Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 24

Thread: Vine vara rau imi pare

  1. #1 SP
    Junior Member Cosucj's Avatar

    Vine vara rau imi pare

    Vine vara. Anu viitor am bac. Deci acuma e cam ultima perioada in care o sa am vreme sa ma joc asa mult. Problema e ca nu prea am ce. Am xbox 360 si am terminat asa: Resident Evil 5, Gears 2, COD 4, Orange Box, GTA 4, Dead Space, Assasin's Creed, Lost Odyssey, COR: Assault On Dark Athena.
    Ceva suggestii ? Joc mai mult pentru poveste, multi nu ma atrage. Help out .

  2. #2 SP
    Member Energizer's Avatar
    Bioshock ai jucat? Recomand!

  3. #3 SP
    Member richardm27's Avatar
    Fable II, Gears I vad ca n-ai trecut pe acolo...

  4. #4 SP
    Junior Member Cosucj's Avatar
    Bioshock terminat pe PC, GEARS 1 same.
    Ok, o sa incerc Fable 2. Keep them coming.

  5. #5 SP
    Member collector's Avatar
    tot la anu dau si eu bacu
    daca zici poveste zici MASS EFFECT !

  6. #6 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Eu dau bacu in 12 zile.
    ontopic: fallout 3, cod: waw, bad company, condemned 1&2, halo 3, etc

  7. #7 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Hmmm...sa vedem :
    -Star War The Force Unleashed
    -Army of Two
    -Naruto Rise Of A Ninja
    -Naruto The Broken Bond
    -Silent Hill Homecoming
    -Skate 2
    -Afro Samurai
    -Tomb Raider Underworld
    -Brothers in Arms Hell`s Highway
    -Fracture
    -X-Men Origins:Wolverine
    -Red Faction Guerrilla
    -Prototype
    -Terminator Salvation
    -Spider-Man Webs of Shadows
    Sper ca team ajutat cu ceva.

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Fallout 3 iti recomand. Daca iei toate addonurile, strangi cateva sute de ore de gameplay

  9. #9 SP
    Junior Member R@Z0R's Avatar
    bacul in 11 zile status: nu m-am mai jucat de 2 luni . nu sunt gamer inrait.

    am auzit un prieten laudandu-se cu un joc nou: Prototype , parca asa se numea.

  10. #10 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Nops, bafta multa la BAC man!

    Cand ne mai intalnim sa mai stam de vorba, ca mie mi-a placut

  11. #11 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathWings View Post
    Nops, bafta multa la BAC man!

    Cand ne mai intalnim sa mai stam de vorba, ca mie mi-a placut
    Dupa bac, oricand la o bere rece.

  12. #12 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Hmmm...sa vedem :
    -Star War The Force Unleashed
    -Army of Two
    -Naruto Rise Of A Ninja
    -Naruto The Broken Bond
    -Silent Hill Homecoming
    -Skate 2
    -Afro Samurai
    -Tomb Raider Underworld
    -Brothers in Arms Hell`s Highway
    -Fracture
    -X-Men Origins:Wolverine
    -Red Faction Guerrilla
    -Prototype
    -Terminator Salvation
    -Spider-Man Webs of Shadows
    Sper ca team ajutat cu ceva.
    Da cate jocuri ai jucat cred ca ai mare colectia te asteptam la coltul colectionarului cu poze.

  13. #13 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by huber View Post
    Da cate jocuri ai jucat cred ca ai mare colectia te asteptam la coltul colectionarului cu poze.
    Colectie de Verbatim

  14. #14 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Colectie de Verbatim
    Unu la mana iam dat idei din jocurile care le stiu,nu leam jucat pe toate si tu consol3 macar 1 joc sai fi zis baiatului,da tu trebuie sa critici orice ajutor si asta incepe sa ma enerveze asa ca taci...si tu huber la fel

  15. #15 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    ce ma enerveaza genul asta de thread-uri...pune mana si cauta pe google...ign,gamespot...ai atatea surese de informare...
    si eventual se va ajunge la un flame...asa se obisnuieste...

  16. #16 SP
    Junior Member Cosucj's Avatar
    Sekhemet care e problema ?
    In loc sa intreb gugalu intreb aici. Nu deaia e comunitate ? Sa vedem alte opinii/pareri. 90% din intrebarile de pe forum sunt raspunse in alte locuri. Vroiam sa vad cei de aici ce jocuri cred ca mai meriat jucate nu sa ma iau neaparat dupa notele de pe alte siteuri.
    Lasa, nu tu platesti hostingul oricum.

  17. #17 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Offtopic:Cosucj si eu sunt in aceeasi problema cu bacul la anu'.No stress....Vine vara rau imi pare ROD imi da tarcoale
    Anyway Ontopic: Iti recomand Orange box! apoi Fallout 3 si daca tot suntem la 3-uri...Halo 3 le da clasa(parerea mea)...try'em

  18. #18 SP
    Junior Member azraelle's Avatar

    Thumbs down

    Quote Originally Posted by Cosucj View Post
    Sekhemet care e problema ?
    In loc sa intreb gugalu intreb aici. Nu deaia e comunitate ? Sa vedem alte opinii/pareri. 90% din intrebarile de pe forum sunt raspunse in alte locuri. Vroiam sa vad cei de aici ce jocuri cred ca mai meriat jucate nu sa ma iau neaparat dupa notele de pe alte siteuri.
    Lasa, nu tu platesti hostingul oricum.

  19. #19 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Tipul de thread n-are nici o relevanta. Adica e foarte OK sa se ceara si sa se discute despre recomandari "comunitare".
    Insa modul in care unii recomanda orbeste (joaca-l frate inainte) sau la modu verbatim (Prototype s-a lansat azi din cate stiu) duce la flame.

    @azraelle
    Lasand la o parte motivatia de proportii epice din viata lui Cosucj pentru care vrea sa joace cat mai multe jocuri vara asta, hai sa ne uitam putin exclusiv la aria de 360.
    Am dat asa un mic browse pe primele 3 pagini. NU am gasit nici un thread de genul asta, cu recomandari.
    Si daca dai mai jos de 3 pagini, posturile au deja 3 luni vechime, si daca le activezi sar baietii cu foame: post huntere, mai uita-te si tu la data, etc. etc.
    Deci cantitatea de care vorbesti tu, e cam egala cu calitatea, si anume tinde la 0.

    Concluzia mea threadul ar trebui redenumit, pus sticky sa-l vada tot orbul, si sa ne putem recomanda linistiti unii la altii jocuri ca vara-i lunga, caldura-i mare, merge-un Halo pe racoare. Noah, am si rime-n cap.

  20. #20 SP
    Member cobain's Avatar
    @azraelle Pe piata sunt un numar destul de mare de jocuri si tot rasfoind prin ele s-ar putea sa le pierzi exact pe alea mai interesante. Nu vad cu ce a gresit cerand un sfat sau o opinie. Parca asta era scopul forumului din cate imi aduc eu aminte.
    Si eu am momente cand pierd ore intregi verificand Bazarul si cautand pe IGN si pe Gamespot un joc care chiar sa merite, si asta inseamna multe ore de citit / privit reviewuri si comentarii si de cele mai multe ori, aceste indelungi cautari nu au nici un rezultat.
    Este mult mai usor sa faci o selectie de 5-10 titluri care ti-au sunat si tie bine din lista oferita de ceilalti useri si sa stai sa le verifici sa vezi exact ce si cum ... decat sa cauti orbeste.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Nu vi se pare stupid? By dwn3d in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 6 Last Post: 27-02-2012, 16:25
  2. Call of Juarez: The Cartel vine la vara By MonkY in forum Console News
    Replies: 16 Last Post: 13-02-2011, 14:54
  3. Se pare ca i-au dat de cap ! By raducanmihai in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 2 Last Post: 20-10-2009, 11:15
  4. Problema sau mi se pare mie? By GrimmjowNo6 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 36 Last Post: 06-04-2009, 21:02
  5. Wolfenstein vine in vara By SpitFire in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 15-02-2009, 10:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts