Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 159 of 788 FirstFirst ... 59 109 149 157 158 159 160 161 169 209 259 659 ... LastLast
Results 3,161 to 3,180 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #3161 SP
    Junior Member iceman2hot4u's Avatar
    LoL . ok . Sry . Nu mi-am modat consola , pur si simplu imi merg demourile , nu ma intrebati de ce sau cum .

  2. #3162 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by iceman2hot4u View Post
    LoL . ok . Sry . Nu mi-am modat consola , pur si simplu imi merg demourile , nu ma intrebati de ce sau cum .
    Daca e sa te cred pe cuvant, ti-as da sfatul sa schimbi tipul de DVD pe care ai scris.

  3. #3163 SP
    Member alalalt's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    In mod normal consola nu-ti poate citi un DVD cu "demouri" trase de tine, cum zici tu. Demo-urile se iau in mod normal de pe Live, in cazul tau iti recomand sa vorbesti cu cel ce ti-a modat consola si sa renunti sa mai pui intrebari voalate despre piraterie aici pe forum.
    Fals.. Orice consola citeste dvduri cu demouri scrise de tine, fie ca e modata sau nu. Si nu e vorba de piraterie. E perfect legal.

  4. #3164 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by alalalt View Post
    Fals.. Orice consola citeste dvduri cu demouri scrise de tine, fie ca e modata sau nu. Si nu e vorba de piraterie. E perfect legal.
    Am mai invatat ceva azi, nu testasem ca sa fiu sigur 100%. I-am oferit si un sfat precand de la premisa asta, atentionarea mea in legatura cu pirateria ramane in picioare totusi

  5. #3165 SP
    Junior Member iceman2hot4u's Avatar
    Asta stiam si eu , ca-s legale . Si totusi de ce imi face asa ? Ma joc in jur de 2 ore si dupa imi zice sa-l scot sa-l sterg .

    LE : Scuze Grey , nu vazusem postul tau . Am scris pe un SONY cu 6x . Ce imi recomandati ?

  6. #3166 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Niciun demo nu mi-a facut probleme indiferent de disc. Incearca totusi un Verbatim sau Memorex DVD, normal de 4.7gb scris la viteza 2x.

  7. #3167 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Am bundle-ul Forza 2/Viva Pinata. L-am luat mai de mult de la cineva, sigilat. Si in el vad ca nu am manual decat pentru VP. Chiar daca era in italiana, mi-ar fi placut sa am manualul de FM2.
    Chiar nu e inclus nicaieri?

  8. #3168 SP
    Junior Member 360fan's Avatar
    ma ajuta cineva pls?deabea miam luat xboxul si inca am dashboardul vechi,oare trebuie sa intru pe xbox live?si daca da,cum? thks

  9. #3169 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Am bundle-ul Forza 2/Viva Pinata. L-am luat mai de mult de la cineva, sigilat. Si in el vad ca nu am manual decat pentru VP. Chiar daca era in italiana, mi-ar fi placut sa am manualul de FM2.
    Chiar nu e inclus nicaieri?
    si eu am acel bundle si am manualul numai pentru viva pinata.
    Quote Originally Posted by 360fan
    ma ajuta cineva pls?deabea miam luat xboxul si inca am dashboardul vechi,oare trebuie sa intru pe xbox live?si daca da,cum? thks
    da trebuie sa intri pe live ...de indata ce ai bagat cablul de net in xbox te va intreba daca vrei sa iti faci update.este foarte simplu.

  10. #3170 SP

  11. #3171 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    ...
    Xbox Live's Xbox Originals download service is to end, it's been revealed.

    The Xbox 1 download service is set to receive one final game release - highly likely to be Halo 2 - before Microsoft shifts its focus to the Games on Demand Xbox 360 service, IGN reports.

    Apparently, despite having only a handful of Original Xbox games available on the service, after one more release Microsoft will have "finished it's portfolio" of Xbox Originals.

  12. #3172 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Păcat...

    ...măcar să mărească librăria de jocuri compatibile Xbox -> X360, c-au lăsat afară destule jocuri bune.

    The Bard's Tale, Dino Crisis 3, Bloody Roar Extreme, etc.!

    La The Bard's Tale r�zi cu lacrimi...doamne ce joc ...nu mai vorbesc de celelalte

  13. #3173 SP
    Member Energizer's Avatar
    am o intrebare...acum cateva zile cand ma jucam pe xbox am pus mana in spate si sufla aer rece...azi m-am jucat vreo 20 de min si am pus mana in spate si acuma era cald e normal ? (am jocurile instalate pe HDD asa ca nu ruleaza dvd-ul)

  14. #3174 SP
    Member leggollas11's Avatar
    da.... e normal sa sufle aer cald, in special in spate, indiferent de pe ce rulezi jocurile. Pune mana si pe el si vezi cam cum ti se pare (dedesubt e un hotspot cunoscut)... daca e doar caldut, e ok (incearca si sa rulezi de pe DvD si sa faci o comparatie).

    p.s. daca mai ti se intampla sa sufle aer rece dupa o utilizare mai mare de 30 de minute, atunci ia in considerare ca poate fi o problema dar macar poti inlocui cu succes aerul conditionat.

  15. #3175 SP
    Member Energizer's Avatar
    nu sufla aer rece cand e in dashboard si dupaia se incalzeste treptat dar nu foarte cald ci caldut. dupa ce joc vreo 2 ore in lateral e caldut. deci m-am lamurit 10x

  16. #3176 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    o intebare.. cred ca s-a mai pus dar vreau un raspuns clar (da sau nu): am un xbox modat (softul) si nu am intrat niciodata pe live..daca e sa imi iau xbl si sa joc jocuri originale exista vreo posibilitate sa imi iau ban? presupun ca se verifica daca e consola modata atunci cand se fac update-uri sau ceva de acest gen, dar nu sunt sigur. Imi pot lua ban sau nu? repet : si folosesc jocuri originale nu piratate.

  17. #3177 SP
    Member leggollas11's Avatar
    nu iti iei ban daca ai consola modata.... iti iei ban daca joci jocuri piratate; XBL iti verifica jocurile memorate in gamertag, si crede`ma ca stie daca sunt originale sau nu (asta la banwave). De asemenea esti scanat cand intri pe servere publice, dar nu firmware`ul ROM`ului ci continutul lui (discul).
    => daca te joci cuminte numai originale nu o sa te bata nimeni la cap...
    multa distractie pe live. merita.

  18. #3178 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    Quote Originally Posted by leggollas11 View Post
    nu iti iei ban daca ai consola modata.... iti iei ban daca joci jocuri piratate; XBL iti verifica jocurile memorate in gamertag, si crede`ma ca stie daca sunt originale sau nu (asta la banwave). De asemenea esti scanat cand intri pe servere publice, dar nu firmware`ul ROM`ului ci continutul lui (discul).
    => daca te joci cuminte numai originale nu o sa te bata nimeni la cap...
    multa distractie pe live. merita.
    multumesc pt raspuns...acum sa vad cum bag xbl-ul si long live forza 2se joaca cineva de aici lost planet pe xbl?..ca am un limited edition si am vazut ca e destul de tare in mp. mi-au dat vreo 24 h gold va dati seama ...24 H ..wooow!

  19. #3179 SP
    Junior Member iceman2hot4u's Avatar
    Revin cu o alta intrebare . Daca nu am HDD sau acel Memory Card care este inclus in pachetul de la arcade , pot sa-mi salvez progresele de la jocuri pe altceva (HDD extern , Stick ... ceva pe USB ) . Multumesc anticipat .

  20. #3180 SP
    Member leggollas11's Avatar
    Nu. nu poti salva decat pe una din aceste 2 variante : HDD de X360 sau MemoryCard de X360. Ai face bine sa cumperi una din ele, de preferat HDD`ul ca este mult mai folositor si calitate/pret peste Card.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts