Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 364 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 83 133 ... LastLast
Results 641 to 660 of 7268

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #641 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    De obicei carcasa contine doar partea din fata.

  2. #642 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by elclassicco View Post
    E ok si black, dar nu mi-ai raspuns si la intrebarea cu ce contine carcasa:doar partea din fata sau sau si cea din spate? Ms pt. promtitudine.
    Am si fata si spatele pt slim. Culori : Silver, Rosu si Negru, toate culorile sunt metalizate.

  3. #643 SP
    Junior Member challenger11's Avatar
    Salut m-am tot uitat pe net la preturi si am vrut sa va intreb care este diferenta dintre pro si premium , respectiv xbox 360 premium de 60 gb si xbox 360 pro de 60 gb fiindca , la unele magazine este pro si la unele premium ?

  4. #644 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by challenger11 View Post
    Salut m-am tot uitat pe net la preturi si am vrut sa va intreb care este diferenta dintre pro si premium , respectiv xbox 360 premium de 60 gb si xbox 360 pro de 60 gb fiindca , la unele magazine este pro si la unele premium ?
    Versiunea Pro mi se pare ca are doua jocuri incluse in rest nu este nici o diferenta.

  5. #645 SP
    Member digitalhater's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post

    @coockout
    Din pacate nu aduce nic nou decat ca este special facut ca sa ascunda faptul ca sa schimbat dvd-rom, deci in principiu se va putea juca pe live cu consola modata aceasta raportand ca are in continuare Liteon, fara teama ca sa va lua ban.. Nu cred ca vom putea face flash in sine la Liteon. O sa vedem cand va iesi ce este cu el. Pana atunci am rezerve.
    Pe cand se preconizeaza noul software? Eu am modat consola la tine, aveam un LiteON si acu e cu BenQ. Se poate sa-i faci update la firmware sau whatever astfel incat sa nu mai stau cu morcovu de live cand o fi sa apara?si cat ma costa desigur

  6. #646 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by digitalhater View Post
    Pe cand se preconizeaza noul software? Eu am modat consola la tine, aveam un LiteON si acu e cu BenQ. Se poate sa-i faci update la firmware sau whatever astfel incat sa nu mai stau cu morcovu de live cand o fi sa apara?si cat ma costa desigur
    Stai mai intai sa il vedem iesit si apoi ii facem si update.

  7. #647 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    @Donely daca iese noul update si eu am samsung se poate instala sa ma vad ca si cum as avea LITE-ON?

  8. #648 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    @Donely daca iese noul update si eu am samsung se poate instala sa ma vad ca si cum as avea LITE-ON?
    Oricum al tau se vede ca si cum ar fi Liteon daca s-a schimbat dvd-rom la el, pentru ca s-a facut spoof intre ele.

  9. #649 SP
    Junior Member Giorgio90's Avatar
    mi-am luat un xbox arcade si ajung in bucuresti pe 23.. crezi k ne putem intalni? si am o intrebare.. pentru noul dashbord trebuie hdd?

  10. #650 SP
    Junior Member MCVlad's Avatar
    Ai card de memorie 8 mb ? Daca da..Made in Japan ? Mersi

  11. #651 SP
    Member digitalhater's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Oricum al tau se vede ca si cum ar fi Liteon daca s-a schimbat dvd-rom la el, pentru ca s-a facut spoof intre ele.

    Deci daca am avut LITE on si mi l-ai inlocuit cu BenQ acum de drept si de fapt se vede ca si LiteON sau ca BenQ. Daca se vede LiteOn, atunci cu c imbunatateste noua versiune de software toata smekeria? Nu prea inteleg...

    Thx pt lamuriri anticipat!

  12. #652 SP
    Junior Member WhiteTiger's Avatar
    As vrea sa imi modez si eu un ps2 la tn si daca poti sa imi trimiti un pm cu adresa unde ar trebui sa vin?
    MS

  13. #653 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Giorgio90 View Post
    mi-am luat un xbox arcade si ajung in bucuresti pe 23.. crezi k ne putem intalni? si am o intrebare.. pentru noul dashbord trebuie hdd?
    Nu stiu inca de acum daca o sa mai fiu pe 23 in Bucuresti, cel mai bine ne auzim la un tel pe 20 cam asa. Nu trebuie HDD treb sa ai mem card.

    Quote Originally Posted by digitalhater View Post
    Deci daca am avut LITE on si mi l-ai inlocuit cu BenQ acum de drept si de fapt se vede ca si LiteON sau ca BenQ. Daca se vede LiteOn, atunci cu c imbunatateste noua versiune de software toata smekeria? Nu prea inteleg...

    Thx pt lamuriri anticipat!
    Este scos mai mult opentru cei care au Samsung sau Hitachi. Pentru tine sincer nu ai nevoie de 1.5

    Quote Originally Posted by WhiteTiger View Post
    As vrea sa imi modez si eu un ps2 la tn si daca poti sa imi trimiti un pm cu adresa unde ar trebui sa vin?
    MS
    0722 766149 pentru o programare si iti dau atunci adresa.

  14. #654 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by MCVlad View Post
    Ai card de memorie 8 mb ? Daca da..Made in Japan ? Mersi
    Made in China unde se fac toate acum.

  15. #655 SP
    Junior Member Julema's Avatar
    scuze ca deranjez, dar...vreau sa stiu cat costa o modare la un PSP??

  16. #656 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Julema View Post
    scuze ca deranjez, dar...vreau sa stiu cat costa o modare la un PSP??
    Costa 50 ron, numai sa nu fie cu placa Ta - 88V3.

  17. #657 SP
    Member Tom_Cat's Avatar
    Donely, HDD pentru XBOX 360 cat costa?

  18. #658 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Tom_Cat View Post
    Donely, HDD pentru XBOX 360 cat costa?
    HDD 20Gb = 200 ron

  19. #659 SP
    Junior Member Finrod's Avatar
    Am modat si eu un Xbox 360. Merge brici. Mersi mult

  20. #660 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Finrod View Post
    Am modat si eu un Xbox 360. Merge brici. Mersi mult
    Cu placere

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 33 of 364 FirstFirst ... 23 31 32 33 34 35 43 83 133 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts