Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 81 to 96 of 96

Thread: Pinball FX 2

  1. #81 SP
    PET
    Member PET's Avatar
    Aveti un link cu ceva guides?

  2. #82 SP
    PET
    Member PET's Avatar
    BUMP. Nu mai joaca nimeni?

  3. #83 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Ma apuc eu de el iarasi zilele astea pe tagul nou, am vazut ca au aparut o gramada de mese noi care arata super bine, cred ca nu o sa rezist si o sa le iau pe toate

  4. #84 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Toate mesele de la Marvel la doar 400 msp saptamana asta.

    MARVEL Pinball (Full) - Xbox.com

  5. #85 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Le-ai luat domnu? Thx for the tip, daca nu vedeam aici probabil ca nu intram saptamana asta sa vad ca sunt doar 400 MSP. O sa le iau si eu. Mi-a cam scazut interesul pt joc deoarece am vazut ca nu prea il mai joaca nimeni, iar mesele la care nu mai detin primul loc au niste recorduri cam maricele pt care nu prea am mai avut rabdare sa stau sa le depasesc.

    Ultima masa pe care am cumparat-o a fost Mars, acum vreo luna daca nu ma insel, dar pe care nu o detin decat vreo 2 persoane din lista mea si unde am ajuns dupa cateva incercari la vreo 52 de mil. daca nu ma insel. Poate va cumparati mai multi Marvel Pack, sa ne mai batem un pic pt primele locuri

  6. #86 SP
    PET
    Member PET's Avatar
    Eu mi-am luat Mars trial, sa o testez. Mi s-a parut destul de seaca tabla.

    Imi iau si eu acum pack-ul de la MARVEL, desi nu prea sunt fan "super eroi".

  7. #87 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by Janquis View Post
    Le-ai luat domnu? Thx for the tip, daca nu vedeam aici probabil ca nu intram saptamana asta sa vad ca sunt doar 400 MSP. O sa le iau si eu. Mi-a cam scazut interesul pt joc deoarece am vazut ca nu prea il mai joaca nimeni, iar mesele la care nu mai detin primul loc au niste recorduri cam maricele pt care nu prea am mai avut rabdare sa stau sa le depasesc.

    Ultima masa pe care am cumparat-o a fost Mars, acum vreo luna daca nu ma insel, dar pe care nu o detin decat vreo 2 persoane din lista mea si unde am ajuns dupa cateva incercari la vreo 52 de mil. daca nu ma insel. Poate va cumparati mai multi Marvel Pack, sa ne mai batem un pic pt primele locuri

    Dada, achizitionate pe loc

    Termin cu AC si ma apuc de ele, merita 400 puncte clar

  8. #88 SP
    Junior Member BlkHrt's Avatar
    Got Marvel too, de cand au aparut tot asteptam un deal de genul asta. I need pinball friends too, will send a request or two

  9. #89 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Va sfatuiesc sa va postati gamertagul pe x360a, e o gramada de lume activa

    Wizard Points = Friend Request Thread - Xbox360Achievements.org

  10. #90 SP
    Junior Member BlkHrt's Avatar
    Woo mi-am luat si mesele clasice, n-am reusit sa rezist! Am 18 acum, ma simt mai pregatit pentru viitorul pachet Vengeance & Virtue . Urmatoarele pe lista vor fi Ms Splosion Man si ceva dintre Sorcerer's Lair si Captain America, dupa ce imi intra niste reward points. E nebunie colectionatul asta de mese, i must have them all!

    Revenind la classic tables, se vede cat de mult a evoluat jocul daca le compari cu vreo masa brand new gen Sorcerer's Lair... doar Buccaneer mi se pare mai rasarita, restul sunt cam monotone... in schimb pentru un achievement whore ca mine sunt cateva f f usoare de cules.

  11. #91 SP
    Senior Member muggs's Avatar

  12. #92 SP
    Junior Member bad69's Avatar
    Hai sa scoatem "de sub masa" acest topic

    Mai joaca cineva acest joc ?
    Vreau sa ma apuc si eu de el, intrucat in copilarie mi-au placut foarte mult jocurile de acest gen.
    Din ce am citit pe acest topic mesele care merita luate sunt: Pasha, Excalibur, Earth Defense, R&B, Rocky & Bullwinkle.
    Ce mese bune ati mai incercat ? Sa stiu sa le iau si eu.

  13. #93 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    I can't keep up with all the tables!

  14. #94 SP
    Member blackjack2150's Avatar
    Eu am setul Classic (Speed Machine, Extreme, Agents, Buccaneer), plus mesele Star Wars (Star Wars Episode V: The Empire Strikes Back, Boba Fett, Star Wars: The Clone Wars) si Plants vs Zombies.

    Toate sunt distractive, dar cele plauzibile fizic, fara personaje care apar si se misca pe plansa, imi plac mai mult. O sa cumpar si setul Core (Secrets of the Deep, Biolab, Pasha, Rome) cu prima ocazie cand il prind la reducere.

  15. #95 SP
    Junior Member bad69's Avatar
    Am adaugat la prieteni pe cativa dintre voi de aici de pe topic.
    Gamertag-ul meu este: mikemihai81

    V-as ruga sa anuntati aici daca mai apar reduceri la mese.
    Mersi.

  16. #96 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Un update important:
    First of all, we’d like to thank the Zen Studios community for their feedback on our announcement of the Xbox One version of Pinball FX2. We cannot underestimate the importance of your support, insight, and yes, even criticism regarding our projects. Zen Studios has a few announcements to make affecting Pinball FX2 fans and particularly the Xbox One version of the game.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5

Similar Threads

  1. ZEN Pinball By ffocus in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 31-05-2015, 08:28
  2. Marvel Pinball Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 3 Last Post: 09-12-2010, 04:13
  3. Marvel Pinball By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 17-11-2010, 01:20
  4. Zen Pinball Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 1 Last Post: 25-03-2010, 22:33
  5. Pinball Heroes Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 16-12-2009, 23:33

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts