Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 99 of 788 FirstFirst ... 49 89 97 98 99 100 101 109 149 199 599 ... LastLast
Results 1,961 to 1,980 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #1961 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Man,tu scrii jumate in romana jumate in engleza si repeti acelasi lucru de 10 ori intr-o fraza...ne arati ca stii engleza?
    Ori e un roman care dupa 2 saptamani de america a devenit american si nu stie oricum nici o limba dar e cool sa vorbesti asa ori pur si simplu se plictiseste....

    @cristilord: judecand ca e o problema de arhitectura a consolei, crezi ca se va repara total asa rapid? Zi direct ca vrei sa modezi consola si de aia iubesti 360... Nici nu ai 360 dar vorbesti de parca ai fi atotcunoscator....

    Pardon my flame...



    ontopic:
    Midnight club DLC in Martie

  2. #1962 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by cristilord View Post
    ma gandesc si eu,ps3 e lucky de ai de ....,e best console pentru ca xbox 360 are marele defect adica RRoD,cand va rezolva microsoft aceasta problema..sa vedeti cum o sa fie ps3-u,just an epic fail,mai ales ca e mult mai ieftin xbox 360,si plus ca are mult mult mult mai multe jocuri,are xbox live,ceea ce e super cool,psn sucks rau,daca hostu nu e bun,ai lag de te naiba..deci cand o sa rezolve microsoft rrod-ul,Xbox 360 will win the console war,ps3 is the best,but the war is not ready yet ..so... Playstation 3(Free) Grill.. g@ystation sucks oo da,i hate ps3,xbox 360 fan boy chiar daca nu am un xbox 360
    Doamne... Vad ca esti super informat.Iti dai cu parerea despre ceva ce nu deti.

  3. #1963 SP
    Junior Member 360fan's Avatar
    poate ca nu detin da stiu cum e sa joci,un prieten are si ma duc la el sa ma joc destul de des,si am vazut cum e gameplay

  4. #1964 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by cristilord View Post
    poate ca nu detin da stiu cum e sa joci,un prieten are si ma duc la el sa ma joc destul de des,si am vazut cum e gameplay
    Vezi ca se poate si fara sa combini romana cu engleza

  5. #1965 SP
    Member mariusonweb's Avatar
    xbox 360>PS3

  6. #1966 SP
    Junior Member 360fan's Avatar
    e ceva regula sa nu combin?si de alta..eu zic ca cel mai bine suna "gameplay",

  7. #1967 SP
    Member Istrate's Avatar
    Nu e nicio regula, doar ca maltratezi limba romana si suna foarte "kinki" acest limbaj, ca sa fiu si eu pe placul tau.

    Si inca un lucru, nu comparam consolele aici. Nu cred ca are niciun rost sa spunem ca "PS3 sucks si Xbox360 rocks" sau "PS3 best, Xbox360 worst" pentru ca nu rezolvam nimic.

    Quote Originally Posted by erik95
    sa vedeti cum o sa fie ps3-u,just an epic fail
    Nu detin PS3, dar nici sa spui asa ceva nu sunt de acord. Nu cred ca ai un bagaj de cunostinte atat de dezolvat incat sa poti face astfel de afirmatii. Daca ma insel te rog sa-mi spui.

    Ambele console sunt de top, si noi aici vorbim doar despre Xbox360.

    Cumpara-ti una ca sa demonstrezi ca esti un fan al acestei console si alatura-te clubului nostru!

  8. #1968 SP
    Junior Member 360fan's Avatar
    daca ai stii cat as vrea,pacat ca nu pot..deocamdatada peste 3-4 luni imi iau si nu vroiam sa zic asa despre ps3,dar asa presupuneam ca o sa fie,ptr ca xbox 360 fara rrod ar fi o minunatie,si este mult mai ieftin ca un ps3,deci nu cred ca o sa aiba sanse ps3,chiar daca are sistem mai bun,multi oameni vor opta pt xbox 360 ptr ca are xbox live,se poate moda,si altele ,mi-as lua si acuma xbox 360,doar ca nu pot,la 11 ani..,dar oricum is sigur ca imi voi lua pe la inceputu verii si no offense pentru ps3 dar chiar numi place deloc consola aia,si mai bine tac..ca vad ca vati cam suparat..

  9. #1969 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by cristilord View Post
    la 11 ani..
    You're a funny man. Eh, asa eram majoritatea la varsta aia.

    8 ore de joaca la RESI 5? Hahahaha!!! Exact despre ce vorbeam in topicul cu Resident Evil Retrospective. I miss old times...

  10. #1970 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    bre, nu te lua de astia mici pasiunea e mare la virsta asta. eu stiu pe unu care la 12 ani era enciclopedie ambulanta de World of Warcraft (iar el nu avea nici macar calculator acasa). vorbeai cu el si ziceai ca joaca cel putin 4 ore pe zi. genial!

    cristilord, las ca te faci tu mare si iti iei toate consolele (trust me, asa va fi)

  11. #1971 SP
    Member thegame's Avatar
    cum poti face rost de ms points ... e o intrebare cam aiurea ...

  12. #1972 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by thegame View Post
    cum poti face rost de ms points ... e o intrebare cam aiurea ...
    Cumperi. Ori direct cu cardul de pe Live, ori de pe site-uri care vand. Ex. www.gamepointsnow.com

  13. #1973 SP
    Junior Member 360fan's Avatar
    si eu jucam wow,da nu pe original,pe wowscape..sa nu ziceti ca fac reclama,ca e imposibil sa nu fi auzit cineva de el,si acuma astept sa se faca serveru 3.0.9..sa ma bag din nou deja ma dispera astia..de vreo 3-4 saptamani sau mai mult de 1 luna is in teste si nu e neaparat sa ma fac mai "mare" ca la sf anului imi iau,ca mi-as lua si acum,dar acuma ai mei au datorii la masina si altele,si deocamdata nu pot,dar eu zic ca e mai bine si asa sa astept pana atunci,cand o sa fie multe jasper-uri in magazine

  14. #1974 SP
    Banned Tzipi's Avatar
    Omule, noi vorbim despre xbox 360 aici,nu ne intereseaza problemele tale personale sincer.

  15. #1975 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    A vazut cineva dlc-ul nou de la skate 2 pe live? Ma refer la Classic San Van Pack. Avea release date azi si nu e inca up, ma intrebam daca stiti ce-i cu el.

    Thanks.

  16. #1976 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Vad ca nu e nimic nici pe majornelson, ar trebui sa fie orasul vechi sau ?

  17. #1977 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Da, un remake, cu achievement-uri noi, etc.

  18. #1978 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    e up , cel putin pe us Xbox LIVE Marketplace | Skate 2

  19. #1979 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Damn, multumesc pentru vestea cea buna !

    Merita luat! Are 3 locuri clasice din primul, plus ca challenge-urile sunt destul de...challenging .

  20. #1980 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    cu placere ! eu nici nu am apucat sa iau jocul inca damnit :/

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 99 of 788 FirstFirst ... 49 89 97 98 99 100 101 109 149 199 599 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts