Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 788 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 84 134 534 ... LastLast
Results 661 to 680 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #661 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Da este 140 dar scrie pe el NTSC.

    Am incercat metoda cu pasta de dinti...nici un efect...am luat un blank si i-am facut o zgarietura am pus jumatate de tub de pasta de dinti...singurul efect este ca miroase frumos...dar l-am aruncat...Astept cu inima la gat ziua de luni

  2. #662 SP
    Member alalalt's Avatar
    Poate n-ai dat cu brand-ul care trebuie. Fa un test si cu aquafresh, daca nu merge treci pe sensodyne

  3. #663 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Da este 140 dar scrie pe el NTSC.

    Am incercat metoda cu pasta de dinti...nici un efect...am luat un blank si i-am facut o zgarietura am pus jumatate de tub de pasta de dinti...singurul efect este ca miroase frumos...dar l-am aruncat...Astept cu inima la gat ziua de luni
    Lol, hai ca ai fost tare. Aia e poza luata de pe net si pusa la intamplare. Crezi ca ei vand NTSC?

  4. #664 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    @alalalt: O sa ii cer lu bunicu pasta lui de dinti pentru placa dentara
    @Bobby: Marile magazine se respecta si fac poze originale sau macar pun poze cu produsele care le vand...ei vand GTA 4 si au poza de la GTA 4 SE.

  5. #665 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    @alalalt: O sa ii cer lu bunicu pasta lui de dinti pentru placa dentara
    @Bobby: Marile magazine se respecta si fac poze originale sau macar pun poze cu produsele care le vand...ei vand GTA 4 si au poza de la GTA 4 SE.
    Esti in Romania. Nu vrei nu cumperi, eu ti-am dat un sfat.

  6. #666 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Si as fi apelat la sfatul tau daca aveau jocul in stoc.Ms de sfat...poate gasesc pe cnv in bazar care il vinde.

  7. #667 SP
    Member SiCK's Avatar

  8. #668 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Oups, nu stiu ce s-a intamplat acolo. Un click unde nu trebuia

  9. #669 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Intrebare pt. cine joaca Far Cry 2:

    [spoiler=Buddies]La jumatatea jocului, dupa ce asasinezi leader-ul uneia dintre factiuni, ziaristul iti da posibilitatea sa aperi fie biserica din Pala (Underground-ul) fie buddies (la Mike's Bar). Am ales sa-i apar pe buddies si, indiferent ce am facut, mi i-au omorat pe toti (un fel de mega-explozie in bar care, in mod ciudat, nu mi-a facut damage dar i-a distrus pe toti ceilalti). Incerc sa-mi dau seama daca event-ul asta e scriptat sau nu (oricum, asa pare). Voi tot asa ati patit?[/spoiler]
    Multumesc pentru raspuns.

  10. #670 SP
    Member zNowkid's Avatar
    am incercat amandoua variante.patesti aceiasi chestie .

  11. #671 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Multumesc. Nu cred ca e bug, e clar ceva scriptat si apar ei pe la batalia finala or something.

  12. #672 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Quote Originally Posted by SublimingSun View Post
    Intrebare pt. cine joaca Far Cry 2:

    [spoiler=Buddies]La jumatatea jocului, dupa ce asasinezi leader-ul uneia dintre factiuni, ziaristul iti da posibilitatea sa aperi fie biserica din Pala (Underground-ul) fie buddies (la Mike's Bar). Am ales sa-i apar pe buddies si, indiferent ce am facut, mi i-au omorat pe toti (un fel de mega-explozie in bar care, in mod ciudat, nu mi-a facut damage dar i-a distrus pe toti ceilalti). Incerc sa-mi dau seama daca event-ul asta e scriptat sau nu (oricum, asa pare). Voi tot asa ati patit?[/spoiler]
    Multumesc pentru raspuns.
    [spoiler=Raspuns]Event-ul e scriptat, orice ai face vei muri.. indiferent de ce alegi[/spoiler]

  13. #673 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Jocurile Only Xbox merg pe Xbox 360?

  14. #674 SP
    Member zNowkid's Avatar
    Doar anumite jocuri.Si iti trebuie hard ca sa le joci.
    Uite aici o lista cu jocurile compatibile .

  15. #675 SP
    Junior Member V0rTex's Avatar
    am si eu o intrebare care e dif intre jocurile classic de xbox360 de ex fight night 3 am vzt si versiunea classic si cea simpla e vreo dif intre ele s dc da care este acea ?

  16. #676 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Multumesc, Max. Inclin si eu sa cred ca e scriptat, desi nu intrebam de mine, ci de buddies.

  17. #677 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Unele cica nu au carticica. Asa am inteleg, a mai intrebat parca careva pe forum pe aici.

  18. #678 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Nope, nu cred ca e asta. Dupa mine, editia "classics" e mai low-budget si in ea apar jocuri destul de vechi (ieftinite drastic), care altfel nu s-ar mai vinde. Insa jocurile au manual, nu vinde nimeni doar dvd-ul.

    Uite un link, ca exemplu.

  19. #679 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    ^Au manual, dar este mult mai subtire decat cele din editiile normale

  20. #680 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Ce ofera in plus Fable 2 Limited Collector Edition?Vreau sa imi cumpar de pe Amazon...gratis ca am niste reduceri si chiar nu imi dau seama ce ofera in plus.

    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Am vreo sansa sa il repar cu pasta speciala Evi Disc Repair?Arata asa din cauza ca am miscat Xboxu cand ma jucam....E jocu GTA 4 si mor de ciuda ca m-am jucat jumatate de ora pe el...
    Am comandat deja pasta corectoare dar vreau sa stiu si eu daca "ma imbat cu apa plata"...

    L-am "reparat"...este ca si nou..,mai e foarte putin zgariat...dar in viitor o sa il mai slefuiesc putin.Daca este cnv interesat cum se face sa imi dea un pm.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 34 of 788 FirstFirst ... 24 32 33 34 35 36 44 84 134 534 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts