Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 15 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 LastLast
Results 261 to 280 of 281

Thread: Sala Gaming (X360) - Cluj-Napoca

  1. #261 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by slabunator View Post
    Salut! Se mai aude ceva de o sala de jocuri in cluj? Vreau sa ma duc cu colegii la un mk
    ...din păcate nu. Aici, din păcate (again), predomină mentalitatea: dacă am consolă acasă ce rost mai are să joc la sală.

    Slab, fiarte slab.

    Cluj's competitive gaming = 0 (mă rog...aproape 0). C�t mai stăm aici (subsemnatul, Legend, Axe) mai sunt șanse

  2. #262 SP
    Junior Member schlitz's Avatar
    fratilor, sunt din cluj si vreau sa imprumut pt cateva ore call of duty 3 si/sau 4..le'am zgariat pe amandoua si vreau doar sa le intalez pe hard ca sa le pot juca cu cdurile mele...daca stiti pe cineva dati un pm pls..platesc! multumesc

  3. #263 SP
    Junior Member zxpy's Avatar
    stie cineva daca exista in cluj un centru de inchirieri pt jocuri xbox sau cineva cra sa faca sa ceva/
    am reusit acum sa fac rost de un xbox pt scurt timp si nu prea am ce sa ma joc.platesc

  4. #264 SP
    Member COD.221's Avatar
    Super sala ! dar e tot mai greu de crezut ca o sa stai linistit si fara intreruperi(unu zbiara/altu gandeste cu voce tare si comenteaza fiecare pas care il face/altii pur si simplu sunt in plus peacolo) oricum daca fac o vizita nu vin fara casti ! Decembrie si Ianuarie o sa fiu prin cluj daca cineva inchiriaza o noapte intreaga si ma e un loc VIN cu mare placere . Jocurile sunt originale ? in caz ca nu sunt jocurile care vrei sa le joci sa le aduci de acasa, io de exemplu am jocurile full Spanish si normal imi este mai usor decat engleza ....

    Call of duty Moder Warfare 1 - 2 - 3 aveti ? Gears of war 1 - 2 - 3 ? 6,7,8 xboxuri in LAN ie super tare

  5. #265 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...erm, din pacate sala s-a inchis de un an si cateva luni

  6. #266 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    da inca mai poti sa vii cu jocuri de acasa. Am auzit ca Gears of War 3 e foarte misto chiar si cu split screen

  7. #267 SP
    Member COD.221's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...erm, din pacate sala s-a inchis de un an si cateva luni
    OoOo.. pacat


    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    da inca mai poti sa vii cu jocuri de acasa. Am auzit ca Gears of War 3 e foarte misto chiar si cu split screen
    Cat timp gasesti un loc cu acoperis si o priza Vin cu jocuri,xbox,un monitor, si ne jucam o sapt nu e problema-oricum am nevoie de ajutor la cateva jocuri(achivment) si nu am cu cine sa le joc ... daca adunam mai multa Lume si mai bine...

    PD_
    Pentru Gears of war 1-2 chiar nu gasesc pe nimeni sa ma ajute !.! in split screen am incerca cu cva prieteni dar FAIL nu le plac deloc si deabea se misca ...e s inormal cand nuti place cva nu merge ... Ar mai fi Resident evil 5 ... Halo 3 asta ie penal nu prea am chef de el

  8. #268 SP
    Junior Member cdman's Avatar
    Salut,

    Stie cineva daca exista sala de jocuri in Cluj cu Guitar Hero / Rockband (indiferent de platforma)?

    Mersi anticipat.

  9. #269 SP
    Junior Member warky's Avatar

    Need some help

    Hey.

    Am o mica intrebare, pentru cei care cunosc situatia; din ce stiu eu si din ce-am citit si aici, a existat o sala XBox sub Citadel, care, acum, nu mai exista. Are cineva idee de ce? Ce s-a intamplat? Ma gandeam sa deschid o sala de PS3-uri, ce succes credeti c-ar avea?

    Orice feedback e binevenit.

    Va multumesc!

  10. #270 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by warky View Post
    Hey.

    Am o mica intrebare, pentru cei care cunosc situatia; din ce stiu eu si din ce-am citit si aici, a existat o sala XBox sub Citadel, care, acum, nu mai exista. Are cineva idee de ce? Ce s-a intamplat? Ma gandeam sa deschid o sala de PS3-uri, ce succes credeti c-ar avea?

    Orice feedback e binevenit.

    Va multumesc!
    Sala s-a inchis acum ~ 2 ani de zile din cauza ca nu prea aveau clienti si no...erau mereu in pierdere. La noi, nu doar in CLUJ, exista mentalitatea aia CRETINA ca daca am consola acasa n-are rost sa merg sa joc in oras...

    Evident...nu bagi jocuri SP (ca si aia e o prostie...sa vii la sala sa joci SP), mergi doar pe jocuri MP ca altfel n-are niciun rost. Oricum, sa deschizi o sala de jocuri (console) e un risc mare, repet, fix din cauza acestei mentalitati.

  11. #271 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    In Bucuresti, in AFI Palace Cotroceni Mall Park exista o sala de gaming (un spatiu amenajat) de xbox 360 si o duc bine, chiar daca preturile mi se par cam mari. Si-au dublat nr-ul consolelor acum putin timp (cred ca sunt 10 sau 12 acum), toate sunt echipate cu kinnect, iar jocurile sunt in special racing,sports,shootere. Cum a spus si Ronan, jocuri multiplayer.
    Sfatul meu e sa incerci sa deschizi intr-un loc unde merge foarte multa lume, in special un loc unde tinerii se intalnesc. Nu trebuie sa vina cu gandul ca vor sa se joace, pot doar sa treaca prin zona si sa doreasca acest lucru. Asa se intampla si in exemplul de mai sus, mall-ul este foarte popular si lumea isi da intalniri in cadrul lui.

  12. #272 SP
    Junior Member xtend's Avatar
    Deci nu mai exista nicio sala de jocuri in cluj?

  13. #273 SP
    Junior Member sehrabbet17's Avatar
    S-a deschis in schimb in Bucuresti o sala de Xbox! Preturile sunt mai mici decat cele din AFI Palace, si atmosfera este alta, nu vine nimeni sa se "holbeze" in spatele tau cand te joci...

  14. #274 SP
    Member szabi90's Avatar
    Cat trebuie sa platesti ca sa te joci ?

  15. #275 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Sunt două săli noi în București pe lângă spațiul din AFI.

    1. Vengeance Gaming Bar - lângă ASE (are și ps3 și xbox și kinect și ps move)
    Prețuri: PRETURI | Facebook

    2. Epic Playground - doar xbox din ce știu
    Prețuri: Servicii - Epic Playground

    Prețurile sunt mult mai mici decât cele din AFI, iar periodic se fac competiții cu premii (de FIFA în special)

  16. #276 SP
    Banned LupTzicnit's Avatar
    Salut. Sala din AFI Cotroceni este a mea, as dorii sa fac si ceva concursuri / nu conteaza ce joc (fifa , ceva masini , sau nush ce shooter )cu premii incepand de la o consola xbox , poate imi dati si mie idei.
    As dorri sa fac abonamente speciale celor de pe acest site ( bratzari din silicon , care va permite ( ramane de gandit ) reducere substantziala SAU intrarea gratuita )
    Info sau idei aici pe forum sau [email protected]
    Doresc sa fiu si contactat de un administratr al acestui site .

    2. se va deschide o sala si in PLOIESTI in noul mall ce va fii construit .

    3.spre SCOFIELD91 mai este o sala si la tineretului vis-a-vis de Boulevard caffe in incinta unei sali de pariuri sportive ( nu este a mea )

  17. #277 SP
    Junior Member danbae's Avatar
    Quote Originally Posted by killerdan View Post
    ok uite de ce doar xbox ( nu pt ca sunt mai ieftine ) apropo un xbox 360 e mai scump decat un ps3!!

    initial am vrut sa facem ps3 insa ... nu se poate obtine licenta pt asa ceva... asa ca am reusit sa obtinem licenta pt xbox 360 de aia! nu e nici un fanclub x360
    Este posibil sa ne dai mai multe detalii in ce priveste licenteirea.Sunt interesat sa deschid o sala de xbox,dar totul legal.Mai merge afacerea?

    ---------- Post added 20-12-2014 at 13:20 ----------

    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    O să te pun �n legătură directă cu patroana (poate chiar azi). Să-ți verifici PM-ul mai spre dupămasă.
    As dorii si eu lamuriri,pls.Multumesc!

    ---------- Post added 20-12-2014 at 13:26 ----------

    Quote Originally Posted by RACHyyy View Post
    Daca te mai intereseaza ce acte ai nevoie anunta-ma. Si eu am vb cu dansa si mi-a trimis un mail cu cele necesare.
    Mai ai mail-ul respectiv.Sunt interesat .Multumesc!

  18. #278 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  19. #279 SP
    Member Leni's Avatar
    https://www.google.ro/maps/@45.64855...IhXuZifUNw!2e0

    Am trecut intamplator pe langa el anul trecut...nu stiu daca mai exista...poate vreo-un coleg consolist din Brasov ne lamureste. Nu am fost nici inauntru, fiindca eram intr-o vizita la o prietena din brasov (de fapt am fost la un interview si am stat la ea) si nu am vrut sa o bag prin sali de jocuri de console...

  20. #280 SP
    Junior Member Chr0m3's Avatar
    Mai exista, ultima oara cand am fost aveau 3 PS3-uri si un Wii, iar ca jocuri aveau Street Fighter IV, Tekken 6, Mortal Kombat, Gran Turismo 5, Fifa... intre timp poate au mai adus jocuri si/sau console. E interesant ca nu costa nimic sa te joci, platesti doar consumatia la bar.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 15 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 5 Last Post: 02-12-2013, 13:12
  2. Replies: 0 Last Post: 20-10-2011, 10:28
  3. Sala Fitness Cluj-Napoca By pooaul in forum Health, Food & Sports
    Replies: 2 Last Post: 29-05-2010, 18:30
  4. Sondaj Opinie Sala Gaming By siNcE in forum Offtopic
    Replies: 48 Last Post: 04-10-2009, 22:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts