva genu ) ?

  19. #3059 SP
    Junior Member Televizorul's Avatar
    Eu am un incarcator de la camera foto pt bateriile de la aceeasi camera.Intrebare:Bateriile de la 360 sunt reincarcabile(deci as putea sa le pun la incarcatorul meu de la camera si sa le reincarc?)

  20. #3060 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by reborn2603 View Post
    Vreau sa cumpar Gold subscription direct de pe xbox.com din account-ul meu. Am cont pe UK. Daca cumpar cel de 3 luni ( platesc 20 $) va functiona? Daca cineva a procedat la fel, mai trebuie sa mai fac ceva dupa ce il cumpar de acolo?
    Intreb deoarece e foarte greu sa imi comand carduri sau coduri pe care sa le primesc pe mail.
    ...mie mi-a mers o singura dată, chiar �n primele zile după ce mi-a expirat luna free. A 2-a oara n-a mai mers...

    Fă un efort și treci pe gamepointsnow.com

    Quote Originally Posted by Theo View Post
    Am si eu 2 intrebari

    1 De ce cablu av are 6 mufe, cand intr-un tv hd intra doar 5?
    2 Pot sa imi transform gametag-ul normal in unul live si sa imi ramana jocurile care le-am jucat si punctele alea ( de la achivements sau ceva genu ) ?
    1. Poate spun o prostie, dar cred că al 6-lea cablu (cel galben - video) e pentru TV-urile Full HD 1080p.
    2. Da, se poate (click aici și urmează pașii cu atenție).

    Quote Originally Posted by Televizorul View Post
    Eu am un incarcator de la camera foto pt bateriile de la aceeasi camera.Intrebare:Bateriile de la 360 sunt reincarcabile(deci as putea sa le pun la incarcatorul meu de la camera si sa le reincarc?)
    Nu, sunt baterii normale (poți șă le re-�ncarci o dată dar...fix pix). Cumpără acumulatori (exemplu) și te-ai scos. Recomand 2700mAh.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts