Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 364 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 82 132 ... LastLast
Results 621 to 640 of 7268

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #621 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    @jNeb00N1
    @consol3
    Am dat add.

  2. #622 SP
    Junior Member challenger11's Avatar
    As avea o intrebare , sunt nou pe forum si as vrea sa imi cumpar in urmatoarele luni un xbox 360 , si vreau sa imi dati niste sfaturi pentru a face alegera corecta. Care model sa il aleg Elite sau Premium si dc ? Multumesc anticipat !

  3. #623 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by challenger11 View Post
    As avea o intrebare , sunt nou pe forum si as vrea sa imi cumpar in urmatoarele luni un xbox 360 , si vreau sa imi dati niste sfaturi pentru a face alegera corecta. Care model sa il aleg Elite sau Premium si dc ? Multumesc anticipat !
    Poti opta pentru premium cu HDD de 60 Gb pentru ca, dupa instalarea ultimului dashboard de la MS, poti instala jocurile pe HDD fara a mai rule de pe dvd-rom. Asta inseaman mai putin zgomot,mai putina uzura si caldura in zona dvd-rom - GPU.

  4. #624 SP
    Junior Member challenger11's Avatar
    Aha ok , ms mult pentru raspuns , o sa ma interesez si mai vb eventual dupa ce il cumpar pentru o modare in urmatoarele luni , dupa ce fac rost de toti banutii . Ms mult inca odata!

  5. #625 SP
    Junior Member demon00's Avatar
    donely pls poti sa mai faci rost de nsite chipuri pt ps2 30004..ms anticipat(really need)

  6. #626 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by demon00 View Post
    donely pls poti sa mai faci rost de nsite chipuri pt ps2 30004..ms anticipat(really need)
    Sorry nu am asa ceva.

  7. #627 SP
    Junior Member kaliculas's Avatar
    donely..cum pot sa iti trimit un ps2 sa mil decodezi ? prin curier nu ? habar n-am cum s fac..nu ma risc la nimeni..daca tu esti cel mai bun..si toata lumea zice asta.. si stau in fagaras spunemi cum fac..cati bani trebuie sa dau,cui si unde sa il trimit...adevarul este ca am auzit de tine printr-un prieten care si-a trimis dintr-o alta tara ps2 si numai pot da de persoana aceea sa imi spuna..te rog sa ma ajuti,mersi mult!

  8. #628 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by kaliculas View Post
    donely..cum pot sa iti trimit un ps2 sa mil decodezi ? prin curier nu ? habar n-am cum s fac..nu ma risc la nimeni..daca tu esti cel mai bun..si toata lumea zice asta.. si stau in fagaras spunemi cum fac..cati bani trebuie sa dau,cui si unde sa il trimit...adevarul este ca am auzit de tine printr-un prieten care si-a trimis dintr-o alta tara ps2 si numai pot da de persoana aceea sa imi spuna..te rog sa ma ajuti,mersi mult!
    Suna-ma la 0722 766149 si iti dau toate detaliile.

  9. #629 SP
    Junior Member kaliculas's Avatar
    donely , te-am adaugat pe messenger si nu cred ca merge sa te adaug , adaugama tu pe mine, neo12412003 , daca nu te voi suna in cursul zilei de maine ms

  10. #630 SP
    Junior Member coockout's Avatar
    salut donely .. sunt nou pe situ asta as vrea sa imi modez xbox360 si chestia este ca am liteon pe el ... si deocamdata stau cam prost cu banii ... am inteles ca apare in cateva zile un soft pt liteon ... daca stii ceva si cam care ar fi pretul unei modari?
    multumesc anticipat pt raspuns ....

  11. #631 SP
    Member felixxx's Avatar
    un memory card pentru ps2 ai cumva? de cat si care e pretul?

  12. #632 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    @kaliculas
    O sa te adaug.

    @coockout
    Din pacate nu aduce nic nou decat ca este special facut ca sa ascunda faptul ca sa schimbat dvd-rom, deci in principiu se va putea juca pe live cu consola modata aceasta raportand ca are in continuare Liteon, fara teama ca sa va lua ban.. Nu cred ca vom putea face flash in sine la Liteon. O sa vedem cand va iesi ce este cu el. Pana atunci am rezerve.

  13. #633 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by felixxx View Post
    un memory card pentru ps2 ai cumva? de cat si care e pretul?
    50 ron sigilata la cutie

  14. #634 SP
    Member felixxx's Avatar
    man tine-mi unul te rog si il iau cand vin saptamana viitoare la tine (eu cel putin asa sper ) cu ps3-ul,psp-ul si wii-ul. mersi.

  15. #635 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by felixxx View Post
    man tine-mi unul te rog si il iau cand vin saptamana viitoare la tine (eu cel putin asa sper ) cu ps3-ul,psp-ul si wii-ul. mersi.
    OK am rezervat una.

  16. #636 SP
    Member G@by's Avatar
    Merci mult Donely.
    In seara asta mi-a ajuns consola acasa.
    Din pacate nu o pot incerca sa vad cum merge decat pe 25 ale lunii, ... dupa ce vine Mosu'.

    Sa fie intr-un ceas bun.

  17. #637 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by G@by View Post
    Merci mult Donely.
    In seara asta mi-a ajuns consola acasa.
    Din pacate nu o pot incerca sa vad cum merge decat pe 25 ale lunii, ... dupa ce vine Mosu'.

    Sa fie intr-un ceas bun.
    Bafta multa si sarbatori fericite

  18. #638 SP
    Junior Member elclassicco's Avatar
    Sal Donely, ma intereseaza o carcasa pentru un psp slim, culoarea "white ceramic" sau cum ii spune ca nu am habar. A doua chestie, carcasa contine doar partea din fata (faceplate-ul) sau si cea din spate cu logo PSP? Ms mult.

  19. #639 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by elclassicco View Post
    Sal Donely, ma intereseaza o carcasa pentru un psp slim, culoarea "white ceramic" sau cum ii spune ca nu am habar. A doua chestie, carcasa contine doar partea din fata (faceplate-ul) sau si cea din spate cu logo PSP? Ms mult.
    Am numai silver si black atat.

  20. #640 SP
    Junior Member elclassicco's Avatar
    E ok si black, dar nu mi-ai raspuns si la intrebarea cu ce contine carcasa:doar partea din fata sau sau si cea din spate? Ms pt. promtitudine.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 364 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 82 132 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts