Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 138 of 364 FirstFirst ... 38 88 128 136 137 138 139 140 148 188 238 ... LastLast
Results 2,741 to 2,760 of 7268

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #2741 SP
    Junior Member Chronodemos's Avatar
    Salut, se poate moda cumva un PSP 3004 slim and lite cu soft 6.30?

  2. #2742 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Chronodemos View Post
    Salut, se poate moda cumva un PSP 3004 slim and lite cu soft 6.30?
    NU.

  3. #2743 SP
    Junior Member mihai13579's Avatar

    xbox 360

    Salut, am un xbox 360 pe care vreau sa l modez. cum facem sa vorbim mai multe? (pe nr. de contact nu a raspuns nimeni)

  4. #2744 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by mihai13579 View Post
    Salut, am un xbox 360 pe care vreau sa l modez. cum facem sa vorbim mai multe? (pe nr. de contact nu a raspuns nimeni)
    Suna-ma astazi pana in ora 14 si luam legatura sa stabilim cand sa vi cu el. Thx !

  5. #2745 SP
    Junior Member alpha2003rol's Avatar
    Salut! Revin cu o intrebare pusa deja zoli86, dar la aceea data ramasa cu un raspuns negativ. Noul x box 360 slim se poate moda?

  6. #2746 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by alpha2003rol View Post
    Salut! Revin cu o intrebare pusa deja zoli86, dar la aceea data ramasa cu un raspuns negativ. Noul x box 360 slim se poate moda?
    NU exista inca modare pentru X360 Slim. Poate pe viitor. Urmareste thread-ul din cand in cand.

  7. #2747 SP
    Api
    Junior Member Api's Avatar
    donely merci frumos pentru promptitudinea raspunsurilor primite...si as mai avea o mica intrebare daca nu e prea mare deranju....cand vreau sa ma loghez la xbox live(pentru a-mi instala "Optional Media Update" cum m-ai sfatuit) imi cere sa fac un update("a system update"...intrebarea este ...daca imi pot pierde modarea....sau daca este ceva in neregula...astept un raspuns...multumesc anticipat !

  8. #2748 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Api View Post
    donely merci frumos pentru promptitudinea raspunsurilor primite...si as mai avea o mica intrebare daca nu e prea mare deranju....cand vreau sa ma loghez la xbox live(pentru a-mi instala "Optional Media Update" cum m-ai sfatuit) imi cere sa fac un update("a system update"...intrebarea este ...daca imi pot pierde modarea....sau daca este ceva in neregula...astept un raspuns...multumesc anticipat !
    NU pierzi nimic.

  9. #2749 SP
    Junior Member Banghe's Avatar
    doresc sa imi cumpar un xbox,dar nu stiu ce sa aleg,vechiul xbox sau noul slim.vreau sa o modez,si mi-e ca il cumpar si nu va merge modat.donley tu ce zici?

  10. #2750 SP
    Junior Member mogosh's Avatar
    Salut!
    Am un PSP 3004 cu System Software 6.30 si nu merge modata
    Intrebarea este: imi puteti schimba placa de baza astfel incat sa se poata moda permanent?
    Daca da va rog sa imi spuneti si cat.
    Respect!!

  11. #2751 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Donely e un picut plecat din tara... vine maine in principiu... don't give up on him

  12. #2752 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Banghe View Post
    doresc sa imi cumpar un xbox,dar nu stiu ce sa aleg,vechiul xbox sau noul slim.vreau sa o modez,si mi-e ca il cumpar si nu va merge modat.donley tu ce zici?
    Slim inca nu se modeaza

    ---------- Post added 08-08-2010 at 12:55 PM ----------

    Quote Originally Posted by mogosh View Post
    Salut!
    Am un PSP 3004 cu System Software 6.30 si nu merge modata
    Intrebarea este: imi puteti schimba placa de baza astfel incat sa se poata moda permanent?
    Daca da va rog sa imi spuneti si cat.
    Respect!!
    Sorry nu am asa ceva.

    ---------- Post added 08-08-2010 at 12:55 PM ----------

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Donely e un picut plecat din tara... vine maine in principiu... don't give up on him
    Thx bro

  13. #2753 SP
    Member PwJBoy's Avatar
    Donely am si eu o intrebare pentru tine.Stiu ca sunt offtopic insa am mare nevoie pentru ca o sa plec pe drum lung.
    Ai idee cumva care emulatoare de SNES si Sega Genesis merg pe 5.50 GEN D ?
    Am reusit sa fac rost cu greu pentru NES insa restul au probleme.Ba nu se deschid,ba nu citesc ROMS-urile.
    Multumesc in avans.

  14. #2754 SP
    Junior Member boby's Avatar
    salut donely......as vrea sa modez si eu un ps2 slim saptamana asta....esti disponibil?

  15. #2755 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by PwJBoy View Post
    Donely am si eu o intrebare pentru tine.Stiu ca sunt offtopic insa am mare nevoie pentru ca o sa plec pe drum lung.
    Ai idee cumva care emulatoare de SNES si Sega Genesis merg pe 5.50 GEN D ?
    Am reusit sa fac rost cu greu pentru NES insa restul au probleme.Ba nu se deschid,ba nu citesc ROMS-urile.
    Multumesc in avans.
    Man sincer habar nu am la PSP

    ---------- Post added 09-08-2010 at 07:19 AM ----------

    Quote Originally Posted by boby View Post
    salut donely......as vrea sa modez si eu un ps2 slim saptamana asta....esti disponibil?
    Da ia datele mele de contact si suna-ma cu o zi inainte sa vrei sa vi.

  16. #2756 SP
    Junior Member predatoers's Avatar
    sunt baiatu de la galati am trimis acum consola la tine maine ajunge cred la tine.sa ma suni cand o pui inapoi te rog sa fiu acasa.multumesc frumos

  17. #2757 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by predatoers View Post
    sunt baiatu de la galati am trimis acum consola la tine maine ajunge cred la tine.sa ma suni cand o pui inapoi te rog sa fiu acasa.multumesc frumos
    Ok.

  18. #2758 SP
    Junior Member misu1234's Avatar
    Salutare, vreau sa modez o consola PS2, sunt din Calarasi, vreau o adresa pentru curier rapid. Astept raspuns.

    ---------- Post added 09-08-2010 at 07:45 PM ----------

    daca se poate mesaj la mine in mesaje.
    mersi

  19. #2759 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by misu1234 View Post
    Salutare, vreau sa modez o consola PS2, sunt din Calarasi, vreau o adresa pentru curier rapid. Astept raspuns.

    ---------- Post added 09-08-2010 at 07:45 PM ----------

    daca se poate mesaj la mine in mesaje.
    mersi
    Ti-am dat adresa pe PM

  20. #2760 SP
    Junior Member cryystyy's Avatar
    Salut scuze pt offtopic dar am o intrebare.
    Cat o sa dureze pana sa se poata moda noul xbox slim ? ca vrau sa stiu daca sa il cumpar de acum sau nu.Ca de modat la tine vreau sa o trimit

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 138 of 364 FirstFirst ... 38 88 128 136 137 138 139 140 148 188 238 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts