Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 666 of 788 FirstFirst ... 166 566 616 656 664 665 666 667 668 676 716 766 ... LastLast
Results 13,301 to 13,320 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #13301 SP
    Junior Member Mihnea.'s Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Mihnea, as vrea sa te intreb ceva. Sper ca nu te superi, dar de ce vrei sa modezi consola?
    Deoarece ma plictisesc destul de repede de un joc si nu imi permit sa investesec in cel putin 10 jocuri pe luna.

  2. #13302 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Iti recomand o tableta atunci, multe jocuri sunt gratuite, si acele putine care costa, sunt de obicei in jurul sumei de 1$. In felul asta iti permiti multe jocuri pe luna si nici nu te costa atat de mult. Bafta!

  3. #13303 SP
    Junior Member Mihnea.'s Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Iti recomand o tableta atunci, multe jocuri sunt gratuite, si acele putine care costa, sunt de obicei in jurul sumei de 1$. In felul asta iti permiti multe jocuri pe luna si nici nu te costa atat de mult. Bafta!
    Trolule, nu am nevoie de raspunsurile tale inutile. Am tableta, eu vreau o consola, ce nu ti-e clar?

  4. #13304 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pentru modare si piraterie te duci in alta parte. Bine ca ai bani de tableta dar de jocuri nu. Ipocrizia asta...

    Mi-as alege cu grija cuvintele urmatoare, nu mai ai mult si zbori de aici.

  5. #13305 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Mihnea. cu atitudinea asta nu vei ajunge nicaieri - te rog sa ti-o revizuiesti - pana una alta tu esti trollul pe threadul asta.

    Pentru toti ceilalti care posteaza - va rog sa nu picati in plasa trolului si sa incepeti un flame war.

  6. #13306 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    si-o iau repede fiindca niciunul nu da doi pe regulament.

  7. #13307 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    Are cineva idee de ce nu pot cumpara puncte Microsoft direct de pe consola?
    Prima data am cumparat 500 de puncte si a mers, dar de atunci primesc de fiecare data authorization failed.
    Ce e ciudat e ca pe de Xbox 360 - Official Site - Xbox.com (de pe calculator sau telefon) pot cumpara fara probleme.

    Am LiveID cu UK setat la location, si am un singur payment metod - Paypal.

  8. #13308 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    si Paypal-ul tau e pe Romania?

  9. #13309 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Guys, a cumparat cineva de aici gold, sunt safe? Codul am inteles ca-mi vine instant pe mail, platesc cu paypal.
    xbox live codes| cheap xbox live codes| 3 month gold subscription codes| emailed delivery | Electronic First - Fast and Secure Email Delivery of Gaming Cards

  10. #13310 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    Da, e de Romania. Pe activity log vad ca banii s-au dus spre Microsoft Luxembourg S.a.r.l.
    Ma intriga faptul ca de pe consola nu merge, dar de pe site merge, desi folosesc acelasi LiveID si acelasi Paypal in ambele cazuri.
    Singura diferenta e ca atunci cand cumpar de pe site imi cere sa introduc un cod de securitate pe care mi-l trimit pe mail-ul de Paypal. (functioneaza similar cu Steam Guard din ce imi dau seama)

  11. #13311 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Guys, a cumparat cineva de aici gold, sunt safe? Codul am inteles ca-mi vine instant pe mail, platesc cu paypal.
    xbox live codes| cheap xbox live codes| 3 month gold subscription codes| emailed delivery | Electronic First - Fast and Secure Email Delivery of Gaming Cards
    Eu am cumparat de la ei de 3 ori au fost OK, a 4-a data n-au mai fost pt ca au introdus un sistem de verificare, trebuie sa le trimiti nr de telefon care este setat si la tine in paypal, sa verifice ei ca tu esti owner-ul de paypal si nu altcineva.
    Eu le-am dat mobilul meu, iar d ela paypal au primit fix-ul, si uite asa am ajuns la schimburi de mailuri cu ei si Paypal Dispute in resolution center, unde n-au vrut sa comunice si nici pe mail nu vroiau sa spuna pt ce motiv nu-mi trimit codul. Dupa interventia Paypal mi-au spus motivul (dupa 3 zile) si le-am dat nr pe care il asteptatu...dupa care mi-au trimis si codul.

    Am preferat sa merg pe AllRoMedia.com pt PSN cards. au preturi bune. la XBOX au si acolo, vezi daca iti convine ceva. daca nu, ai grija cu Electronic First, sa le trimiti exact ce vor, ce ai tu in paypal setat...ca altfel pierzi vremea.
    n-am patit-o doar eu. Vezi pe thread-ul PlayStation Plus ca au fost ceva discutii recente.

  12. #13312 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Mersi fain adi.

  13. #13313 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Aveti idee, redeem code-urile pentru Gold distribuite de amazon.com sunt worldwide?

    Am la dispozitie un gift card si nu prea am ce achizitiona cu el.

  14. #13314 SP
    Junior Member noblesix's Avatar
    LASO 13 skulls
    Salut,

    Ma ajuta si pe mine cineva sa termina campania din halo 4?Sa am si eu armura lui Chief PLS
    Gamertag-ul meu Este DIabLOLegend606;ma loghez in 20-40 de minute de acum pls help

  15. #13315 SP
    Junior Member Trusk's Avatar
    Cum e MS Points? Eu am cont live cu tara Romania, pot sa cumpar de la reselleri pentru UK sau US puncte?

  16. #13316 SP
    Junior Member roby_monaco82's Avatar
    salutare.Sunt mai nou si nu ma pricep,care imi poate spune si mie cum fac si eu setarile la fifa12 pe live ca m-au rupt multiplayer as vrea sa dau pe legacy si nu gasesc de unde..multumesc anticipat pt cei care imi poate raspunde

  17. #13317 SP
    Junior Member badady's Avatar
    Vreau sa iau un xbox la copii cu senzor kinect. intrebarea este:
    Ce consola sa imi iau, tinand cont ca nu intentionez sa cumpar jocuri originale, ci vreau sa le joace de pe HDD extern?
    Va multumesc si daca exista nu ma deranjeaza sa primesc si ceva oferte.

  18. #13318 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu ii cumpara nimic. L-ai invata de mic sa fure si nu e bine. Cumpara-i carti sa ajunga mare si destept ca sa poata cumpara jocuri originale copiilor sai. Bafta!

  19. #13319 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by badady View Post
    Vreau sa iau un xbox la copii cu senzor kinect. intrebarea este:
    Ce consola sa imi iau, tinand cont ca nu intentionez sa cumpar jocuri originale, ci vreau sa le joace de pe HDD extern?
    Va multumesc si daca exista nu ma deranjeaza sa primesc si ceva oferte.


    Vorbeste cu Donely.

  20. #13320 SP
    Banned Sha.'s Avatar
    Am un monitor Samsung SyncMaster 933SN, si vreau sa conectez Xbox-ul la el.Ce cablu imi trebuie?

    Si cum fac se sa auda? Am niste boxe Logitech prim USB, poate ma ajuta..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts