Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 364 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 70 110 160 ... LastLast
Results 1,181 to 1,200 of 7268

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #1181 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Carter View Post
    Merci mult Donely, om de incredere. Acum a ajuns consola si am testat H.A.W.X. ... Merge perfect. Daca poti sa imi spui ceva despre consola, ce i-ai facut, ce DVD are, sau nu stiu. Lucruri bune de stiut si importante ... Merci Frumos
    LiteOn are. Modat cu FW 1.51

  2. #1182 SP
    Junior Member grecul's Avatar
    Sa aveti toata increderea in Donely!!! Este o persoana foarte serioasa si corecta! Nu va faceti griji, chiar daca trimiteti aparatul prin curierat! Toata stima, Donely!

  3. #1183 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Christien View Post
    Donely, spune-mi te rog si mie, cat cat costa schimbarea unitatii optice unui ps3 sau reparatie ?
    Exact cum spune @mihaikid. Costa 400 ron cu manopera cu tot. Thx !!!

  4. #1184 SP
    Member mihaikid's Avatar
    succes la modat Ps3 sa descoperit repede nu ca la psp daca ii dadeam un ciocan poate se moda

  5. #1185 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    La ce pret controlleru ?

  6. #1186 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by mihaikid View Post
    succes la modat Ps3 sa descoperit repede nu ca la psp daca ii dadeam un ciocan poate se moda
    PS3 inca nu se poate moda !!!!

  7. #1187 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    La ce pret controlleru ?
    130 ron

  8. #1188 SP
    Member mihaikid's Avatar
    daca ii schimbi blocul optic ce se intampla scuzati sunt cam nou la blocuri optice si etc..

  9. #1189 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Blocul optic la ps3 este sensibil si se strica. Si de aceea se schimba cu unul nou, nu se schimba pentru a citi jocuri piratate .

  10. #1190 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by mihaikid View Post
    daca ii schimbi blocul optic ce se intampla scuzati sunt cam nou la blocuri optice si etc..
    Pai tu ai crezut ca daca schimbi blocul optic la PS3 gata este modat ??? Schimbarea lui se face numai cand a picat si nu mai citeste nimic.

  11. #1191 SP
    Member BloodSamurai's Avatar
    Salut Donely ! Cand mas gandi sa achizitionez un playstation 2 second trebuie sa am grija sa nu fie rulat prea mult (jucat) pt ca inseamna ca e obosita lentila ??????? sau pot sa apara si alte tipuri de defecte ??? daca da cam care sunt acestea sau cel putin care sunt cele mai intalnite ????

  12. #1192 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by BloodSamurai View Post
    Salut Donely ! Cand mas gandi sa achizitionez un playstation 2 second trebuie sa am grija sa nu fie rulat prea mult (jucat) pt ca inseamna ca e obosita lentila ??????? sau pot sa apara si alte tipuri de defecte ??? daca da cam care sunt acestea sau cel putin care sunt cele mai intalnite ????
    Cumperi numai model SCPH 79004 sau 90004

  13. #1193 SP
    Member mihaikid's Avatar
    Multam

  14. #1194 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Wiimote = 100 ron
    Wii nunchuck wireless = 110 ron
    Sigilate la cutie.
    Attached Images Attached Images wireless-nunchuck-remote.jpg

  15. #1195 SP
    Member BloodSamurai's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Cumperi numai model SCPH 79004 sau 90004
    Ce un playstation 2 scph 70004 nu prea recomanzi ???? Este cam vechi ca an de productie ???? Sau nu pre recomanzi 70004 ca dupa modare trebuie sa i se faca si un lens fix????

  16. #1196 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by BloodSamurai View Post
    Ce un playstation 2 scph 70004 nu prea recomanzi ???? Este cam vechi ca an de productie ???? Sau nu pre recomanzi 70004 ca dupa modare trebuie sa i se faca si un lens fix????
    Nu recomand este foarte prost are multe probleme.

  17. #1197 SP
    Member winkus's Avatar
    Salut
    Am modat anul trecut o consola Xbox 360 cu LiteOn inainte sa apara ixtreme 1.5 deci a fost nevoie de inlocuirea dvd-rom -ului. As vrea sa stiu cat ma costa sa modez LiteOn-ul la ultima versiune ixtreme si daca te intreseaza sa faci modarea in schimbul dvd-rom -ului Benq pe care l-am cumparat de la tine atunci.

  18. #1198 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by winkus View Post
    Salut
    Am modat anul trecut o consola Xbox 360 cu LiteOn inainte sa apara ixtreme 1.5 deci a fost nevoie de inlocuirea dvd-rom -ului. As vrea sa stiu cat ma costa sa modez LiteOn-ul la ultima versiune ixtreme si daca te intreseaza sa faci modarea in schimbul dvd-rom -ului Benq pe care l-am cumparat de la tine atunci.
    Costa 50 ron. Sorry nu am ce face cu el. Tinel acolo, caci nu se stie cum ai nevoie de blocul optic de la el.

    ---------- Post added at 10:28 AM ---------- Previous post was at 09:36 AM ----------

    Quote Originally Posted by grecul View Post
    Sa aveti toata increderea in Donely!!! Este o persoana foarte serioasa si corecta! Nu va faceti griji, chiar daca trimiteti aparatul prin curierat! Toata stima, Donely!
    Multumesc mult !!

  19. #1199 SP
    Member BloodSamurai's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Nu recomand este foarte prost are multe probleme.
    OK mersi de sfat voi merge pe mana ta !!! si asa am vazut ca am ratat oferta lui Bandido de 2xps2 unul model penultim modat si altul nemodat la pret de 330 ron si 220 ron !!! Atunci nu ma voi grabi , si asa am putin timp sa ma joc . Cherrssss MATE DONELY !!!!!

  20. #1200 SP
    Junior Member Carter's Avatar
    Donely, consola mea Core ... pe care ai updatat-o cu 1.51 ... O pot conecta la un TV HD?? Are mufa?? sau ceva de genu ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 364 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 70 110 160 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts