Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 92 of 788 FirstFirst ... 42 82 90 91 92 93 94 102 142 192 592 ... LastLast
Results 1,821 to 1,840 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #1821 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by kretzu123 View Post
    Se poate sa fortez un RROD...caci au primit jasper la MG si vreau sal il schimb a meu (vorbesc cat se poate de serios...se poate?)
    Normal ca se poate. Insa poate nu ai citit ca si Jasper poate sa dea RRoD. Si la cat de incorect doresti sa fii cu consola ta, prevad ca se va intampla urmatorul lucru:

    1. Vei reusi sa busesti consola actuala prin metode ne-ortodoxe (gen jucat cu consola invelita intr-un prosop).
    2. Ti se va schimba la Media Galaxy insa cu acelasi model si dupa ce vei astepta o luna sa vina pe stoc.
    3. Vei reusi sa strici si a doua consola in speranta ca in sfarsit vei primi un Jasper.
    4. Dupa inca o luna de asteptare in sfarsit vei primi un Xbox 360 code Jasper.
    5. Va da RRoD din primele zile de folosire.
    6. MG nu iti va mai accepta consola la garantie ca urmare a celor intamplate.

    Morala:

  2. #1822 SP
    Banned Tzipi's Avatar
    Probabil o gasit un site gen love-meet.net pe pc si ...

  3. #1823 SP
    Member Atrium's Avatar
    Va salut. Vin iar cu o serie de intrebari, si anume :

    As vrea sa imi iau un Xbox Live Pack, cu HDD de 60GB, Headset, LAN cable si Gold Subscription pe 3 luni.
    Vreau sa stiu daca se poate vinde acel abonament pe 3 luni la live, si cam la ce pret se poate vinde(daca puteti sa imi spuneti).
    Si mai ales daca nu il folosesc, el va expira ??

    Multumesc anticipat

  4. #1824 SP
    Banned Tzipi's Avatar
    Pe un site gen gamepointshow.com (care toti il laudati da nu stiu pe cineva care sa fi cumparat de acolo) este �14.95 , dar nu iti recomand sa il vinzi sau sa nu il folosesti, si eu mi-am cumparat la un arcade pack-ul acela si sunt foarte multumit de el Cred ca o sa zgarii peretii cand mi se termina subscriptia live

    P.S: Nu expira.

  5. #1825 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Pai, vezi si tu pe net cat costa, sunt multe site-uri care trimit coduri pe mail contra bani, ca gamepointsnow.com , boxeddeal.com , maximuscards.com , buygamingcodes.com . Vezi si tu la ele, toate au Gold Subscription pe 3 luni.

    Eu am luat de pe gamepointsnow o data, dar am abonamentul pe US si e mai ieftin de pe maximuscards sau boxeddeal.

  6. #1826 SP
    Member Atrium's Avatar
    Mersi mult de raspuns ! Si la un live pack din acesta, abonamentul cum este de fapt ? E o cartela cu un cod ceva ? Sau este codul pe cutie, ca un serial number ? Am cautat pe net, dar tot ce am gasit sunt niste poze si nimic concret.

  7. #1827 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Magazinele online iti trimit codul pe mail. Daca il iei din magazin offline arata ca o cartela.

  8. #1828 SP
    Member Atrium's Avatar
    Multumesc mult pt ajutor SublimingSun si Tzipi

    Atunci cred ca la 50RON nu as avea probleme sa o dau

  9. #1829 SP
    Banned Tzipi's Avatar
    Se referea la packul acela.

    Este cam cat o cartela telefonica prepay/card unde in spate este o chestie de dezlipit si un cod.

    EDIT: NU O DA! Parerea mea , tu faci ce vrei. DAR NU MERITA DUPA CE JOCI CATEVA JOCURI PE NET!

  10. #1830 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Da, poate ar fi mai bine sa nu o vinzi si sa o folosesti.

  11. #1831 SP
    Member Atrium's Avatar
    Da, stiu ca e o diferenta enorma pe internet, dar din pacate nu am cum sa pun internet pana unde tin consola. Si internet-ul pe care sunt eu sunt inca vreo 5 insi, si stiu ca o sa mearga rau de tot, am patit-o si cu alte jocuri online. Merge cat de cat bine abia dupa 12 noaptea cand s-au culcat toti, si eu din pacate nu prea am cum sa ma joc dupa ora aceea, eventual doar in weekend. Ma rog, sa vedem cand l-oi lua ce-oi face. Eu ma gandeam doar sa mai scad din cheltuieli intrucat Live Pack-ul acela costa cam 400RON.

    Va multumesc inca o data

  12. #1832 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Costa RON 370 la user-ul webpredator aici, pe forum.

  13. #1833 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Cei care aveti subscriptie Gold si aveti click net acasa, imi puteti da niste detalii despre viteza, sau daca e greu de instalat(eventual daca trebuie sa routezi ceva porturi)?
    Mersi

  14. #1834 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by reborn2603 View Post
    Cei care aveti subscriptie Gold si aveti click net acasa, imi puteti da niste detalii despre viteza, sau daca e greu de instalat(eventual daca trebuie sa routezi ceva porturi)?
    Mersi
    Eu am un abonament ClickNet ADSL pentru XBL și merge perfect. �n jocuri n-am lag, marketplace-ul se mișcă excelent, �n XBL Party nu sunt �ntreruperi, numai de bine

    *există excepții* Atunci c�nd intrii pe un server cu host gay lag...și �n cazul acela...n-ai ce-i face. Te joci așa...cu LAG. Problema e de la ei.

    ...c�t despre setări, nimic deosebit. Sincronizezi modem-ul pe PC apoi �l conectezi la 360 (default settings) și gata. Dacă ai probleme dă reply aici și rezolvam.

  15. #1835 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Da, stiu ca e o diferenta enorma pe internet, dar din pacate nu am cum sa pun internet pana unde tin consola. Si internet-ul pe care sunt eu sunt inca vreo 5 insi, si stiu ca o sa mearga rau de tot, am patit-o si cu alte jocuri online. Merge cat de cat bine abia dupa 12 noaptea cand s-au culcat toti, si eu din pacate nu prea am cum sa ma joc dupa ora aceea, eventual doar in weekend. Ma rog, sa vedem cand l-oi lua ce-oi face. Eu ma gandeam doar sa mai scad din cheltuieli intrucat Live Pack-ul acela costa cam 400RON.

    Va multumesc inca o data
    Da...scapa de cheltueli..vezi Xlink Kai....

  16. #1836 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  17. #1837 SP
    Member killlemalll3's Avatar

  18. #1838 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    �mi place temperamentul lui! woooo!

  19. #1839 SP
    Junior Member kretzu123's Avatar
    monky...miai deschis ochi ms omule!

  20. #1840 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    bad post...

    ce stresant e cand fac click pe un thread sa ma duca la ultimul post citit.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 92 of 788 FirstFirst ... 42 82 90 91 92 93 94 102 142 192 592 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts