Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 364 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 93 143 ... LastLast
Results 841 to 860 of 7269

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #841 SP
    Banned jumpingflash's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Treci astazi pe la 5
    Perfect! La 5 sunt la tine,multumesc!

  2. #842 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Salut Donely, ce zici de sambata, ne putem intalni ? Ajung in Buc. cu consola si mi-ar parea rau sa nu poti sa o rezolvi ! Oricum mai vorbim la telefon aproape de weekend ca sa stabilim ce si cum .
    Mersi mult.

  3. #843 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Salut Donely, ce zici de sambata, ne putem intalni ? Ajung in Buc. cu consola si mi-ar parea rau sa nu poti sa o rezolvi ! Oricum mai vorbim la telefon aproape de weekend ca sa stabilim ce si cum .
    Mersi mult.
    Ma suni cand ajungi !!

  4. #844 SP
    Junior Member MCVlad's Avatar
    Am vb cu tine, doresc sa modez consola, dar dupa ce clarific situatia cu problema asta / garantia . Eventual dupa ce o voi duce in service.

  5. #845 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by MCVlad View Post
    Am vb cu tine, doresc sa modez consola, dar dupa ce clarific situatia cu problema asta / garantia . Eventual dupa ce o voi duce in service.
    Daca ai ceva de intrebat poti sa intrebi aici sau pe PM dar fara linkuri.

  6. #846 SP
    Junior Member MCVlad's Avatar
    Scuze, ai PM.

  7. #847 SP
    Member dogdan's Avatar
    don ai adus Play and Charge Kit's pt. 360?

  8. #848 SP
    Junior Member decebalus's Avatar
    Un controller pentru Xbox 1 ai?

  9. #849 SP
    Manager paul's Avatar
    Don, ai o greseala in anunt:

    Nintendo Wii nunchuck 100 lei
    Nintendo Wii nunchuck 110 lei

  10. #850 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    @dogdan
    Inca nu. Am sa postez cand primesc

    @decebalus
    Nu am.

    @paul
    Corectat. Thx !!

  11. #851 SP
    Junior Member SteelMetal18's Avatar
    Donely am nevoie de ajutor, consola mi-a murit(rrod)>_<' I need your help !

    cam asa se repara un rrod ?
    Mie frica sa incerc fara parerea unui profesionist, daca nu pot sa o fac eu tu esti singura sperata Donely

  12. #852 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by SteelMetal18 View Post
    Donely am nevoie de ajutor, consola mi-a murit(rrod)>_<' I need your help !
    Mie frica sa incerc fara parerea unui profesionist, daca nu pot sa o fac eu tu esti singura sperata Donely
    Ce ai vazut tu acolo se face preventiv si se numeste X-Clamp Fix, ca sa mai diminueze din riscurile aparitiei RROD, dar in nici un caz nu se rezolva asa o consola care a dat RROD. Suna-ma la 0722 766149 si vedem cum facem sa ajunga consola la mine.

  13. #853 SP
    Junior Member DaNiTzU08's Avatar
    sall
    Donely crezi ca se poate face 3004 pb pana la sfarsitul luni.
    sunt nou pe forum

  14. #854 SP
    Junior Member SteelMetal18's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Ce ai vazut tu acolo se face preventiv si se numeste X-Clamp Fix, ca sa mai diminueze din riscurile aparitiei RROD, dar in nici un caz nu se rezolva asa o consola care a dat RROD. Suna-ma la 0722 766149 si vedem cum facem sa ajunga consola la mine.
    Cum nu e rrod fix ? ca consola avea rrod inainte sa inceapa sa lucreze pe ia si la sf mergea.

  15. #855 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by SteelMetal18 View Post
    Cum nu e rrod fix ? ca consola avea rrod inainte sa inceapa sa lucreze pe ia si la sf mergea.
    Man degeaba ii faci fix X Clamps, daca mai intai nu reabilitezi GPU, pentru ca va functiona pentru scurt timp si va da din nou RROD. Si asa cu reabilitarea GPU + fix X-Clamps si tot nu ai o garantie ca va functiona pe termen lung.

  16. #856 SP
    Member OxygeN's Avatar
    donely am o intrebare...yo vreu sami yau o consola...shi nu sunt hotarat de care sa yau...psp ori ps2...u ce miai...recomanda...??avand in vedere ca din ce miau spus prieteni u esti un adevarat profesionist...

  17. #857 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by alexdeagle View Post
    donely am o intrebare...yo vreu sami yau o consola...shi nu sunt hotarat de care sa yau...psp ori ps2...u ce miai...recomanda...??avand in vedere ca din ce miau spus prieteni u esti un adevarat profesionist...
    Eu cred ca este mai ok un PS2.

  18. #858 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Multumesc mult Donely pt. modarea Xbox-ului meu, nu am crezut ca cineva se poate misca atat de repede !!
    5 - 10 minute si totul curat si profesionist . Esti cel mai tare, daca va avea nevoie cineva recomand cu incredere sa apeleze la tine !!

  19. #859 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by djleo666 View Post
    Multumesc mult Donely pt. modarea Xbox-ului meu, nu am crezut ca cineva se poate misca atat de repede !!
    5 - 10 minute si totul curat si profesionist . Esti cel mai tare, daca va avea nevoie cineva recomand cu incredere sa apeleze la tine !!
    Multumesc !!

  20. #860 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Pe data de 21 01, va ajunge un prieten cu consola la tine. Sper sa poti sa iti faci unpic de timp pentru el, ca apoi iar va trebuii sa astept vreo luna pana va mai merge din Oradea in Bucuresti. Te va suna el sa stabiliti o ora.

    Mersii de intelegere.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 364 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 93 143 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts