Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 196 of 788 FirstFirst ... 96 146 186 194 195 196 197 198 206 246 296 696 ... LastLast
Results 3,901 to 3,920 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #3901 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  2. #3902 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Imi place ca e unul din putinele Skin-uri full care arata ca un tot unitar (adica nu e o imagine pe dreapta, una pe stanga, si una pe faceplate) .

    Oricum arata demential.

  3. #3903 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by snk2 View Post
    Ok, dar voi putea da remove la cc dupa ce activez codul, sau dupa ce expira ?
    ...din păcate nu. Card-ul răm�ne atașat de GT p�nă ce expiră, doar că nu se mai fac tranzacții de pe el. Dacă vrei neapărat să-l elimini...singura soluție e să suni la ei (dar nu-ți recomand asta). Am auzit zvonuri cum că de ți-l elimină e ceva problemă și-ți răm�ne blocat GT-ul + că durează...cel puțin 20 de zile (am dat peste niște link-uri din greșală c�nd căutam răspuns la problema mea).

    How To Remove Credit Card Details From Xbox Live|The Average Gamer

    ...are trei pagini.

  4. #3904 SP
    Manager paul's Avatar

  5. #3905 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    am o intrebare...cum instalez jocuri pe hdd la xbox 360.

  6. #3906 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by Claudiu View Post
    am o intrebare...cum instalez jocuri pe hdd la xbox 360.
    te duci la my collection parca acolo unde ai toate jocurile intri pe un joc si iti arata play from disk inca ceva si instal on hdd , cam asa ceva .desigur merge sa instalezi doar daca ai nou dashboard.

  7. #3907 SP
    Member snk2's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...din păcate nu. Card-ul răm�ne atașat de GT p�nă ce expiră, doar că nu se mai fac tranzacții de pe el. Dacă vrei neapărat să-l elimini...singura soluție e să suni la ei (dar nu-ți recomand asta). Am auzit zvonuri cum că de ți-l elimină e ceva problemă și-ți răm�ne blocat GT-ul + că durează...cel puțin 20 de zile (am dat peste niște link-uri din greșală c�nd căutam răspuns la problema mea).

    How To Remove Credit Card Details From Xbox Live|The Average Gamer

    ...are trei pagini.
    Mda.Am citit si eu linkul acela.****in' m$.
    Am sa incerc faza cu card prepaid de live peste o saptamana...sper sa nu ma trezesc cu auto renewal iarasi dupa ce expira codul.
    Multumesc pt ajutor.

  8. #3908 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    si daca am dashbord-u vechi nu pot instala?

  9. #3909 SP
    Junior Member rares's Avatar
    Va salut.Am o intrebare. Daca la codul de bare scrie 12V - 16.5A; 5V - 1A asta inseamna ca e jasper sau falcon?

  10. #3910 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Claudiu View Post
    si daca am dashbord-u vechi nu pot instala?
    Nu

    Va salut.Am o intrebare. Daca la codul de bare scrie 12V - 16.5A; 5V - 1A asta inseamna ca e jasper sau falcon?
    E Xenon sau Zephyr

  11. #3911 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by Claudiu View Post
    si daca am dashbord-u vechi nu pot instala?
    nu, trebuie sa faci update.

  12. #3912 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by dogdan View Post
    nu trebuie sa faci update.
    ...folosește virgula că se �nțelege altceva

    nu, trebuie sa faci update.

    �n caz că nu vă descurcați cu numerele...aici o poză mai explicativă:
    Attached Images Attached Images image-3-47f7225a.png

  13. #3913 SP
    Junior Member boywonder's Avatar
    salut tuturor.. vreau sa imi cumpar un xbox 360 pro, bundle cu gears dar am o problema...pe aria de publicitate vad mai mult numai jocuri de ps3 sigilate si la pret bun iar pt. 360... nimic.
    Ps3 am vazut ca vinde cineva pe cateva forumuri la un pret acceptabil (1300 ron) si sunt noi dar nu au garantie si nu m.as risca iar jocuri ca killzone sau resistance nu ma atrag, in plus nici nu ma intereseaza exclusivitatile deoarece nu am de gand sa arunc cu banii in multe jocuri dar nici nu am de gand sa modez consola. Stiu ca suna aiurea si probabil prea direct dar cer si eu niste sfaturi, adica ce consola sa imi iau avand in vedere ca jasperul tot are probabilitate de RROD si v.as fi recunoscator daca mi.ati raspunde.

  14. #3914 SP
    Junior Member digw33d's Avatar
    Quote Originally Posted by Redd View Post
    am o problema cu Xboxu 360 pro modat la donely
    Scriu DVD cu imgburn dupa care cand i-l bag sa ma joc il vede ca DVD dar care nu face nimic .
    ce pot sa fac ce problema poate sa aibe de scris scriu corect DVDul
    cine poate sa ma ajute si pe mine sa repar treaba asta va rog mult
    Eu am avut 1 singura data problema asta si doar la 1 singur joc. Cauza a fost iso-ul, a trebuit sa-l "repar" cu abgx-ul iar dupa aceea am mai facut un disc si a mers fara probleme.

  15. #3915 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Terminati, frate, cu mizeriile astea!

    Cat mi-as dori sa treaca si M$ pe Bluray sau sa inventeze odata vreo protectie full proof! Sa se termine cu pietariile astea odata!

  16. #3916 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    imi poate spune cineva de unde fac update la dashboard ?...eu am auzit ca poti sa il iei de pe net [pc] il pui pe un usb stick , introduci stick-ul in consola si consola citeste update-ul...e adevarat?..daca da de unde pot luat folder-ul acela?...multumesc

  17. #3917 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Claudiu View Post
    imi poate spune cineva de unde fac update la dashboard ?...eu am auzit ca poti sa il iei de pe net [pc] il pui pe un usb stick , introduci stick-ul in consola si consola citeste update-ul...e adevarat?..daca da de unde pot luat folder-ul acela?...multumesc
    Intri pe Live

  18. #3918 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    dar eu nu am live..de asta am zis daca stie cineva faza cu sticku sau cd-u'

  19. #3919 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Claudiu View Post
    dar eu nu am live..de asta am zis daca stie cineva faza cu sticku sau cd-u'

  20. #3920 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...�nafară de patru chestii (chestia că-ți arată de c�nd ești membru gold, solutions, instant game start, la c�te jocuri ai 1k +/-), restu toate au fost �n versiunea precedentă (faza cu party-ul, faza cu marketplace-ul, și ce-a mai zis el acolo).

    ---------- Post added at 09:43 PM ---------- Previous post was at 08:31 PM ----------

    Xbox.com | Xbox at Comic-Con 2009

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts