Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 111 of 364 FirstFirst ... 11 61 101 109 110 111 112 113 121 161 211 ... LastLast
Results 2,201 to 2,220 of 7269

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #2201 SP
    Junior Member robster's Avatar
    L-am sunat, a doua zi am si fost la el cu xbox-ul, a durat 10 minute si Bang. Consola merge perfect ! Recomand cu sinceritate! Sarbatori fericite tuturor si nu in ultimul rand multumesc Donely !

  2. #2202 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by robster View Post
    L-am sunat, a doua zi am si fost la el cu xbox-ul, a durat 10 minute si Bang. Consola merge perfect ! Recomand cu sinceritate! Sarbatori fericite tuturor si nu in ultimul rand multumesc Donely !
    Cu mare placere

  3. #2203 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Cum ramane cu uncripple hdd xbox banat?ai primit sculele pentru operatie?
    Am inteles ca cei care au mai incercat conectarea la live dupa ban au primit in timp un update ascuns care inpiedica acest workaround cu uncripple.
    Se poate verifica ? caci dupa ban eu am ramas cu cablu in consola si de fiecare data cand imi alegeam profilu se incerca conectarea la live si dadea mesaju de ban.
    Astept un pm pls.
    THX

  4. #2204 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Pisboy View Post
    Cum ramane cu uncripple hdd xbox banat?ai primit sculele pentru operatie?
    Am inteles ca cei care au mai incercat conectarea la live dupa ban au primit in timp un update ascuns care inpiedica acest workaround cu uncripple.
    Se poate verifica ? caci dupa ban eu am ramas cu cablu in consola si de fiecare data cand imi alegeam profilu se incerca conectarea la live si dadea mesaju de ban.
    Astept un pm pls.
    THX
    AM primit tot ce trebuie, o sa trec la teste dupa sarbatori si te anunt. NU am auzit ceva de ce spui tu, acel update ascuns si nici nu cred asa ceva.

  5. #2205 SP
    Junior Member covaci adrian's Avatar
    laa multi ani consolistilorsi tie donsa ne vedem intrun an cu mai multe jocuri noi

  6. #2206 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Donely, la mulți ani, pe viitor o să fie accesibil și la noi emulatorul? (adică omul -the man!- care să-l pună pe picioare)

    http://www.consolegames.ro/forum/245446-post2070.html

    (o să ai clienți fideli! )

  7. #2207 SP
    Junior Member CoIoTu's Avatar
    Mosule, am o problema cu un PSP. Deci mai demult mi l-a modat cineva. a folosit o baterie pandora, bla bla nu mai stiu ce a facut. Nu mai stiu ce system software aveam. Era 3 si ceva oricum. Apoi am primit FIFA 2009 original,din Franta. Cand l-am pus mi-a cerut sa fac update la versiunea 4.05, iar eu nu stiam ce avea sa se intample asa ca am dat sa faca update. Problema este ca dupa update nu mi-au mai mers jocurile de pe card. Ce este de facut acuma? Trebuie modat iar?

  8. #2208 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Mestere, mi-a crapat lentila la PS3. Cumva ai KEM400AAA? Din experienta ta cam ce speranta de viata are o lentila inlocuita?

  9. #2209 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by covaci adrian View Post
    laa multi ani consolistilorsi tie donsa ne vedem intrun an cu mai multe jocuri noi
    LA multi ani si voua !!

    ---------- Post added 03-01-2010 at 12:17 PM ----------

    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Donely, la mulți ani, pe viitor o să fie accesibil și la noi emulatorul? (adică omul -the man!- care să-l pună pe picioare)

    http://www.consolegames.ro/forum/245446-post2070.html

    (o să ai clienți fideli! )
    Sper ca da mare comandant. Am sa studiez si eu problema. La multi ani si un an nou cu tot ce iti doresti.

    ---------- Post added 03-01-2010 at 12:18 PM ----------

    Quote Originally Posted by CoIoTu View Post
    Mosule, am o problema cu un PSP. Deci mai demult mi l-a modat cineva. a folosit o baterie pandora, bla bla nu mai stiu ce a facut. Nu mai stiu ce system software aveam. Era 3 si ceva oricum. Apoi am primit FIFA 2009 original,din Franta. Cand l-am pus mi-a cerut sa fac update la versiunea 4.05, iar eu nu stiam ce avea sa se intample asa ca am dat sa faca update. Trebuie modat iar?
    Da trebuie remodat. Luam legatura si vi cu el la mine.

    ---------- Post added 03-01-2010 at 12:19 PM ----------

    Quote Originally Posted by cristi-dinu View Post
    Mestere, mi-a crapat lentila la PS3. Cumva ai KEM400AAA? Din experienta ta cam ce speranta de viata are o lentila inlocuita?
    NU am pe stoc trebuie facuta comanda. Lentilele sunt toate refurbish. Rar am avut probleme cu lentile schimbate.

  10. #2210 SP
    Junior Member stefwinner's Avatar

    Unhappy Problema psp

    donely am si eu o problema.
    am un psp 3004 2009 lam uploadat la 5.03 am descarcat chickHEN si lam pus la picture si toate dar nu mergea .
    imi zici si mie ce tre sa fac?
    stiam ca tre sal downgradez la 1.50 ca sa mearga atunci imi mai trebuie chickHEN?
    sau daca astea nu merge cum mil decodez?
    te rog ajuta-ma.

  11. #2211 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    NU am pe stoc trebuie facuta comanda. Lentilele sunt toate refurbish. Rar am avut probleme cu lentile schimbate.
    Iti faci tu comanda ca sa ai pe stoc sau iti faci comanda doar daca ai cerere? Daca e primul caz te rog sa imi dai un PM cand ai pe stoc.

  12. #2212 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by stefwinner View Post
    donely am si eu o problema.
    am un psp 3004 2009 lam uploadat la 5.03 am descarcat chickHEN si lam pus la picture si toate dar nu mergea .
    imi zici si mie ce tre sa fac?
    stiam ca tre sal downgradez la 1.50 ca sa mearga atunci imi mai trebuie chickHEN?
    sau daca astea nu merge cum mil decodez?
    te rog ajuta-ma.
    Este destul de pretentios la modare. Mai bine apelezi la cineva care stie si a mai facut sa nu il brickuiesti. Nu ii poti face downgrade.

    ---------- Post added 03-01-2010 at 06:39 PM ----------

    Quote Originally Posted by cristi-dinu View Post
    Iti faci tu comanda ca sa ai pe stoc sau iti faci comanda doar daca ai cerere? Daca e primul caz te rog sa imi dai un PM cand ai pe stoc.
    O sa fac comanda si te anunt.

  13. #2213 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    donely sa inteleg ca poti moda orice model de psp? [o prietena vrea sa isi cumpere de la altex si nu stie daca se poate moda]
    deasemena imi va veni un xbox 360 elite jasper...comandat de pe amazon..in afara de "orice joc" ce alt avantaj as avea daca l'as moda? sincer sunt obisnuit cu originale de la ps3 ...deci nu ma tenteaza pentru piraterie pentru ca altfel apreciez un joc cand dau 100 de ron pe el..
    insa am vazut in primul post ca scriai de ceva avantaje
    iar daca o modez si voi avea vreodata probleme cu ea pot sa o trimit fara griji la garantie?

  14. #2214 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    donely sa inteleg ca poti moda orice model de psp? [o prietena vrea sa isi cumpere de la altex si nu stie daca se poate moda]
    deasemena imi va veni un xbox 360 elite jasper...comandat de pe amazon..in afara de "orice joc" ce alt avantaj as avea daca l'as moda? sincer sunt obisnuit cu originale de la ps3 ...deci nu ma tenteaza pentru piraterie pentru ca altfel apreciez un joc cand dau 100 de ron pe el..
    insa am vazut in primul post ca scriai de ceva avantaje
    iar daca o modez si voi avea vreodata probleme cu ea pot sa o trimit fara griji la garantie?
    Cel mai bine ma suni ca sa iti explic exact, fara sa deranjam pe nimeni de pe forum.

  15. #2215 SP
    Junior Member covaci adrian's Avatar
    don este joc cu mario pt ps2?:X:X

  16. #2216 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by covaci adrian View Post
    don este joc cu mario pt ps2?:X:X
    NU dar poti folosi emulator de SNES si atunci asta e calea.

  17. #2217 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Ai WII remote? La ce pret?

    Mersi mult.

  18. #2218 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Ai WII remote? La ce pret?

    Mersi mult.
    100 ron

  19. #2219 SP
    Junior Member stefwinner's Avatar
    donnely dar stiu ca pot sa-l downgradez la 1.50.

  20. #2220 SP
    Junior Member covaci adrian's Avatar
    txh don ptt raspunscu jocu mario am crescut si nu pot sal uit

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 111 of 364 FirstFirst ... 11 61 101 109 110 111 112 113 121 161 211 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts