Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 33

Thread: Mortal Kombat vs DC Universe

  1. #1 SP
    Junior Member okei's Avatar

    Mortal Kombat vs DC Universe

    Am vazut ca nu exista topic pentru acest joc asa ca am zis sa facem unul
    Care este caracterul vostru preferat?

  2. #2 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Sub-Zero all the way
    Eu as incinge asa amical un meci de MK vs DC, poate ne strangem cativa intr-o seara.

  3. #3 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Sub-zero si Scorpion cred ca joaca 80% din gameri.
    Ca si Ken in SF4.

    Mie Baraka mi-a placut in MK2 si tot el imi place si acum.

  4. #4 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Raiden

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Scorpion: "Get over here !"

  6. #6 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Liu Kang FTW

  7. #7 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Lex Luthor e super tare.... pumn pumn pumn pumn pumn picior pumn pumn pumn

  8. #8 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Sunt super fan al seriei, Mortal Kombat pe SNES x m-a facut gamer...
    Din pacate jocul despre care vorbim aici e putin spus jenant....

  9. #9 SP
    Junior Member 360fan's Avatar
    ai dreptate..nu mai e flexibilitatea aia care o stim din celelalte serii mk si alte fightere.Fatality-urile nu mai sunt asa cum erau..chiar nu imi place mk-ul asta..

  10. #10 SP
    Junior Member Nikku's Avatar
    Eu nu am unul singur asa ca am facut un top 5 pentru fiecare parte:
    Pe partea de MK: Sonya(cand ridica inamicul in aer in timp ce ii da picioare) si binenteles Scorpion, Sub Zero, Rayden. Kitana
    Pe partea de DC: Cpt. Marvel, Batman, The Joker, Superman, Green Lantern

    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Sunt super fan al seriei, Mortal Kombat pe SNES x m-a facut gamer...
    Din pacate jocul despre care vorbim aici e putin spus jenant....
    Daca te-ai fi informat un pic despre joc nu ai mai fi pus astfel de comentarii.Daca ar fi pastrat violenta din celelalte nu ar mai fi aparut aces joc. Cei de la DC Comics cand au incheiat contractul cu Midway sa faca jocul au zis clar ca e NU vor ca personajele lor sa Moara si nici sa Omoare pe cineva. De aceea nu exista Fatality la vreun persoanj DC si se numesc Heroic Brutality. Decat deloc mie imi convine si-asa.

  11. #11 SP
    Member Devergo's Avatar
    Si asta scuza faptul ca este un joc prost?Si-au ales o combinatie deloc buna.

  12. #12 SP
    Junior Member Nikku's Avatar
    Mie unul mi se pare ok combinatia MK/DC.Fiecare are parerea lui daca e prost sau nu dar intotdeauna raspunsul e acelasi: Daca vrei sa il joci, bine, daca nu vrei iarasi bine oricum nu te obliga nimeni dar daca nu iti place ce rost are sa mai postezi in topicuri legate de el.Topicul era despre personajul preferat nu daca e un joc bun sau nu. Sa lasam flame-ul pentru alte forumuri si sa ramanem on topic.

  13. #13 SP
    Member Devergo's Avatar
    Nu cred ca intelegi conceptul de flame...ma rog no offence .Ideea este ca i-ai atras atentia eronat lui Raskolnikov1944.Asa ca sa terminam cu off-topicul,personajul meu preferat este Sub-Zero,nu ca mi-a facut mare placere sa joc cu el in MK vs. DC,dar ca aspect.Favoritul meu all time din universul MK este Smoke.

  14. #14 SP
    Junior Member Nikku's Avatar
    Pai nu se ajunsese inca la flame, cam asta vroiam sa scriu,dar cam asa incep toate discutiile de genul( de la mie imi place iar tie nu). Dap am atras atentia gresit(am dat pe butonul de quote cu un post mai sus, ups) . Oricum, revenind, my all time favourite este Scorpion

  15. #15 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Nikku View Post
    Mie unul mi se pare ok combinatia MK/DC.Fiecare are parerea lui daca e prost sau nu dar intotdeauna raspunsul e acelasi: Daca vrei sa il joci, bine, daca nu vrei iarasi bine oricum nu te obliga nimeni dar daca nu iti place ce rost are sa mai postezi in topicuri legate de el.Topicul era despre personajul preferat nu daca e un joc bun sau nu. Sa lasam flame-ul pentru alte forumuri si sa ramanem on topic.
    First of all, postez unde vreau si imi expun ce parere doresc despre orice joc pe care am pus manutele sau pe care nu am pus manutele. Intamplarea face sa fi pus manutele pe toate jocurile MK de la SNES pana la oripilantul MKvsDC. Asa ca ia-o mai moale cu sfaturile in ceea ce ma priveste.
    Second, threadul se numeste "Mortal Kombat vs DC Universe" si nu este un poll legat de personajul preferat.
    Flame? Ce flame draga? Este un joc gay din fasa pana la moarte si nimic nu are cum sa-mi schimbe parerea. Poate nu era atat de gay daca erau doar personajele MK clasice. Dar discutam despre "Cpt. Marvel", "Green Lantern" si alte personaje UBER GAY.
    Sper ca nu te-am suparat. In spiritul jocului acesta hardcore iti trimit un sau mai multe .


  16. #16 SP
    Junior Member Nikku's Avatar
    Cum am zis mai sus, fiecare cu parerile lui.

  17. #17 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Sub-Zero, Scorpiom, Raiden, Liu Kang si Superman !
    Poate facem un campionat intr-o seara!

  18. #18 SP
    Member slabunator's Avatar
    MK: Scorpiom, Shao Khan.

    DCeath Stroke,Joker, Batman.


  19. #19 SP
    Banned Tzipi's Avatar
    Sub-Zero ii miezu

  20. #20 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Tocmai ce mi-am ales alt personaj
    Attached Images Attached Images frost.jpg frost1.jpg frost2.jpg frost3.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Mortal Kombat vs. DC Universe By eXist in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 89 Last Post: 10-03-2011, 03:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts