Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 22

Thread: De unde cumparati jocuri?

  1. #1 SP
    Member obidan's Avatar

    De unde cumparati jocuri?

    Am vazut pe aici gamertag-uri cu cate 8000 de puncte, si daca te uiti pe gameshop, un joc 360 = 210 RON....
    Eh, well unii de aici aveti daca nu ma insel peste 30 de jocuri...
    Ori sunteti sick rich...ori aveti voi o metoda...

  2. #2 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Pai metoda aia se cheama salariu
    O buna parte din el se duce pe jocuri. Oricum, majoritatea cumpara de afara (shopto.net, sendit.com, play-asia.com, thehut.com, etc). La noi jocurile sunt mai scumpe, comparativ cu restul lumii.

  3. #3 SP
    Member N3O2005's Avatar
    i haz consola NTSC ... so bestbuy + delivery via usps for me

  4. #4 SP
    Member richardm27's Avatar
    Thanks god ca mai exista si maestrul "webpredator", iar o alta varianta ar fi ca nu-i o rusine sa cumperi si jocuri sh....

  5. #5 SP
    Member obidan's Avatar
    Webredator?
    Greyhound..thanks for the sites..
    Poate incerc si eu sa cumpar de acolo

  6. #6 SP
    Member richardm27's Avatar

  7. #7 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    am si eu o lista de situri de unde cumpar dar ar fi cam de vreo 100 de nume.. , i'll be back soon..

  8. #8 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Hehhehe, eu cumpar prin Robert Dinu de la toate magazinele din Anglia, noi si sh! Best you can get!

  9. #9 SP
    Junior Member Sandman's Avatar
    Quote Originally Posted by obidan View Post
    Ori sunteti sick rich...
    Da, mama e judecatoare si tata e senator. Eu ma duc la munca 9 ore pe zi din cauza ca-s excentric.

  10. #10 SP
    Member obidan's Avatar
    Imi poate spune cineva cat ajunge transportul de pe shop.to ?

  11. #11 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    intre 3 si 4 lire

  12. #12 SP
    Member N3O2005's Avatar
    pwhahahahahahha@sandman rofl

  13. #13 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Quote Originally Posted by Sandman View Post
    Da, mama e judecatoare si tata e senator. Eu ma duc la munca 9 ore pe zi din cauza ca-s excentric.
    Ai uitat sa precizezi si cele 2 ore dus-intors pana la muca prin Bucuresti, prin aglomeratie... deh, excentricitate...

  14. #14 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by Sandman View Post
    Da, mama e judecatoare si tata e senator. Eu ma duc la munca 9 ore pe zi din cauza ca-s excentric.

    Si eu ma duc la servici pt. ca imi place la nebunie sa ma bata seful la cap , sa alerg toata ziua de nebun cu masinile firmei si sa primesc la sfarsit de luna un salariu de tot *** !! Deh daca sunt emo
    in alta ordine de idei si ontopic de data asta ultimul joc cumparat este Mass effect de vreo luna de zile si ma joc intr-una la el de nu am timp seara macar sa vad ce jocuri mai sunt la oferta pe Shopto.net sau thehut.com.
    Si snt si alte metode de a avea jocuri multe ( Verbatim ring a bell ? ) dar am ales sa pastrez garantia si sa am satisfactia de a avea jocuri originale, cu tot cu manual si carcasa si din cand in cand Live gold de 24 sau 48 de ore.
    De pe forumul computergames.ro am fost invatat de catre MonkY, Darkone si Hostile ca cea mai buna cale de a avea in continuare jocuri bune este cumpararea lor , nu torrentele

  15. #15 SP
    Junior Member bonescorpion's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Pai metoda aia se cheama salariu
    O buna parte din el se duce pe jocuri. Oricum, majoritatea cumpara de afara (shopto.net, sendit.com, play-asia.com, thehut.com, etc). La noi jocurile sunt mai scumpe, comparativ cu restul lumii.
    Banuiesc ca jocurile de pe siturile alea merg si pe consolele cumparate din romania nu?

  16. #16 SP
    Manager paul's Avatar
    Da, merg. Pe Play-Asia.com sa fii atent ca ei vand pentru toate regiunile, pentru Romania trebuie PAL sau Region-Free (ei scriu No Region Protection).

  17. #17 SP
    Junior Member Myrddin's Avatar
    Cand am timp sa astept pachetul, zavvi.com. Vreo 20€ mai ieftin decat intrul magazin...

  18. #18 SP
    Member andreivladp's Avatar
    Quote Originally Posted by Myrddin View Post
    Cand am timp sa astept pachetul, zavvi.com. Vreo 20� mai ieftin decat intrul magazin...
    cam in cat timp sosesc de obicei de la ei ?

  19. #19 SP
    Junior Member mikeee!'s Avatar
    Quote Originally Posted by andreivladp View Post
    cam in cat timp sosesc de obicei de la ei ?
    Mie de fiecare data mi-a sosit pachetul in 7-8 zile.

  20. #20 SP
    Junior Member bonescorpion's Avatar
    Exista cunva vreun site de genul asta in romania sau unde sa nu se plateasca cu cardul?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. De unde pot cumpara carcase de jocuri PS4 ? By catalynu in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1 Last Post: 09-04-2015, 15:29
  2. De unde sa cumparam Redeem Codes la jocuri ?!? By sebycu13 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-09-2014, 20:11
  3. Replies: 4 Last Post: 22-10-2012, 12:36
  4. De unde va cumparati jocurile? By nameless_fear in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 113 Last Post: 23-07-2011, 09:58
  5. De unde va cumparati skin-uri pt PS3? By Mask in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 7 Last Post: 30-08-2009, 15:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts