Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 364 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 73 123 ... LastLast
Results 441 to 460 of 7269

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #441 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Man imi trebuie RGB pentru tv normal.Zi-mi te rog cat ma ajunge (de fapt pt un prieten).Maine vreau sa iti trimit si consola respectivului la modat ,PS2 slim. 120 ron???parca nu?

  2. #442 SP
    Junior Member Deyu SSJ3's Avatar
    salut, DVD ROM DRIVE benq sau samsung de X360 ai? la ce pret?

  3. #443 SP
    Junior Member SpaWnAlex's Avatar
    Donely nota maxima !!! ... am modat si eu la el un xbox 360 si totul este perfect. Frate ms si cati mai multi clienti pe care sa ii multumesti !!! Apropo...am si eu o intrebare (ca vad ca te pricepi si stiu ca o sa imi dai un raspuns sigur) : Cam cat va mai dura pana la modarea ps3 -ului ??
    Ms incodata si bafta !!

  4. #444 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Pisboy View Post
    Man imi trebuie RGB pentru tv normal.Zi-mi te rog cat ma ajunge (de fapt pt un prieten).Maine vreau sa iti trimit si consola respectivului la modat ,PS2 slim. 120 ron???parca nu?
    Daca este SCPH 70004, 75004 sau 77004 da costa 120 ron

    Quote Originally Posted by SpaWnAlex View Post
    Donely nota maxima !!! ... am modat si eu la el un xbox 360 si totul este perfect. Frate ms si cati mai multi clienti pe care sa ii multumesti !!! Apropo...am si eu o intrebare (ca vad ca te pricepi si stiu ca o sa imi dai un raspuns sigur) : Cam cat va mai dura pana la modarea ps3 -ului ??
    Ms incodata si bafta !!
    MUltumesc mult. Despre modarea de PS3 nu stiu ce sa zic cand va iesi.

  5. #445 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Deyu SSJ3 View Post
    salut, DVD ROM DRIVE benq sau samsung de X360 ai? la ce pret?
    Nu vand DVD-rom pt 360 decat daca se face modarea la mine.

  6. #446 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    PS2-ul a plecat catre tine azi dupamiaza cu Fancurier.Am lasat bani in cutie pentru modat si cablu RGB.

  7. #447 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Pisboy View Post
    PS2-ul a plecat catre tine azi dupamiaza cu Fancurier.Am lasat bani in cutie pentru modat si cablu RGB.
    OK astept coletul

  8. #448 SP
    Junior Member tomcat's Avatar

    Modare

    Sall cat ma costa si pe mine o modare pentru un PS2 SLIM 90004 si spune-mi daca poti zilele astea .Te rog pt ca sunt disperat sa ma joc . Te salut

  9. #449 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by tomcat View Post
    Sall cat ma costa si pe mine o modare pentru un PS2 SLIM 90004 si spune-mi daca poti zilele astea .Te rog pt ca sunt disperat sa ma joc . Te salut
    Coasta 210 ron. Pentru programare suna-ma la 0722 766149

  10. #450 SP
    Junior Member bilamofo's Avatar
    salve donely,
    xbox vision camera sau ps3 eye toy ai ?

    thx

  11. #451 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by bilamofo View Post
    salve donely,
    xbox vision camera sau ps3 eye toy ai ?

    thx
    Nop

  12. #452 SP
    Junior Member bilamofo's Avatar
    damn it. sa vad de unde iau. pe la magazine ceva stii?

  13. #453 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Miam modat si eu un Xbox 360 la el acu vreo 3 luni si ce sa spun...Omul Lucreaza Perfect,Iti explica tot cwe vrei sa sti,si ce ii si mai tare ii ca face de fata cu clientul.....Multumesc Mult..
    Donely you rocks
    Un om de nota +10

  14. #454 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by yoshimitsu View Post
    Mi-am modat si eu un Xbox 360 la el acu vreo 3 luni si ce sa spun...Omul Lucreaza Perfect,Iti explica tot cwe vrei sa sti,si ce ii si mai tare ii ca face de fata cu clientul.....Multumesc Mult..
    Un om de nota +10
    Multam mult !

  15. #455 SP
    Junior Member tzaranu's Avatar
    Mi-am modat si eu un Elite cam acu jumatate de an la tine. Acum ii aud pe unii ca tot vorbesc despre update-u asta din noiembrie de dashboard. Exista vreo posibilitate sa vada ca nu este firmware-ul lui original la dvd-rom si sa primesc ban pe live? Poate sunt doar niste prostii ce vorbesc eu aici... dar na, de aia te intreb ca eu nu ma pricep. Multumesc mult.

  16. #456 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by tzaranu View Post
    Mi-am modat si eu un Elite cam acu jumatate de an la tine. Acum ii aud pe unii ca tot vorbesc despre update-u asta din noiembrie de dashboard. Exista vreo posibilitate sa vada ca nu este firmware-ul lui original la dvd-rom si sa primesc ban pe live? Poate sunt doar niste prostii ce vorbesc eu aici... dar na, de aia te intreb ca eu nu ma pricep. Multumesc mult.
    D-zeu stie ce o sa fie la update-ul asta. Sa speram ca totul va fi OK !

  17. #457 SP
    Junior Member Dunno's Avatar
    Donely, daca nu te superi, pana pe ce data mai ai "program de lucru"? Eu imi cumpar consola abia pe 17 decembrie, si as putea sa vin cel mai curand la Bucuresti pe data de 20(asta ca sa nu dorm vineri intr-o parcare din BUC.).
    M-as bucura destul de mult daca as avea consola modata in vacanta de Craciun(fiind inca elev,ultimul an de gimnaziu).
    Multumesc anticipat,si astept un raspuns.

  18. #458 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    THX man pentru PS2-ul modat care a ajuns la Bacau plus un cablu RGB aferent.

    Keep up the good work.

  19. #459 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Dunno View Post
    Donely, daca nu te superi, pana pe ce data mai ai "program de lucru"? Eu imi cumpar consola abia pe 17 decembrie, si as putea sa vin cel mai curand la Bucuresti pe data de 20(asta ca sa nu dorm vineri intr-o parcare din BUC.).
    M-as bucura destul de mult daca as avea consola modata in vacanta de Craciun(fiind inca elev,ultimul an de gimnaziu).
    Multumesc anticipat,si astept un raspuns.
    PE 20 sunt in Bucuresti asa ca poti veni. Ma suni la 0722 766149 si vb.

  20. #460 SP
    Junior Member tripl3xxx's Avatar
    salut donely am si eu o mica nelamurire ... spune si mie te rog cum pot sa scot salvarile de pe un card ps2 si sa le pun pe calculator sau pe altceva ca sa nu le pierd .. mentionez consola este modata

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 364 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 73 123 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts