Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 600 of 788 FirstFirst ... 100 500 550 590 598 599 600 601 602 610 650 700 ... LastLast
Results 11,981 to 12,000 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #11981 SP
    Junior Member BiscuitPants =D's Avatar
    Am o intrebare, azi mi-am cumparat un cablu hdmi, in bag in tv in portul HDMI3 apoi selectez de pe consola HDMI3 si imi spune lipsa semnal. Ce e de facut? Am un Xbox 360 Elite 120gb hdd

  2. #11982 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Sa dai drumul la xbox?
    De ce sa selectezi de la xbox? Selecteaza de la TV HDMI3, si apoi da-i drumul la consola. Daca nu merge, vezi sa fie bagat cablul cum trebuie, si incearca-l si in alte porturi de la TV. DAca ni ci asa nu merge, cel mai probabil cablul nu e bun.

  3. #11983 SP
    Junior Member BiscuitPants =D's Avatar
    Vroiam sa spun ca selectez de pe TV si nu merge lol, cablul e bagat bine, o sa incerc si in alte porturi

  4. #11984 SP
    Junior Member vodka's Avatar
    Va rog frumos sa ma ajutatzi daca se poate. Joc fifa 2007 pe game ranger sau in direct ip cu cineva si folosesc CONTROLLER Xbox 360 si daca pun Maneta la setarile din fifa pe DIGITAL (NU pe ANALOG) jucand in retzea (Pe Game Ranger sau Direct IP) nu pot controla jucatorii de pe Cruciulitza (st,dr.sus.jos) manetei ci tot de pe Analogul din Stinga deasupra Cruciulitzei. Daca ma joc doar cu calculatorul (Nu IN RETZEA) si las la setarile manetei tot pe DIGITAL Merge sa misc jucatorii de pe cruciulitza (st,dr.sus.jos) Cum asi putea face cand joc in retzea sa pot sa misc Jucatori cu Sagetzile Cruciulitzei ??? Va rog frumos cine ma poate ajuta are 2 Euro de la mine Pe Orange PLS.Foarte sincer!!!

  5. #11985 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    hai baieti nu are nimeni nevoie de 2 euro? te ajutam eu dar am abonament si nu pot primi euro in cont. las pe cineva cu cartela sa raspunda.

  6. #11986 SP
    Junior Member vodka's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    hai baieti nu are nimeni nevoie de 2 euro? te ajutam eu dar am abonament si nu pot primi euro in cont. las pe cineva cu cartela sa raspunda.



    am dat add pe mess la ID tau daca asta e: adib0se Te rog frumos sa ma contactezi daca ma potzi ajuta Id animal_rahitic. Ms

  7. #11987 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Serios acum, din cate am mai auzit se pare ca nu poti folosi D-PAD-ul pt jocurile online, cred ca este vorba despre o configurare "default" a padului.
    daca stie cineva sigur, sa posteze...

  8. #11988 SP
    Member alysefu's Avatar
    Salut , am o intrebare ! Xbox-ul(slim) meu face mult zgomot cand ma joc... am intrebat un prieten daca si al lui face si a spus ca nu , deci am dubii ca nu este normal... se aude foarte tare ca si cum s-ar aprinde un pc... nu stiu acum cum sa va zic dar face zgomot rau , este normal ?

  9. #11989 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Incearca sa iti dai seama daca sunetul vine din consola sau din sursa. La ambele pot aparea probleme, in special daca ai modelul "gras" .

  10. #11990 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Acum 2 sapt mi.am cumparat un xbox 360 slim cu kinect, si am si eu nevoie de cateva sfaturi.
    1. Se merita modat, si care sunt avantajele si dezavazantajele unui xbox modat?
    2. De unde pot achizitiona jocuri la preturi ok?
    Si niste jocuri frumoase imi spubeti si mie
    Multumesc

  11. #11991 SP
    Member alysefu's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Incearca sa iti dai seama daca sunetul vine din consola sau din sursa. La ambele pot aparea probleme, in special daca ai modelul "gras" .
    Din consola(cred) am modelul slim.. am cumparat consola acum 3 luni .

  12. #11992 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Ai instalat jocurile pe HDD? Poate asta e problema

    ---------- Post added 03-03-2012 at 12:49 PM ----------

    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Acum 2 sapt mi.am cumparat un xbox 360 slim cu kinect, si am si eu nevoie de cateva sfaturi.
    1. Se merita modat, si care sunt avantajele si dezavazantajele unui xbox modat?
    2. De unde pot achizitiona jocuri la preturi ok?
    Si niste jocuri frumoase imi spubeti si mie
    Multumesc
    1. Nu, nu merita pentru ca te vor bana si nu vei putea juca online (multiplayer).
    2. Latest DVDs, Blu-ray Movies, PS3, Nintendo, Xbox Games & Music - Free delivery | Zavvi.com sau Video Games, Consoles, Accessories - Free Delivery in Uk - Orders before 5.30pm dispatched Same Day - ShopTo.Net si mai poti incerca si Media Galaxy sau altele de la noi.
    3. Seria Gears of War, Forza Motorsport 4, Seria Mass Effect,The Gunstringer

  13. #11993 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  14. #11994 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Quote Originally Posted by calin_kalf View Post
    Ai instalat jocurile pe HDD? Poate asta e problema

    ---------- Post added 03-03-2012 at 12:49 PM ----------



    1. Nu, nu merita pentru ca te vor bana si nu vei putea juca online (multiplayer).
    2. Latest DVDs, Blu-ray Movies, PS3, Nintendo, Xbox Games & Music - Free delivery | Zavvi.com sau Video Games, Consoles, Accessories - Free Delivery in Uk - Orders before 5.30pm dispatched Same Day - ShopTo.Net si mai poti incerca si Media Galaxy sau altele de la noi.
    3. Seria Gears of War, Forza Motorsport 4, Seria Mass Effect,The Gunstringer
    Ms frumos, nu.l voi mai moda

  15. #11995 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Sau poti cauta pe aria Bazar a forumului. Sunt preturi foarte bune

  16. #11996 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Microsoft promises 2012 will be the biggest year yet for Xbox 360 | VG247
    Microsoft has said it wants to be the “home of interactive entertainment” and Steve Beinner, Microsoft’s director of global marketing first party games, said that 2012 will be “without a doubt” a “bigger year than 2011.”


    “2011 was our biggest year — the biggest year in Xbox history. So we’re feeling fantastic. We want to continue to build on that momentum,” Beinner told Gamasutra at Microsoft’s Spring Showcase 2012 event in San Francisco.

    “It’s early in 2012 and we’re just peeling the curtain back, but stay tuned,” he said. “We look forward to continuing to build on the momentum we have and continue the strategies we have.
    Eu nu am Xbox 360, dar sincer 2011 nu mi s-a parut cel mai bun an al celor de la MS . Au lansat doar doua mari titlu (Gears 3 si Forza 4 care intr-adevar sunt jocuri extrem de bune) dar in rest nimic altceva inafara de titluri Kinect (care au reprezentat 80-90% din exclusivurile Xbox-ului de anul trecut).

    Si anul asta de ce ar fi asa de bun? Ce au anuntat pana acum? Si oricum in cel mai bun caz ar fi sa sa anunte ca Fable-ul noi si Halo 4 sa se lanseze 2012...altceva nu prea stiu (asta si inca vreo 20 de kinect title-uri)

  17. #11997 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Are cineva de aici XFPS ? Sunt forte varza online la FSP-uri....

  18. #11998 SP
    Member alysefu's Avatar
    [QUOTE=calin_kalf;785593]Ai instalat jocurile pe HDD? Poate asta e problema

    ---------- Post added 03-03-2012 at 12:49 PM ----------


    Salut , n-am instalat.. cand ma joc bag cd-ul frumos... dar sa vezi face zgomot si cand se invarte cd'ul urat rau nu numai dinauntru.... Am inceput sa ma ingrijorez.. dar nu imi face mereu asa , parca numai seara . lol....

  19. #11999 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    [QUOTE=alysefu;785793]
    Quote Originally Posted by calin_kalf View Post
    Ai instalat jocurile pe HDD? Poate asta e problema

    ---------- Post added 03-03-2012 at 12:49 PM ----------


    Salut , n-am instalat.. cand ma joc bag cd-ul frumos... dar sa vezi face zgomot si cand se invarte cd'ul urat rau nu numai dinauntru.... Am inceput sa ma ingrijorez.. dar nu imi face mereu asa , parca numai seara . lol....
    Probabil ti se pare ca iti face seara pentru ca e mai liniste seara... si mie imi scoate un zgomot tare cand joc de pe DVD dar daca copiez pe HDD e super silent.

  20. #12000 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    [QUOTE=alysefu;785793]
    Quote Originally Posted by calin_kalf View Post
    Ai instalat jocurile pe HDD? Poate asta e problema

    ---------- Post added 03-03-2012 at 12:49 PM ----------


    Salut , n-am instalat.. cand ma joc bag cd-ul frumos... dar sa vezi face zgomot si cand se invarte cd'ul urat rau nu numai dinauntru.... Am inceput sa ma ingrijorez.. dar nu imi face mereu asa , parca numai seara . lol....
    Instaleaza. Daca persista problema, du consola la garantie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts