Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 91 of 788 FirstFirst ... 41 81 89 90 91 92 93 101 141 191 591 ... LastLast
Results 1,801 to 1,820 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #1801 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Eu unu' nu mi-as lua o consola din 2000 in 2009, deoarece titlurile aparute recent sunt "limitate" rau in comparatie cu PS3/X360 si PC (nu ca n-ar fii normal).
    Totusi, pentru 200 lei ar merge un PS2, dar n-as da mai mult de 300 lei pe un PS2 folosit.

  2. #1802 SP
    Member BloodSamurai's Avatar
    Pai nu vreau sa fac reclama la piraterie (jocuri de pe torrenturi etc) asa ca nu intru in discutie despre ele . Dar recent am gasit pe net second xbox 1 cu hdd 200gb si multe jocuri pe langa (piratate cred) si multe instalate cu 4 controllere (cred ca 2`s wireless) la 4mil juma si alte oferte de xbox cu 80gb sau 120gb la 3mil juma . Dar imi tot face cu ochiul un xbox 360 asa ca astept anul asta sa termin facultatea ca sa`mi dau si licenta si apoi imi iau xboxul 360 . Daca`l iau acum am senzatia ca ma voi ruina (ma voi juca ca dementu si voi lasa alte preocupari) ceva in genul asta am facut la liceu cand m`am reapucat de DIABLO 2 pe pc meu (hahahaha cand mi`am revenit observasem ca boala de DIABLO o luasera si tovarasii mei din clasa din cauza mea).

  3. #1803 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Parerea mea: Ia-ti XBOX360 Jasper, deoarece RROD-ul nu cred ca va mai fii chiar asa o problema majora si ai si o consola next-gen.
    Eu ti-am zis: nu-ti lua un PS2, este deja o consola veche, nu prea se mai fac jocuri pentru PS2 si cele care se mai fac sunt mult mai slabe calitativ ca cele de pe consolele next-gen (xbox360 intra in categoria next-gen), pentru ca un PS2 nu poate hardware sa duca un joc de PS3/X360.Cel mai bine mai amana putin cumpararea unei console pana se "linistesc" apele cu Jasper, si in cateva luni se vor limpezi lucrurile (daca au aparut pe stoc mai la toata lumea, daca se mai produc RROD-uri s.a.m.d.)

  4. #1804 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Rumour: Microsoft to Award Achievements for Non-Gaming Tasks? - deja e lăbăreală - acum chiar vreau să primesc reset la gamertag...păi ce-i asta?

    Mass Effect DLC & Mass Effect 2 Details Aplenty

  5. #1805 SP
    Member faby_67's Avatar
    sal. prieteni am o �ntrebare ce viteza trebuie sa am la net ca sa pot lega ps3 la el

  6. #1806 SP
    Junior Member MCVlad's Avatar
    Quote Originally Posted by faby_67 View Post
    sal. prieteni am o �ntrebare ce viteza trebuie sa am la net ca sa pot lega ps3 la el
    "Prietene", ai gresit sectiunea ! Posteaza la PS3, sigur vei primi acolo raspunsul dorit, intr-un timp mult mai scurt

  7. #1807 SP
    Member faby_67's Avatar
    scuze

  8. #1808 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Quote Originally Posted by Merdiso View Post
    Parerea mea: Ia-ti XBOX360 Jasper, deoarece RROD-ul nu cred ca va mai fii chiar asa o problema majora si ai si o consola next-gen.
    Eu ti-am zis: nu-ti lua un PS2, este deja o consola veche, nu prea se mai fac jocuri pentru PS2 si cele care se mai fac sunt mult mai slabe calitativ ca cele de pe consolele next-gen (xbox360 intra in categoria next-gen), pentru ca un PS2 nu poate hardware sa duca un joc de PS3/X360.Cel mai bine mai amana putin cumpararea unei console pana se "linistesc" apele cu Jasper, si in cateva luni se vor limpezi lucrurile (daca au aparut pe stoc mai la toata lumea, daca se mai produc RROD-uri s.a.m.d.)
    ca detinator de ambele console iti recomand XBOX360.de ps2 crede-ma pe cuvant ca dupa cateva zile iti piere chefu de joc

  9. #1809 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Quote Originally Posted by teodor15 View Post
    ca detinator de ambele console iti recomand XBOX360.de ps2 crede-ma pe cuvant ca dupa cateva zile iti piere chefu de joc
    Asta am zis si eu, doar ca cu alte cuvinte .
    E normal sa nu mai ai chef sa joci pe PS2 pentru ca jocurile noi sunt prastie pe langa versiunile x360/ps3/pc, si cand vezi ca de exemplu Undercover pe PS2 arata mai rau decat Carbon pe PC nu-ti convine, si cand vezi ce arcade e.PS2 a fost bun pana in 2005-2006, dar eu nu o mai vad o solutie buna pentru gaming, doar daca ai cumva vreun TV mai vechi si vrei sa te joci pe el cu un buget relativ redus.
    A, si apropo: de ce ai dat quote la postul meu ?

  10. #1810 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by Merdiso View Post
    Asta am zis si eu, doar ca cu alte cuvinte .
    E normal sa nu mai ai chef sa joci pe PS2 pentru ca jocurile noi sunt prastie pe langa versiunile x360/ps3/pc, si cand vezi ca de exemplu Undercover pe PS2 arata mai rau decat Carbon pe PC nu-ti convine, si cand vezi ce arcade e.PS2 a fost bun pana in 2005-2006, dar eu nu o mai vad o solutie buna pentru gaming, doar daca ai cumva vreun TV mai vechi si vrei sa te joci pe el cu un buget relativ redus.
    pai BloodSamurai a zis ca vrea ceva ieftin

  11. #1811 SP
    Member BloodSamurai's Avatar
    Quote Originally Posted by Merdiso View Post
    Parerea mea: Ia-ti XBOX360 Jasper, deoarece RROD-ul nu cred ca va mai fii chiar asa o problema majora si ai si o consola next-gen.
    Eu ti-am zis: nu-ti lua un PS2, este deja o consola veche, nu prea se mai fac jocuri pentru PS2 si cele care se mai fac sunt mult mai slabe calitativ ca cele de pe consolele next-gen (xbox360 intra in categoria next-gen), pentru ca un PS2 nu poate hardware sa duca un joc de PS3/X360.Cel mai bine mai amana putin cumpararea unei console pana se "linistesc" apele cu Jasper, si in cateva luni se vor limpezi lucrurile (daca au aparut pe stoc mai la toata lumea, daca se mai produc RROD-uri s.a.m.d.)

    Corect Merdiso ! Cam la aceeasi concluzie am ajuns si eu (asta e daca am buget mai restrans) . O sa incerc sa mai aman , sa mai tin in frau viciile (jocurile beat`em up si racing) . Ma intorc la jocurile mele beat`em up emulate pe stiti voi ce pe PC cu Mame,Winkawask,Nebula,Neo Geo,PSX.

    Pana la achizitionare ma voi tortura din cand in cand vizionand filmulete despre gamplayul lui xbox 360 ce sado am ajuns !!!!

    Mersi baieti pt sfaturi !!!!! Eu ma retrag VA UREZ VIATA CAT MAI LUNGA XBOXURILOR voastre dar nu uitati THERE can BE only ONE (glumeam cu ultima parte)

  12. #1812 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    In GTA 4 ca sa intri pe net (in joc) trebuie sa ai neapart net adevarat bagat in consola ?

  13. #1813 SP
    is the man! trickz's Avatar
    ...
    Ca sa intrii pe net pe pc trebuie sa il conectezi la net real? Da.

    Cum ai putea realiza legatura intre tine si ceilalti jucatori daca netul nu ar fi adevarat, functional?

  14. #1814 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    nai inteles,in gta 4 poi sta pe siteuri,si eu intrebam dak poti intra fara conexiune de internet

  15. #1815 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    lol nu trebuie sa fi conectat la net , siturile din GTA sunt pe disc

  16. #1816 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    lol nu trebuie sa fi conectat la net , siturile din GTA sunt pe disc
    atat vroiam sa aflu,ms mult

  17. #1817 SP
    Junior Member kretzu123's Avatar
    Se poate sa fortez un RROD...caci au primit jasper la MG si vreau sal il schimb a meu (vorbesc cat se poate de serios...se poate?)

  18. #1818 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Se pare ca in sfarsit au aflat si ei si au realizat ca este o problema destul de mare:

    Microsoft is investigating a problem with expiring email addresses that is causing some Xbox Live users to abandon their Gamertags and start fresh, losing any progress they've accumulated over the past few years.

    It seems that certain Windows Live ID email addresses that you need to have in order to set up an Xbox Live Gold account are set to expiring after a certain period of inactivity on the users part. once the email addresses expire and are deleted, taking any Gamertag associated with the account with them, even if the user has updated their Live account with a new email address in the interim.

    GamesIndustry.biz looked to Microsoft for comment on the issue, receiving the following response:

    We are investigating this issue and don't have any further comment to make right now. Any consumer with any issues regarding their Xbox 360 or Xbox Live account should visit xbox.com/support or call their country's customer support number.
    Until such a time as the issue is fixed, we suggest you take a moment to log into your Hotmail account every once in awhile, just in case.

  19. #1819 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by kretzu123 View Post
    Se poate sa fortez un RROD...caci au primit jasper la MG si vreau sal il schimb a meu (vorbesc cat se poate de serios...se poate?)
    Tampenie mai mare ca asta nu am auzit. Vrei sa faci o consola sa-ti dea RRoD pentru a-ti lua o consola care nu da RRoD? Si daca la MG au Jasper inseamna ca ai garantie. De ce iti bati capul cu RRoD-ul atunci? Doar de dragul de a avea Jasper?

  20. #1820 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by kretzu123 View Post
    Se poate sa fortez un RROD...caci au primit jasper la MG si vreau sal il schimb a meu (vorbesc cat se poate de serios...se poate?)
    ...oameni ca tine dau un nume prost consolei (și aici intră mai multe elemente - e clar la ce mă refer). De ce să faci așa ceva dacă-ți merge actuala consolă? Mentalitate de copil slab...hai să am și eu ca ăla.

    C�te ore te joci zilnic? - �ți spun eu că maxim 4 (să nu �ntreb c�te jocuri ai terminat, etc).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 91 of 788 FirstFirst ... 41 81 89 90 91 92 93 101 141 191 591 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts