Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 564 of 788 FirstFirst ... 64 464 514 554 562 563 564 565 566 574 614 664 ... LastLast
Results 11,261 to 11,280 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #11261 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Hah, nu credeam ca mai sunt oameni care cumpara jocuri la suprapreturile nesimtite din magazinele romanesti... Incearca siturile de jocuri, gen zavvi sau thehut, sau shopto.net. Daca esti obisnuit sa iti iei jocurile din Flanco sau Altex, vei crede ca e vreun scam ceva....
    Sau gamehop-ul autohton , si el uneori are preturi ok.

  2. #11262 SP
    Junior Member Blacky's Avatar
    vream sa il am acum ... am facut rost de bani si ... mi-l doream ... dar o sa astept sa vad preturile ....

  3. #11263 SP
    Junior Member vex_005's Avatar
    salut..daca-l vrei pt multiplayer...eu zic sa nu te arunci si sa citesti probleme de matchmaking care le are si nu le fixeaza nimeni inca....
    eu am dat 270 ron pe el fara sa stiu de aceste probleme...si acum stau cu el in raft degeaba....

  4. #11264 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by Blacky View Post
    vream sa il am acum ... am facut rost de bani si ... mi-l doream ... dar o sa astept sa vad preturile ....
    Puteai sa il ai in ziua lansarii cu maxim 200 Ron...

  5. #11265 SP
    Junior Member Anton Claudiu's Avatar
    metoda la care te referi tu fiind cea cu clear system cache ? daca da, e doar valabil pana la prima conectare pe live ..si mai mult, problema e cu consolele care au facut fail la ap2.5 si sunt flaguite, persoane care au console/jocuri retail

  6. #11266 SP
    Junior Member Blacky's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Puteai sa il ai in ziua lansarii cu maxim 200 Ron...
    nu am luat salaru atunci

  7. #11267 SP
    Junior Member SirXtrem's Avatar
    Am cumparat Gears of War 3 de ziua lu un prieten si as vrea sa il joc si eu pana il dau cadou,are ceva cod daca il bag in consola mea mai poate juca si el dupa pe consola lui ?

  8. #11268 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by SirXtrem View Post
    Am cumparat Gears of War 3 de ziua lu un prieten si as vrea sa il joc si eu pana il dau cadou,are ceva cod daca il bag in consola mea mai poate juca si el dupa pe consola lui ?
    Nu are nici un cod, il poti juca linistit!
    Daca l-ai cumparat sigilat, eu zic ca nu are rost sa-l desigilezi. (mi se pare penibil sa oferi un cadou folosit/desigilat)

  9. #11269 SP
    Junior Member SirXtrem's Avatar
    pai idea este ca i-am cumparat tot jocu Xbox360 250G cu 250 de euro si ii inclus si jocu GOW3 si pana la urma la mine apeleaza la jocuri,consola o sa o las sigilata dar jocu il rup 1 saptamana pana il dau

    Ms Alex

  10. #11270 SP
    Junior Member yoyy's Avatar
    Salut am un xbox 360 slim si m-am uitat in lista de compatibilitate pentru xbox live si am vazut ca nu au firma canyon,iar eu am gasit un model de router f bun la un pret f mic si as dori sa stiu daca totusi as putea configura xbox ul sa mearga pe acest router MEDIA GALAXY | Router wireless CANYON CNP-WF514N3, 300Mbps, IEEE802.11b/g/n, LAN,WLAN, negru

  11. #11271 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Merge fara probleme, am testat Xbox-uri pe cel putin 6 routere diferite. Acum functioneaza perfect pe unul de la Romtelecom.

  12. #11272 SP
    Junior Member yoyy's Avatar
    ms mult pentru raspuns da cum ti-se pare routerul?adica e bun de ceva ca ma intereseaza sa am viteza mare pe xbox ca il iau special pentru xbox ca mai am unu da are doar b,g asta am vazut ca are si n si viteza maxima 300mb/s

  13. #11273 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Asta nu stiu sa iti spun exact si prefer sa ma abtin. Xbox-ul e compatibil cred cu aproape orice router, din punctul asta de vedere eu nu am avut probleme. Pentru viteza, conteaza si distanta la care se afla de consola. Mie imi merge foarte bine cu acel router de la Romtelecom pentru ca este la nici jumatate de metru de consola.

  14. #11274 SP
    Junior Member Mark23's Avatar
    Cine a jucat Castlevania Lords of Shadow, pls PM....... ma chinui cu DLC si nu reuesesc sa le fac sa mearga

  15. #11275 SP
    Junior Member yoyy's Avatar
    ms tudyniuz pentru raspunsuri.,la mne cam la 3 metri

  16. #11276 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Mark23, eu l-am cam devorat. Ce anume nu iti merge la DLC?

  17. #11277 SP
    Junior Member Oviduzz's Avatar
    Salut, de cateva zile cand conectez xboxul la monitor imi apar niste dungulite ffff subtiri rosii pe ecran..si mai grav mi se deconecteaza monitorul si se conecteaza ..incontinuu . Nu cred ca e de la cablu hdmi pentru ca acelasi cablu il folosesc sa conectez monitorul la laptop si n-am avut nicio problema, dar cand pun consola se intample ce am zis mai sus. Ma gandesc ca e posibil sa fie de la mufa de la spatele consolei ?
    Multumesc

  18. #11278 SP
    Member Outblast's Avatar
    Quote Originally Posted by Oviduzz View Post
    Salut, de cateva zile cand conectez xboxul la monitor imi apar niste dungulite ffff subtiri rosii pe ecran..si mai grav mi se deconecteaza monitorul si se conecteaza ..incontinuu . Nu cred ca e de la cablu hdmi pentru ca acelasi cablu il folosesc sa conectez monitorul la laptop si n-am avut nicio problema, dar cand pun consola se intample ce am zis mai sus. Ma gandesc ca e posibil sa fie de la mufa de la spatele consolei ?
    Multumesc

    Ai incercat sa schimbi rezolutia si refresh rate-ul la monitor?

  19. #11279 SP
    Junior Member Oviduzz's Avatar
    nope, dar pana acum a mers ca uns , de ce ar face acum probleme rezolutia sau refreshul ?

  20. #11280 SP
    Junior Member Danahm's Avatar
    Salut,
    Sper sa fac reprost aiurea sau ceva dar am si eu o problema : Am facut un dvd (Verbatim DVD+R DL) cu AC Revelations(nu mi-a dat nicio eroare, totul a mers smooth). Am jucat o perioada de timp (vreo 30 de minute) dupa care mi-a dat eroarea ca e unreadable si problema persista. M-am uitat la el si nu are nicio problema. In ideea in care vi s-a intamplat si voua...stiti care-ar fi problema?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts