Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 680 of 788 FirstFirst ... 180 580 630 670 678 679 680 681 682 690 730 780 ... LastLast
Results 13,581 to 13,600 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #13581 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    that's cool but unnecessary

  2. #13582 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    uuuuh...IllumiRoom

  3. #13583 SP
    Member DobaiSzilard's Avatar
    GTA IV: Ballad of Gay Tony sau The Lost and Damned online cineva ? (Freerun mode) (nu acum )

  4. #13584 SP
    Junior Member bogdydove's Avatar
    am o intrebar:vreau ca sa vad un film pe xbox 360 prin ps3 media server dar imi intra in film vad 5 min din film si mi se inchide ,cum pot rezolva problema?

  5. #13585 SP
    Banned Sha.'s Avatar
    Quote Originally Posted by bogdydove View Post
    am o intrebar:vreau ca sa vad un film pe xbox 360 prin ps3 media server dar imi intra in film vad 5 min din film si mi se inchide ,cum pot rezolva problema?
    Cum adica ti se inchide? Ce se inchide?

  6. #13586 SP
    ktu
    Junior Member ktu's Avatar
    Salutare

    Cum pot incepe din nou (newgame) Trials Evolution ?

    Multumesc anticipat !

  7. #13587 SP
    Junior Member bogdydove's Avatar
    Quote Originally Posted by Sha. View Post
    Cum adica ti se inchide? Ce se inchide?
    mi se inchide filmul si daca ii dau din nou play o ia de la inceput si pe pc in ps3 media server la un moment dat nu se mai incarca acolo unde scrie "transcoding buffer status" si o i-a inapoi,scuze dar nu ma pricep

  8. #13588 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    am mai auzit de treaba asta, unui amic i se intrerupe filmul dupa fix 20 min...PC stream to PS3

  9. #13589 SP
    Junior Member bogdydove's Avatar
    am si eu cateva nelamuriri:am un xbox 360 nou si vreau sa mi-l modez,ce avantaje am si ce dezavantaje? am auzit ca se poate lua ban ce trebuie sa fac ca sa nu iau ban?se poate strica xbox-ul mai repede?

  10. #13590 SP
    Senior Member silvian92's Avatar

    Re: Xbox 360 - Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Daca il modezi numai poti juca online, il poti tine sa joci offline, dar nu te incurajezi sa.l modezi, asa am vrut si eu , dar cand am prins gustul pt online m.am lasat bagubas, si mai bine iti cumperi un joc o data la 1-2 luni si il traiesti din plin si la offline sionline, si te asigur ca nu te plictisesti rpd de el.
    P.S. lasa.l nemodat si nu o sa.ti para rau

    Sent from my Galaxy Tab 2 P5100 using Taptalk 2

  11. #13591 SP
    Banned Sha.'s Avatar
    Quote Originally Posted by bogdydove View Post
    am si eu cateva nelamuriri:am un xbox 360 nou si vreau sa mi-l modez,ce avantaje am si ce dezavantaje? am auzit ca se poate lua ban ce trebuie sa fac ca sa nu iau ban?se poate strica xbox-ul mai repede?
    Nu il moda man, singurul avantaj care il ai este ca jocurile sunt gratis.Cu banii de "modare" iti poti cumpara 2-3 jocuri noi, sau mai multe second hand.Dupa ce te plictisesti de ele incepi sa le dai la schimb.

    EDIT: Si da, se poate strica Xbox-ul mai repede.

  12. #13592 SP
    Junior Member Gabby95's Avatar

  13. #13593 SP
    Junior Member Adriano's Avatar

    Salut

    Mi-am achizitionat un xbox 360 second black din 2009 luna a 12,inainte de il achizitiona mergea perfect numai ca nu se auzea nimic pe fundal,l-am dus la mine acasa unde tv-ul nu l-a receptionat(tin sa mentionez ca a fost conectat cu hdmi si cand l-am cumparat si la mine la tv)am inteles din mai multe parti ca s-ar putea sa fie setat la o rezolutie mai mare inainte,iar eu avand un tv hd ready cu o rezolutie mai mica.
    Astept lamuriri.
    Va multumesc.

  14. #13594 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Helo guys, o intrebare am si eu: Exista posibilitatea sa pun in cloud sau pe stick, salvarile unui joc sau toate salvarile existente pe consola? Astazi vand consola veche la cineva, si o sa-mi iau una noua, si nu vreau sa o iau de la capat cu ce am jucat pana acum.
    Multumesc frumos.
    Done, le-am salvat via cloud.

  15. #13595 SP
    Member angloma's Avatar
    buna intrebare si eu as dori sa formatez HDD si sa salvez cumva salvarile de la jocuri

  16. #13596 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    este foarte simplu, pe un stick suficient de mare sau un HDD extern faceti un Backup. Aveti grija ca din ce tin minte va cere sa formateze acel stick/hdd extern inainte de a crea acel backup.

  17. #13597 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Da, merg trecute si pe cloud (daca ai GOLD in limita a 512 Mb ) sau stick USB de maxim 32 GB ( stick-ul trebuie configurat din xbox, se pierd datele de pe el deci stick-ul sa fie gol cand il conectezi la xbox). Cu stick-ul pasii sunt asa : Settings - Storage - configure USB device - apoi mergi pe hdd sau unde ai salvarile si dai - Transfer content - selectezi stick-ul si apoi astepti sa termine de copiat.

  18. #13598 SP
    Junior Member klimesha9199's Avatar
    stie cineva cum se pune Max payne 3 pe X360 cu RGH??

  19. #13599 SP
    Member PayneKiller's Avatar
    Quote Originally Posted by klimesha9199 View Post
    stie cineva cum se pune Max payne 3 pe X360 cu RGH??

  20. #13600 SP
    Junior Member klimesha9199's Avatar
    Quote Originally Posted by PayneKiller View Post

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts