Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 114 of 364 FirstFirst ... 14 64 104 112 113 114 115 116 124 164 214 ... LastLast
Results 2,261 to 2,280 of 7268

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #2261 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by covaci adrian View Post
    don dar nu poate so afecteze ?se incalzeste si jos pe spatele consolei in partea unde este radiatorul da dedesupt ias pune pasta termica la radiator sau iasi schimba folia aia ce transmite caldura cu alta de la un phat umpic mai groasace sa fac?
    Lasa-l asa.

  2. #2262 SP
    Junior Member covaci adrian's Avatar
    ok don numa sa nu iasa fum k as praji ceva pe radiator salam de exemplu sau fac mancare cred dak ma joc vreo 9 ore intruna

  3. #2263 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Donely, am mai găsit ceva...poate te ajută (e pentru XBOX) - (l-am uploadat) are info. și alte chestii �n arhivă

    xboxhdm_v1.9.zip
    http://www.megaupload.com/?d=WIV2RGP8

    C�nd mai văd din astea...le postez aici, poate te folosești de ele, poate nu le ai, poate le-ai rătăci...cine știe

  4. #2264 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Donely, am mai găsit ceva...poate te ajută (e pentru XBOX) - (l-am uploadat) are info. și alte chestii �n arhivă
    C�nd mai văd din astea...le postez aici, poate te folosești de ele, poate nu le ai, poate le-ai rătăci...cine știe
    Multam mult mare comandant. Daca mai gasesti posteaza. Inca o bere pentru "El grande Comandante"

  5. #2265 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    100 ron

    Te rog trimite-mi un WII remote simplu. E cel original Nintendo, da? Daca e asa iti las un PM cu datele de contact.

    Multumesc.

  6. #2266 SP
    Junior Member covaci adrian's Avatar
    don ce parere ai despre SubZero fix?

  7. #2267 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by covaci adrian View Post
    don ce parere ai despre SubZero fix?
    SummOne comandante este cel mai castigator dintre toate.

  8. #2268 SP
    Junior Member covaci adrian's Avatar
    am observat asta don , si sati mai zic cv am rezolvat 77003 merge stas nare treaba banda facuta de la un phat banda aia ce duce la joypad am numarat am taiat cu foarfeca am pus
    merge stas am era umpic mai lunga dar am prinso cu banda izolatoare pe carcasa din metal si gata sa rezolvat si o singuranta o fost dusa doamne ( si cred k incep sa stiu si io cate ceva cu ajutorul tau si alor alte persoane care ma ajuta va multumesc la toti pt sfaturi )

  9. #2269 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Modezi si gamecube ?

  10. #2270 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by covaci adrian View Post
    am observat asta don , si sati mai zic cv am rezolvat 77003 merge stas nare treaba banda facuta de la un phat banda aia ce duce la joypad am numarat am taiat cu foarfeca am pus
    merge stas am era umpic mai lunga dar am prinso cu banda izolatoare pe carcasa din metal si gata sa rezolvat si o singuranta o fost dusa doamne ( si cred k incep sa stiu si io cate ceva cu ajutorul tau si alor alte persoane care ma ajuta va multumesc la toti pt sfaturi )
    Cu placere.

    ---------- Post added 14-01-2010 at 09:17 AM ----------

    Quote Originally Posted by Christien View Post
    Modezi si gamecube ?
    Nu mai am chip pentru el

  11. #2271 SP
    Junior Member covaci adrian's Avatar
    don ai ceva carcasa patea de sus de la ps2 slim negru?

  12. #2272 SP
    Junior Member Fabyan4's Avatar
    Donely,mi-a adus playstationu2 si cand bag jocul ,astept si dupaia da eroare ,de ce ? jocul e god of war 2 original,Imi poti zice cam ce ar avea ?Ce pot sa ii fac ?

  13. #2273 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Fabyan4 View Post
    Donely,mi-a adus playstationu2 si cand bag jocul ,astept si dupaia da eroare ,de ce ? jocul e god of war 2 original,Imi poti zice cam ce ar avea ?Ce pot sa ii fac ?
    Am vorbit la telefon. Din pacate nu se poate face nimic. Blocul optic este picat pe partea de DVD. Nu se mai fabrica asa ceva pt el de 5 ani. Cel mai bine da-l inpoi de unde l-ai cumparat si sa iti dea banii inapoi. Sorry !!

  14. #2274 SP
    Junior Member blizzybad's Avatar
    Don ai avea cumva un Xbox 360 de vanzare cu HDD daca se poate...dau un PS2 slim pe el(1 luna vechime),modat + diferenta...dami pm te rog.

  15. #2275 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by blizzybad View Post
    Don ai avea cumva un Xbox 360 de vanzare cu HDD daca se poate...dau un PS2 slim pe el(1 luna vechime),modat + diferenta...dami pm te rog.
    Nu vand console .Sorry

  16. #2276 SP
    Junior Member blizzybad's Avatar
    stii pe cineva care ar vrea?

  17. #2277 SP
    Junior Member covaci adrian's Avatar
    dinn TH ce sunt rezistente sau sigurante (la ps2) ?

  18. #2278 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Te rog trimite-mi un WII remote simplu. E cel original Nintendo, da? Daca e asa iti las un PM cu datele de contact.

    Multumesc.
    Nu am pe stoc primesc saptamana viitoare pe joi vineri

  19. #2279 SP
    ديجي الأمطار DeeJay-RainY's Avatar
    Don cat costa un bloc optic de PS3 ?
    PS3-ul este varianta de 60Gb(PREMIUM VERSION)
    si nu mai citeste blu-ray insa nu mai citeste nici jocurile de PS1/2
    Cat costa ?

  20. #2280 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by covaci adrian View Post
    dinn TH ce sunt rezistente sau sigurante (la ps2) ?
    rezistente

    ---------- Post added 18-01-2010 at 09:30 AM ----------

    Quote Originally Posted by =Flavius= View Post
    Don cat costa un bloc optic de PS3 ?
    PS3-ul este varianta de 60Gb(PREMIUM VERSION)
    si nu mai citeste blu-ray insa nu mai citeste nici jocurile de PS1/2
    Cat costa ?
    390 ron cu manopera cu tot

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 114 of 364 FirstFirst ... 14 64 104 112 113 114 115 116 124 164 214 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts