Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 86 of 364 FirstFirst ... 36 76 84 85 86 87 88 96 136 186 ... LastLast
Results 1,701 to 1,720 of 7269

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #1701 SP
    Junior Member AlexOmbladon's Avatar
    Am fost ieri la donley să-mi modez consolele(Xbox 360 şi PSP) şi wow...�n c�teva minute au fost gata, iar acum merg perfect :X mulţumiri donley şi succes �n continuare! Apelaţi cu �ncredere la el c�nd e vorba de console!

  2. #1702 SP
    Junior Member rockstar1970's Avatar
    Am fost de dimineata la Donely cu un PS2 slim pentru modare. A durat doar 20 de minute, consola merge acum brici, multumesc Donely, esti un adevarat profesionist, lucrezi rapid, si curat. Il recomand tuturor pe Donely, merci mult, omule!!!

  3. #1703 SP
    Junior Member racerz's Avatar
    Salut !
    Am o problema , detin un PS2 SCPH 50004 modat dar nu-mi mai citeste DVD-urile , citeste doar cd-uri. Din cate am citit pe net am inteles ca ar fi de vina blocul optic ! Cum stiu sigur ca e de vina blocul optic ? Cat m-ar ajunge schimbarea lui ?
    Ce mi-ai recomanda ca solutie inafara de schimbarea blocului optic ?

  4. #1704 SP
    Junior Member calinbill's Avatar
    Salut!!
    Donely ai de vanzre volan microsoft pt. xbox 360?? Daca da la ce pret?? Cum e mai bine sa tin consola xbox 360 orizontal sau vertical??

  5. #1705 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexOmbladon View Post
    Am fost ieri la donley să-mi modez consolele(Xbox 360 şi PSP) şi wow...�n c�teva minute au fost gata, iar acum merg perfect :X mulţumiri donley şi succes �n continuare! Apelaţi cu �ncredere la el c�nd e vorba de console!
    MUltumesc Mult

    ---------- Post added at 03:35 PM ---------- Previous post was at 03:30 PM ----------

    Quote Originally Posted by rockstar1970 View Post
    Am fost de dimineata la Donely cu un PS2 slim pentru modare. A durat doar 20 de minute, consola merge acum brici, multumesc Donely, esti un adevarat profesionist, lucrezi rapid, si curat. Il recomand tuturor pe Donely, merci mult, omule!!!
    Multam mult !!

    ---------- Post added at 03:39 PM ---------- Previous post was at 03:35 PM ----------

    Quote Originally Posted by racerz View Post
    Salut !
    Am o problema , detin un PS2 SCPH 50004 modat dar nu-mi mai citeste DVD-urile , citeste doar cd-uri. Din cate am citit pe net am inteles ca ar fi de vina blocul optic ! Cum stiu sigur ca e de vina blocul optic ? Cat m-ar ajunge schimbarea lui ?
    Ce mi-ai recomanda ca solutie inafara de schimbarea blocului optic ?
    Din pacate pentru consola ta, nu se mai fabrica bloc optic de mult timp. Sa ars dioda care raspunde de citirea jocurilor pe suport dvd. Ca sa ii pui HDD, trebuie sa iti cumberi network adapter care si ala nu se mai fabrica de mult timp. Cel mai bine alta consola nou din ultima generatie. Recomand model SCPH 90004 !!!

    ---------- Post added at 03:39 PM ---------- Previous post was at 03:39 PM ----------

    Quote Originally Posted by calinbill View Post
    Salut!!
    Donely ai de vanzre volan microsoft pt. xbox 360?? Daca da la ce pret?? Cum e mai bine sa tin consola xbox 360 orizontal sau vertical??
    NU am asa ceva de vanzare. Cel mai bine o ti pe orizontal.

  6. #1706 SP
    Junior Member Andr3i's Avatar
    am modat si eu un x 360 astazi la donely...cred ca mai mult de 5 minute n-a durat..super incantat,multumesc mult

  7. #1707 SP
    Junior Member mosorwvlad's Avatar
    Modat Xbox 360 azi la Donely ,Incredibil de repede.Donely iti meriti toate laudele multumesc !!

  8. #1708 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Andr3i View Post
    am modat si eu un x 360 astazi la donely...cred ca mai mult de 5 minute n-a durat..super incantat,multumesc mult
    Multumesc

  9. #1709 SP
    Member vrajitorul's Avatar
    sal ai cablu play and charge pt xbox 360 alb? ms

  10. #1710 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by vrajitorul View Post
    sal ai cablu play and charge pt xbox 360 alb? ms
    Da = 50 ron

  11. #1711 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by mosorwvlad View Post
    Modat Xbox 360 azi la Donely ,Incredibil de repede.Donely iti meriti toate laudele multumesc !!
    Multumesc mult

  12. #1712 SP
    Junior Member BobbyS's Avatar
    cablu VGA pt xbox360?

  13. #1713 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by BobbyS View Post
    cablu VGA pt xbox360?
    Da am la 80 Ron

  14. #1714 SP
    Junior Member sniper007_wolf's Avatar
    Unde pot sa dau si eu de tine maestre ca am si eu o consola si vreau sa o decodez

  15. #1715 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by sniper007_wolf View Post
    Unde pot sa dau si eu de tine maestre ca am si eu o consola si vreau sa o decodez
    Tel: 0722.766.149 | YM: doncorleony | eMail: [email protected]

  16. #1716 SP
    Member BloodSamurai's Avatar
    Va salut pe totiiiiii !!!!!!!!
    Yo Donely preturile de modare la Playstation 2 de pe prima pagina sunt actualizate ????
    Sunt diferente (de rulare in special) intre un PS2 77004 si ultimele modele ??? Intreb deoarece am gasit pe niste siteuri online PS2 vers 77004 la pret bun si vreau sa ma decid.
    Noroc si bafta la toata lumea!!!

  17. #1717 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by BloodSamurai View Post
    Va salut pe totiiiiii !!!!!!!!
    Yo Donely preturile de modare la Playstation 2 de pe prima pagina sunt actualizate ????
    Sunt diferente (de rulare in special) intre un PS2 77004 si ultimele modele ??? Intreb deoarece am gasit pe niste siteuri online PS2 vers 77004 la pret bun si vreau sa ma decid.
    Noroc si bafta la toata lumea!!!
    Model SCPH 77004 este bun. Modarea costa 100 ron

  18. #1718 SP
    Junior Member Jaak's Avatar
    Saptamana trecuta mi-am modat x360-ul la Donely. Merge perfect, thnx man!

  19. #1719 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Donely, te'am mai intrebat prin iarna dar am uitat sa vin...

    Am modat la tine un xbox 360 acum ceva timp, are 1.4 parca.. cat este un update de firmware si cam cand as putea sa vin?

    Mersi frumos.

  20. #1720 SP
    Junior Member nemesys_alien's Avatar
    Buna,
    HDD de 60GB pentru XBOX 360 nu aduci? Si daca da la ce pret ar veni unul. Iar a doua intrebare este la ce pret ai avea o pereche de casti pentru mai adineaurea amintita consola?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 86 of 364 FirstFirst ... 36 76 84 85 86 87 88 96 136 186 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts