Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 617 of 788 FirstFirst ... 117 517 567 607 615 616 617 618 619 627 667 717 ... LastLast
Results 12,321 to 12,340 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #12321 SP
    Junior Member MOSOTI's Avatar
    Kinect-ul merge conectat pe orice Xbox 360?

  2. #12322 SP
    Junior Member Rbig's Avatar
    Doar pe Slim-uri sau PHAT-uri cu Adaptor!

  3. #12323 SP
    Junior Member MOSOTI's Avatar
    Consola mea e fabricata in 28.06.2008, ce versiune este? ..imi merge Kinect-ul pe ea?

  4. #12324 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    ^ iti merge cu adaptor

  5. #12325 SP
    Junior Member MOSOTI's Avatar
    Adaptorul asta se gaseste in kit-ul Kinect-ului sau trebuie cumparat separat?

  6. #12326 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Se gaseste in kit-ul Kinect-ului. Daca nu, am eu unul care nu-l folosesc, ne intelegem la un pret si ti-l trimit daca vrei

  7. #12327 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Rbig View Post
    Nu, a cerut odata i l-a facut 12 MB...
    Si te deconecteaza si acum ?

  8. #12328 SP
    Junior Member Rbig's Avatar
    Da paul, ma deconecteaza, am incercat sa pun update-ul si manual cu stick-ul fiindca aparea la deletion sugestions! ce sa fac?!

  9. #12329 SP
    Manager paul's Avatar
    Asta vroiam sa-ti sugerez, sa redownloadezi/pui pe stick. Contacteaza-i pe cei de la Xbox Support si eventual EA.

  10. #12330 SP
    Junior Member Al3x_nike's Avatar
    Salutare, Am cumparat battlefield 3 si de 2 zile ma chinui sa invat sa joc cat de cat normal, dar mi se pare destul de dificil pe consola, este diferenta mare intre joistick si mouse + tastatura.
    1.Voi ati umblat la setariile de control ,la sensibilitate? am impresia ca se misca cam greu, daca este unn inamic in spate pana te intorci ....
    2. cu setarea de luminozitatea standard din joc mi se pare ca se vede foarte inchis, ma intereseaza cum tineti voi acea setare, am vazut pe youtube ca unii o tin luminozitatea la maxim.

  11. #12331 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Luminozitatea, in mod clar, tine de TV-ul fiecaruia, precum si de luminozitatea din camera in care se afla TV-ul (sau monitorul, dupa caz).

    Cat de control, daca esti nou in "ale" consolelor, e normal sa-ti ia ceva timp sa te adaptezi, dar dupa cativa ani (cum e cazul multora de pe aici), reflexele sunt mai bune (cel putin in cazul meu) pe gamepad decat pe mouse. Cel putin eu, nu mai sunt in stare sa ma joc pe PC cu mouse-ul. Pentru orice joc incerc pe PC, leg gamepad-ul de X360.

  12. #12332 SP
    Junior Member Al3x_nike's Avatar
    Am inteles. Eu ma refeream la setarile de luminozitate din joc, la Battlefield 3 lasi setarile standard sau maresti luminozitatea? si la sensibilitatea la controler sa inteleg ca lasi setarile standard ?

  13. #12333 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    La faza cu luminozitatea iti reglezi dupa bunul plac.Nu este o regula anume.
    In al doilea rand , pentru a juca bine din gamepad trebuie doar sa exersezi.Eu am Xbox din Decembrie ai de atunci joc mai bine din controller decat din mouse.

    Sent from my GT-I5500 using Tapatalk 2

  14. #12334 SP
    Junior Member Al3x_nike's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    La faza cu luminozitatea iti reglezi dupa bunul plac.Nu este o regula anume.
    In al doilea rand , pentru a juca bine din gamepad trebuie doar sa exersezi.Eu am Xbox din Decembrie ai de atunci joc mai bine din controller decat din mouse.

    Sent from my GT-I5500 using Tapatalk 2
    Deci nu umbli in setari la game control pentru sensibilitatea miscarii?

  15. #12335 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by Al3x_nike View Post
    Deci nu umbli in setari la game control pentru sensibilitatea miscarii?
    Daca ti se pare ca se misca bine , nu.Acele setari sunt facute pentru experienta userului si pot fi modificate dupa buna ta voie.Incearca sa iti faci setarile astfel incat sa ai o experienta de gaming cat mai productiva.

    Sent from my GT-I5500 using Tapatalk 2

  16. #12336 SP
    Junior Member Luparu's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Daca ti se pare ca se misca bine , nu.Acele setari sunt facute pentru experienta userului si pot fi modificate dupa buna ta voie.Incearca sa iti faci setarile astfel incat sa ai o experienta de gaming cat mai productiva.

    Sent from my GT-I5500 using Tapatalk 2
    Eu as spune "placuta" nu "productiva"

  17. #12337 SP
    Member Plavs's Avatar
    eu am o problema care nu are raspuns dar vreau sa-mi exprim supararea
    de ce nu fac si astia un party mai mare nu poti conecta mai mult de 8 pers si sunt jocuri in care suntem mai multi de 10 romani(a trebuit sa specific) asta fiind una iar a doua nu mai suport sa cada party-ul intruna sa-i faca ceva ca ma dispera.
    RESPECT

  18. #12338 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Partyul poate cadea si din cauza userilor care nu au NATul open, sa stii, sau a conexunii lor la internet, nu e neaparat vina celor de la MS.
    Plus ca eu as zice ca 8 sunt suficienti, apoi nu se mai intelege nimic. La ce joc iti trebuie party de 10?

  19. #12339 SP
    Junior Member vicy's Avatar
    la black ops,gears,etc

  20. #12340 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Dep .. dar unele jocuri gen Fifa , Pes dejasnt urate in mai mult de 4.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts