Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 29

Thread: CORA Pantelimon vinde XBOX 360 slim (4gbb integrat) la 749 ron

  1. #1 SP
    Member BloodSamurai's Avatar

    CORA Pantelimon vinde XBOX 360 slim (4gbb integrat) la 749 ron

    Am primit o oferta (pliant) de la Cora Pantelimon cica cu mari reduceri:
    Consola Xbox 260 slim (4 gbb) de la 949 Ron cu reducere de 20% a ajuns la 749 ron.
    O sa pun si poze a pliantului. ( ca pe net nu o gasesc)
    Nu am avut timp sa si verifica acest lucru. Cine a verificat asteptam o confirmare si alte detalii.
    Noroc la cumparaturi

  2. #2 SP
    Member BloodSamurai's Avatar
    Corectie pretul e 759 RON. Am atasat si pozele. Oferta e valabila 1-13 FEBRUARIE.
    Desi imi pare gresit faza cu poza informativa : este un XBOX 360 alb si care nu e slim , iar dupa cunostintele mele modeste in lumea consolelor noua consola cu 4 gbb integrat este slim si neagra plus faptul ca pretul initial de 949 RON era clar pt. modelul slim negru (am vazut in weekend-ul trecut consola si pretul ei , am studiat-o bine ca pt. mine era prima oara o intalnire de gradul III cu noul model de xbox slim). Cred ca poza e doar scop informativ si sper sa nu fie o marlanie din partea celor de la CORA.

    Astept opinii de la cei care au cumparat-o din Cora sau daca nu au gasit-o, sau prin ce calvar au trebuit sa treaca (oferta poate fi in revista dar la locul faptei sa fie alt pret sau sa fie dosite in depozit si nu pe raft, asa am patit eu cand am cumparat controller PS2 FANATEC cu motion senzor).
    Attached Images Attached Images dscf2951.jpg dscf2953.jpg

  3. #3 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Cred ca e poza gresita si totusi e vorba de Slim, altfel n-ar mai fi pomenit si de Wifi

  4. #4 SP
    Member BloodSamurai's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Cred ca e poza gresita si totusi e vorba de Slim, altfel n-ar mai fi pomenit si de Wifi
    DA , iar pe langa WiFi zice ca are 4 gbb (deci pt. mine cam este clar ca e vorba de SLIM, iar pretul de 949 ron era la Slim inainte).

  5. #5 SP
    Member daredevil's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Cred ca e poza gresita si totusi e vorba de Slim, altfel n-ar mai fi pomenit si de Wifi
    Eu cred ca si titlul este gresit pentru ca zice doar "Xbox 360 Arcade" si nu "Xbox 360 Slim Arcade"

  6. #6 SP
    Junior Member adydeluxe's Avatar
    pai oamenii nu prea le au cu consolele.au gasit o poza pe net si au dat print.e foarte simplu.

  7. #7 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by adydeluxe View Post
    pai oamenii nu prea le au cu consolele.au gasit o poza pe net si au dat print.e foarte simplu.
    Corect : poza aia e de la un XBOX 360 Pro (60 GB) care nu se mai produce deloc. Dar nu e exclus sa aibe asa ceva pe stoc mai demult si sa vrea sa scape de ele. Poate se indura un consolist sa treaca pe acolo si sa vada exact ce si cum, eu as merge chiar maine, dar n-am Cora la mine in oras.

  8. #8 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    este un Xbox 360 Arcade fat, nu slim...
    era si intr-o oferta mai veche de la cora... tot cu 760 ron.

  9. #9 SP
    Junior Member gehaste's Avatar
    Hmm tind sa cred ca este Slim.
    Nu cred ca ar scrie 4Gb(Slim e singura care are 4gb nu?) si WiFi(Iarasi..slim e singura cu WiFi nu ?).
    Oricum se vede cat de profesionist este cel responsabil cu editarea ofertelor...
    Pozele oricum in majoritatea ofertelor nu sunt cele reale,sunt de referinta si de regula se si mentioneaza asta.
    Oricum...daca e Slim e misto oferta.
    Desi e tentant si un Slim de 250gb care e glossy si nu mat de pe amazon cu 1000 ron

  10. #10 SP
    Junior Member gghetu's Avatar
    Vazut, placut, achizitionat. Este vb de varianta slim....poza din pliant e gresita. E negru mat

  11. #11 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Merita la pretul acela.

  12. #12 SP
    Member hibrid13's Avatar
    Daca e Xbox Slim, chiar si la 4GB, merita din plin sa-l achizitionezi la asa un pret. Asa ca dati fuga si nu veti regreta.

  13. #13 SP
    Junior Member gehaste's Avatar
    M-am grabit sa il iau ca ma gandeam ca nu voi mai gasi.
    Au spus ca cica mai au vreo 20.
    E misto.
    Il iei si mai iei un hdd mai maricel si e totul ok,iesi bine.

  14. #14 SP
    Member Devergo's Avatar
    Sper sa mai ramana ceva pana ajung eu in Bucuresti, ma gandesc de ceva timp sa trec la slim si oferta asta e prea buna pentru a fi ratatata.

  15. #15 SP
    Junior Member Fallen's Avatar
    Am luat si eu una astazi, exact la 21:50. Mai erau 10 minute si se inchidea. Am avut noroc chior

  16. #16 SP
    Member BloodSamurai's Avatar
    Asa da mai colegi de console (si colege daca sunt pe aici ). Va multumesc ca ati confirmat oferta de la CORA PANTELIMON , XBOX360 slim (4gbb, black) la 759 ron. SPOR la cumparare si cine are "cascaval" si nevoie de o consola noua xbox slim bagati repede un drum.

  17. #17 SP
    Junior Member rolex's Avatar
    corect xbox 360 slim -4gb la 759 ron si inca mai au

  18. #18 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Ce bun era un PS3 la banii astia.

  19. #19 SP
    Junior Member Talpa iute's Avatar
    Quote Originally Posted by gghetu View Post
    Vazut, placut, achizitionat. Este vb de varianta slim....poza din pliant e gresita. E negru mat
    me 2

  20. #20 SP
    Member BloodSamurai's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Ce bun era un PS3 la banii astia.
    era super tare sa ai la 759 ron si consola si bluray-player, daca era asa pesemne ne bateam pe consola la CORA ca in desenele GINTAMA episodul 98 (sariti la minutul 2:45 , peste intro)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 7 Last Post: 19-06-2011, 21:20

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts