Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: XBOX360 Rookie

  1. #1 SP
    Member PumaS's Avatar

    XBOX360 Rookie

    Salut am un Xbox360 CORE SYSTEM sunt fan Ps si am zis sa vad cum e si Xbox-ul si am ramas frumos impresionat de calitatile sale exceptand (zgomotul si ROD) .... Am si eu o intrebare pot pune HDD de 120GB pe el ? Momentan el nu are HDD . La multi ani tuturor

  2. #2 SP
    Member PumaS's Avatar

    Wink XBOX360 Core System

    Cum pot transfera pe HDD-ul xbox-ului direct din pc (muzica,filme,poze,etc? ) exista vre-o modalitate ? adica sa nu le mai scriu pe dvd,cd .... Daca se ofera cineva sa citeasca acest Thread astept un raspuns daca se poate , multumesc anticipat .... Semnat Rookie in ale xbox-ului

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Poti pune HDD de 120GB pe el fara probleme. Nu inteleg insa de ce deschizi pentru fiecare intrebare cate un thread si nu pui toate in acelasi. Ar fi fost mai usor. Bafta !

  4. #4 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Nu ca n-ar fi fost deja deschis un thread sugestiv Pune o intrebare, primeste un raspuns

  5. #5 SP
    Member PumaS's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Nu ca n-ar fi fost deja deschis un thread sugestiv Pune o intrebare, primeste un raspuns

    Prost obicei la Romani in loc sa gandeasca cum sa ajute se gandesc intai sa ii dea in cap .... in primul rand pentru ca imi e mai ushor sa caut aici fiind in mai putine pagini si in al 2 lea rand ca aici mi se va raspunde strict ce ma intereseaza ..... In loc sa intri sa dai un raspuns la intrebare cum mi se pare normal ai intrat sa critici ...

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Poti pune HDD de 120GB pe el fara probleme. Nu inteleg insa de ce deschizi pentru fiecare intrebare cate un thread si nu pui toate in acelasi. Ar fi fost mai usor. Bafta !

    Multumesc MonKY asa o sa fac ....

  6. #6 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by PumaS View Post
    Prost obicei la Romani in loc sa gandeasca cum sa ajute se gandesc intai sa ii dea in cap .... in primul rand pentru ca imi e mai ushor sa caut aici fiind in mai putine pagini si in al 2 lea rand ca aici mi se va raspunde strict ce ma intereseaza ..... In loc sa intri sa dai un raspuns la intrebare cum mi se pare normal ai intrat sa critici ...
    Pot sa-ti spun si eu ca prost obicei la romani ca in loc sa caute, sa stea cu mana intinsa sa ceara ajutor. Acuma deh, dupa cum gandeste fiecare.

    E frumos sa existe o ordine pe forum, mai ales cand sunt create niste thread-uri dedicate. Altfel unde am ajunge, ar deschide fiecare thread separat pentru ce-l intereseaza si ar iesi o ciorba. N-ai mai gasi nimic pentru ca ar fi plin de thread-uri cu fel de fel de intrebari.

  7. #7 SP
    Member PumaS's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Pot sa-ti spun si eu ca prost obicei la romani ca in loc sa caute, sa stea cu mana intinsa sa ceara ajutor. Acuma deh, dupa cum gandeste fiecare.

    E frumos sa existe o ordine pe forum, mai ales cand sunt create niste thread-uri dedicate. Altfel unde am ajunge, ar deschide fiecare thread separat pentru ce-l intereseaza si ar iesi o ciorba. N-ai mai gasi nimic pentru ca ar fi plin de thread-uri cu fel de fel de intrebari.

    Multumesc pentru promtitudine ..... am pus intrebarea si pe threadul acela acum astept raspuns Feeling better? Am inteles ce vrei sa spui si e ok

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts