Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 170 of 788 FirstFirst ... 70 120 160 168 169 170 171 172 180 220 270 670 ... LastLast
Results 3,381 to 3,400 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #3381 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    pai...
    Ce fel de tutorial...
    Ce trec acolo ce trec acolo..... Ex la adresa ce trec, la cod postal,la location?

  2. #3382 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by richardm27 View Post
    Iti trebuie UK sau USA ?
    UK mane.

  3. #3383 SP
    Junior Member Corsafuhrer's Avatar
    Quote Originally Posted by Televizorul View Post
    Stie careva daca se gasesc dual layere la noi in magazine?(carrefour,metro,sellgros,altex,etc) si daca da,la ce preturi le=as putea gasi?
    In Cora si Carrefour sunt la promotie Verbatim DVD+R DL 8x la 6.9 lei. La Altex acelasi disc era 9.9 lei

  4. #3384 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Si in plus "Recent players" . Trash-talking made easier :-".
    ...aia era și �nainte

    Au scos meniul compare games

    Acum pot da compare games doar la cei din lista de prieteni...

    ...e aiurea așa. Practic mă obligă să-mi fac prieteni dacă vreau să compar un game

  5. #3385 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    pai...
    Ce fel de tutorial...
    Ce trec acolo ce trec acolo..... Ex la adresa ce trec, la cod postal,la location?
    Iti fac eu un tutorial cu cardul meu ..poate vrei si pinul..sa-l ai .....intreaba..la banca ..ca nu este autorizata plata online...ai mai platit/cumparat ceva cu acel card de pe internet..?

  6. #3386 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Am jucat azi trialu de MTG ca n-am inca bani sa-l cumpar. Mi se pare genial. Il mai ia cineva in curand ca poate incingem un battle ?

  7. #3387 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...aia era și �nainte

    Au scos meniul compare games

    Acum pot da compare games doar la cei din lista de prieteni...

    ...e aiurea așa. Practic mă obligă să-mi fac prieteni dacă vreau să compar un game
    Am primit răspuns:

    Xbox.com | Xbox LIVE Discussion - Re: Compare Games Menu

  8. #3388 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    pai...
    Ce fel de tutorial...
    Ce trec acolo ce trec acolo..... Ex la adresa ce trec, la cod postal,la location?
    Daca te'ai exprima si coerent ar fi ceva. La care adresa nene? Daca e vorba de adresa de la contact information de pe gamertag, trebuie sa completezi campul ala cu o adresa valida din uk/us, depinde de tara pe care ti'ai facut GT. Si codul postal trebuie sa fie compatibil cu adresa respectiva.

    P.S. daca ai nelamuriri mai incearca si un search forum inainte sau google, nu mai polua topicuri aiurea cu intrebari la care s'a mai raspuns de n ori

  9. #3389 SP
    Member dexx's Avatar
    Am jucat demoul de la Guitar Hero Metallica... sunt doar 4 melodii si se canta doar cu microfonul , in cateva zile cred ca o sa il cumpar . Iar , pentru cei care l-au jucat , melodiile , iti alegi tu ce sa fii -> chitarist , solist , la tobe , la bas ? Sau iti dau ei automat un instrument per melodie ?

  10. #3390 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by dexx View Post
    Am jucat demoul de la Guitar Hero Metallica... sunt doar 4 melodii si se canta doar cu microfonul , in cateva zile cred ca o sa il cumpar . Iar , pentru cei care l-au jucat , melodiile , iti alegi tu ce sa fii -> chitarist , solist , la tobe , la bas ? Sau iti dau ei automat un instrument per melodie ?
    Alegi tu.

  11. #3391 SP
    Member richardm27's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    UK mane.
    Zi-mi de unde vrei si te ajut eu !

  12. #3392 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Xlink Kai e baza pentru pirati. Acolo se plictiseste repede lumea de un joc, ca apare sigur altceva pe torrents...

    Din cate stiu contul de gold este per user, deci ar trebui sa iti poti muta contul pe o alta consola...
    Crede-ma ca nu se plictiseste lumea de jocuri deoarece nu sunt incercate.Acolo este jucat NUMAI gears of war 1, in fiecare seara e server si sunt intre 5-8 oameni.Si eu am jucat inainte dar de cateva luni i-am dat si eu stop...te plictisesti la un moment dat de gow1.Si faza cu pirate cam asa e.....dar va reinvia KAI-ul cand se va lansa pe disc GOW2 cel cu hartile...

  13. #3393 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Am jucat azi trialu de MTG ca n-am inca bani sa-l cumpar. Mi se pare genial. Il mai ia cineva in curand ca poate incingem un battle ?
    Cat costa, ca poate mai am si eu ceva si ma bag si eu ?

  14. #3394 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    dar va reinvia KAI-ul cand se va lansa pe disc GOW2 cel cu hartile...
    Tin sa te anunt ca acel disc NU mai apare. Principalul motiv este posibilitatea piratarii.

  15. #3395 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Actual free space la un hard de 60GB este de 54-53GB??
    Atunci la un Elite cat spatiu liber ai din aia 120GB?

  16. #3396 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Axeaxel View Post
    Actual free space la un hard de 60GB este de 54-53GB??
    Atunci la un Elite cat spatiu liber ai din aia 120GB?
    107GB

  17. #3397 SP
    Junior Member iceman2hot4u's Avatar
    Ehe , la 1 de 20 ai 13

  18. #3398 SP
    Member dexx's Avatar
    Ce se aude de Pure ? Vreau sa aud parerile voastre
    Cred ca downloadez si eu demoul(daca are) putin mai incolo sa vad cum e .

  19. #3399 SP
    Junior Member Corsafuhrer's Avatar
    Eu folosesc Xbox-ul pe acelasi monitor cu PC-ul . Exista vreun model de switch KVM prin care sa functioneze atat consola cat si PC-ul pe monitor, fara a mai fi nevoie sa scot cablul intr-una? Am testat un astfel de switch, dar era nevoie ca ambele intrari PS/2 ale sale sa fie folosite, astfel ca nu functiona.
    Precizez ca monitorul nu are decat o intrare D-sub si de inlocuit nu doresc sa il inlocuiesc, fiind vorba de un TFT achitionat acum 6 luni de 22''.

  20. #3400 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Era mai bine daca luai un monitor cu 2 intrari (hdmi, d-sub, vga). Eu am consola pe d-sub si calcu pe vga.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts