Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 788 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 200 600 ... LastLast
Results 1,981 to 2,000 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #1981 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Jocul e superb, iar add on-urile adauga super content (bine, parere strict personala ). Insa, dintre cele aparute, merita luat in primul rand San Van Classic Pack (asta de azi) si Dyrdek's Fantasy Plaza Pack, in ordinea asta (iarasi parere personala).

    Pe celelalte doua eu nu dau banii (in primul rand, content-ul unuia poate fi obtinut terminand, pur si simplu, jocul, iar in al doilea rand, content-ul celuilalt e format din efecte ale camerei de luat vederi care existau in skate by default, bottom line: nu merita).

  2. #1982 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by BloodSamurai View Post
    exemple de vga box switch ...
    multumesc de ajutor ,dar pana la urma am hotarat sa fac un efort pentru unu nou.

  3. #1983 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Salut!Am auzit ca o sa apara un Editor pentru Fallout 3,este adevarat ??

  4. #1984 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Bleszinsky View Post
    Salut!Am auzit ca o sa apara un Editor pentru Fallout 3,este adevarat ??
    Daca nu ma insel e doar pentru PC

  5. #1985 SP
    Member Istrate's Avatar
    Exista vreun FPS pentru Xbox360 cu Auto Aim, ca in GTA IV de exemplu? Vreau ceva relaxant pentru o seara si nu stiu ce sa aleg, caci de Halo m-am cam plictisit.

  6. #1986 SP
    Junior Member 360fan's Avatar
    istrate tu ai xbox 360 arcade jasper?sau pro?si mere bine?te poti juca mult...cam 7-8 ore intruna?ca nu vreau sami iau alta versiune..ca daca ma joc cand ma plictisesc ma joc mult..nu 2-3 ore si nu vreau sa fie consola prea fierbinte

  7. #1987 SP
    Member Istrate's Avatar
    Am Arcade Jasper. Nu-ti pot raspunde la intrebare deoarece mai mult de 3 ore nu cred ca m-am jucat niciodata. De obicei cam cate-o ora ma joc, si nu se incalzeste deloc. Singura deficienta este zgomotul infernal pe care-l produce, dar in rest alte probleme nu sunt.

    De un lucru nu sunt sigur, mie n-ar fi trebuit sa-mi dea un Memory Unit pentru salvari? Inteleg ca are memorie interna, dar acel Unit ar fi valorat vreo 50 de RON.

    Si inca nu mi s-a raspuns la intrebarea de mai sus.

  8. #1988 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Istrate nu mai primesti nici un mem. unit , doar ce e inclus in consola , poti incerca Army of Two , are auto-aim.

    cristilord daca te crizezi in halul asta fii sigur ca nu o sa iti iei xbox niciodata just buy it si gata

  9. #1989 SP
    Manager paul's Avatar

  10. #1990 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Madworld ar fi super pe xbox

  11. #1991 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Pfoai. Mi se pare genial jocul. Mai ales ca Sin City e unu din filmele mele favorite.

  12. #1992 SP
    Member mishu's Avatar
    M-am tot uitat pe net sa aflu ce trebuie sa fac sa am katana la Halo 3 si peste tot spune ca trebuie sa am 1000GS/1000GS dar Halo 3 are 1750GS.Pana la urma tebuie sa am 1000GS sau 1750GS?

  13. #1993 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Myshu View Post
    M-am tot uitat pe net sa aflu ce trebuie sa fac sa am katana la Halo 3 si peste tot spune ca trebuie sa am 1000GS/1000GS dar Halo 3 are 1750GS.Pana la urma tebuie sa am 1000GS sau 1750GS?
    Da, trebuie să ai full 1k pentru Katana (dar e cam aiurea...nu se deblochează mereu). C�t despre 1750 �ncă nu se poate obține. Maxim 1250.
    Attached Images Attached Images katana.jpg

  14. #1994 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Urmarind filmuletul asta, mi-am dat in sfarsit seama care e taina cu avatarul lui Muggs. Ignorantul de mine, nici nu auzisem de jocul asta.

  15. #1995 SP
    Junior Member Deftone's Avatar
    Sunt posesorul celei de-a doua console x360..Va salut si abia astept sa schimbam info si pareri. Pana una alta, sunt la serviciu, asa ca..pe mai tarziu, oameni buni !

  16. #1996 SP
    Member mishu's Avatar
    De ce nu se poate obtine 1750?

  17. #1997 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by Sanjuro View Post
    Urmarind filmuletul asta, mi-am dat in sfarsit seama care e taina cu avatarul lui Muggs. Ignorantul de mine, nici nu auzisem de jocul asta.
    hehe , corect !

  18. #1998 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by Deftone View Post
    Sunt posesorul celei de-a doua console x360..Va salut si abia astept sa schimbam info si pareri. Pana una alta, sunt la serviciu, asa ca..pe mai tarziu, oameni buni !
    Welcome, mate!

  19. #1999 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Myshu View Post
    De ce nu se poate obtine 1750?
    Pentru că jocul are nevoie de un update. Acel update �ncă n-a apărut. Urmează...

  20. #2000 SP
    Member BloodSamurai's Avatar
    Quote Originally Posted by dogdan View Post
    multumesc de ajutor ,dar pana la urma am hotarat sa fac un efort pentru unu nou.
    NO problem ! Foarte bine dar nu uita ca-ti trebuie adaptoarele de care ti`am scris la Rubrica : Vand Accesorii si Componente Console !!! (parca) unde ai intrebat de adaptorul Y(sunet) si VGA changer

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 788 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 200 600 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts