Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 33

Thread: Game VS Game ?

  1. #1 SP
    Junior Member rici123's Avatar

    Thumbs up Game VS Game ?

    Am decis sa deschid acest topic pentru jocurile de xbox 360 care seamana cat de cat intre ele, pentru a hotara care este mai bun si sa observam minusuri si plusuri, grafica, poveste etc. ( sau doar pur si simplu pentru cei care nu stiu ce sa aleaga intre doua jocuri). Vreau sa nu mai avem nelamuriri in legatura cu achizitionarea unui joc pt xbox 360.

    Eu de exemplu peste o luna cam asa voi primi un xbox 360 250gb slim, pe care cu siguranta nu il voi moda deci voi cumpara doar jocuri originale

    Ok, mie imi plac jocurile gen : gta iv,nfs shift 2, la noire , the run,etc. Iar partea proasta este ca nu imi plac shootere-le(foarte rar imi place unul )

    Am stat 1 saptamana si m-am gandit care sa fie primul meu joc pentru xbox 360 slim. Si am inceput sa ma gandesc , si sa ma sucesc, si etc. De ex:

    Forza 3 vs Nfs Shift 2 Unleashed, ambele sigilate ... Si m-am uitat la review-uri, la commenturi pe forum, la video, la poze etc. Iar in final am decis ca NFS SHIFT 2 UNLEASHED sa fie castigatorul. Poate am ales prost poate nu . De aceea doresc in continuare parerile tuturor pentru comparatii de jocuri. Incep eu cu 1 comparatie:

    Forza Motorsport 3 vs Need For Speed: The Run. ( Si daca puteti sa spuneti de ce va place unul mai mult decat celalalt si invers. ) Va astept parerile.

    Multumesc.

  2. #2 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Pana la urma e SHIFT 2 sau The Run?

  3. #3 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Nu e nici unu , e Forza 4 .

  4. #4 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin85 View Post
    Nu e nici unu , e Forza 4 .
    Da ai dreptate Fortza 4 este superb.Dar poate lui nu ii place genul sim, poate ii place mai mult arcade si daca este asa sa mearga pe NFS.

  5. #5 SP
    Junior Member rici123's Avatar
    Vroiam sa aud doar opinii, shift 2 am comandat deja. Urmatorul meu joc va fi sigur forza motorsport 4 cand mai strang ceva bani.

    ---------- Post added 25-01-2012 at 10:36 PM ----------

    djdanny: Shift 2 unleashed am comandat eu. Am vrut sa aud parerile voastre despre acele doua jocuri. Cu ce e mai bun the run decat shift 2 si invers...

    Cum sa explic: Daca ati avea un frate undeva plecat in strainatate si ar spune : Uite pot sa iti trimit ori Gta IV ori L.A. Noire. Sa spunem ca nu ati mai jucat nici unul din ele ci doar ati vazut filmulete si review`uri etc... Ce ati alege? GTA IV VS L.A. NOIRE ? Stiu ca sunt jocuri cu povesti diferite, deci va rog nu sariti pe mine. Vreau sa aud parerile voastre.

  6. #6 SP
    Member alysefu's Avatar
    Quote Originally Posted by rici123 View Post
    Vroiam sa aud doar opinii, shift 2 am comandat deja. Urmatorul meu joc va fi sigur forza motorsport 4 cand mai strang ceva bani.

    ---------- Post added 25-01-2012 at 10:36 PM ----------

    djdanny: Shift 2 unleashed am comandat eu. Am vrut sa aud parerile voastre despre acele doua jocuri. Cu ce e mai bun the run decat shift 2 si invers...

    Cum sa explic: Daca ati avea un frate undeva plecat in strainatate si ar spune : Uite pot sa iti trimit ori Gta IV ori L.A. Noire. Sa spunem ca nu ati mai jucat nici unul din ele ci doar ati vazut filmulete si review`uri etc... Ce ati alege? GTA IV VS L.A. NOIRE ? Stiu ca sunt jocuri cu povesti diferite, deci va rog nu sariti pe mine. Vreau sa aud parerile voastre.
    GTA IV ... + ca e cool si online si sunt multi jucatori

  7. #7 SP
    Member raptorscream's Avatar
    la The Run am jucat doar demo care nu mi'a placut deloc, si ce mi'a definitivat parerea este campania uimitoare de 2.5-3 ore mai bine shift

    intre LA Noire si GTA, ti'as recomanda gta. LA Noire e bun da' dupa ce il termini nu prea mai ai ce face (exceptie 1000G), la GTA exista si free roam = fun

  8. #8 SP
    Junior Member danutux's Avatar
    de unde ai luat the run demo?

  9. #9 SP
    Junior Member rici123's Avatar
    Asta vroiam sa aud baieti
    In 15 februarie primesc xbox-ul!!! Ieri am fost la posta dupa shift 2 unleashed, care este deocamdata singurul joc care il am.
    In concluzie am ramas la forza 4 vs gta . Daca voi strange bani mai multi iau forza 4 daca nu iau gta iv !!!

    Daca aveti jocuri originale de vanzare pentru xbox 360 de preferat sigilate sa stiti ca pot cumpara urmatoarele : gta iv,forza motorsport 4, la noire,fifa 2012. Depinde de preturi. Va multumesc.

    Are cineva jocul Driver San Francisco ? Am auzit ca e destul de laudat. Merita sa il adaug pe lista?

  10. #10 SP
    Member alysefu's Avatar
    Iti recomend...
    Fifa12 (Sport)
    Battlefield3(Shooter)
    Forza4(Racing)
    Tekken6(Fighting)

  11. #11 SP
    Junior Member rici123's Avatar
    Shooter si fighting nu ma prea pasioneaza. Dar fifa si forza sigur le voi lua. Iti multumesc frumos pentru sfat!

  12. #12 SP
    Member adicodlea's Avatar
    Si eu iti recomand Forza 4 , Fifa 12 , ptr un joc in 2 cu prietenii sau asa iti recomand Mortal Kombat , Virtua Tennis 4...

  13. #13 SP
    Junior Member rici123's Avatar
    Adicodlea--> Mersi man pt sfat!

    Driver san francisco ati jucat ? Cum este?

  14. #14 SP
    Member alysefu's Avatar
    L'am jucat eu la un prieten , sincer mie mi se pare un joc destul de bun , grafica control totul destul de ok Uite aici un video despre joc da-i cam pe la jumate sa vezi cum este mai exact , in concluzie dupa parerea mea merita sa ti-l iei daca ai ocazia

  15. #15 SP
    Junior Member rici123's Avatar
    Mersi . Daca o sa il prin la un pret ok undeva sub 100 lei sigilat il voi cumpara. Salut.

    ---------- Post added 29-01-2012 at 10:56 PM ----------

    Stie cineva daca se poate comanda in Romania ( Oradea daca va intereseaza) produse de pe ebay si amazon ? Am vazut ca este Electronics, Cars, Fashion, Collectibles, Coupons and More Online Shopping | eBay de exemplu si eBay - one of the UK's largest shopping destinations . eBay - one of the UK's largest shopping destinations trimite in europa din cate am inteles sau cum e ca nu ma pricep. De exemplu daca vreau sa imi iau niste jocuri de xbox. Se poate ?

  16. #16 SP
    Junior Member rici123's Avatar
    Imi poate spune cineva ce sunt live points`urile ?

  17. #17 SP
    Member raptorscream's Avatar
    vezi de pe amazon.co.uk, si ebay trimite in romania

    la xbox ai gamerscore - G points si microsoft points pe care le folosesti pt a cumpara diverse de pe marketplace (astea le cumeri de pe net)

  18. #18 SP
    Junior Member rici123's Avatar
    Mersi mult raptorscream.

  19. #19 SP
    Junior Member rici123's Avatar
    Stie cineva daca la xbox 360 slim primesc o luna gratis live ?

  20. #20 SP
    Junior Member luciansima80's Avatar
    eu am primit. apoi mi-au dat si oferta de 1 luna-1 lira.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Game 4 By Dant3 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 2 Last Post: 20-05-2015, 14:24
  2. Replies: 6 Last Post: 25-02-2013, 00:50
  3. In-game advertising By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 30 Last Post: 25-05-2010, 21:23

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts