Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 364 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 60 110 ... LastLast
Results 181 to 200 of 7269

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #181 SP
    Junior Member pheidippides's Avatar
    Salut. Donely, dar lite-on-urile se pot pastra pentru a se remonta in cazul unui rrod, astfel incat garantia sa nu se piarda?

  2. #182 SP
    Junior Member ADEKO's Avatar
    Da am vorbit cu el in legatura cu problema asta nu este nici o problema pastrezi si garantia si lite-on-ul

  3. #183 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by pheidippides View Post
    Salut. Donely, dar lite-on-urile se pot pastra pentru a se remonta in cazul unui rrod, astfel incat garantia sa nu se piarda?
    Normal ca da.

  4. #184 SP
    Junior Member pheidippides's Avatar
    Ma asteptam ca in cazul tau sa fie normal, dar am zis sa intreb totusi, poate si altii aveau "dilema" aceasta .

  5. #185 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by pheidippides View Post
    Ma asteptam ca in cazul tau sa fie normal, dar am zis sa intreb totusi, poate si altii aveau \"dilema\" aceasta .
    Intrebare moarte n-are

  6. #186 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Don, am un xbox 360 mai vechi, care a dat rrod. Habar nu am ce dvd-rom are. Unul din primele modele. Se va putea folosi acela sau sfatuiesti cumpararea unui nou?

  7. #187 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Don, am un xbox 360 mai vechi, care a dat rrod. Habar nu am ce dvd-rom are. Unul din primele modele. Se va putea folosi acela sau sfatuiesti cumpararea unui nou?
    Trebuie sa fie macar Samsung ms28. Cel mai bine unul nou.

  8. #188 SP
    Manager paul's Avatar
    Modchip-wizard can install any Xbox 360 Mod chip between AU 50 - AU 98 + Chip
    Including Xbox 360 - Liteon Drives - which are best 360 drive

    NME 2.0 is Updateable for insertion of modified operating Bios to allow further functionality and compatibility-
    Liteon Firmware being tested thoughtfully - New NME Chip and or firmwares avail soon.
    Modchip-wizard.com >> >> xbox 360 modchip brisbane >> >> xbox 360 firmware mods >> >> Xbox 360 mod chip >> xbox360 firmware

  9. #189 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    S-a schimbat problema donely doamne ajuta sa nu ramai cu drive-urile alea benq in stoc

  10. #190 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    S-a schimbat problema donely doamne ajuta sa nu ramai cu drive-urile alea benq in stoc
    Stai linistit pana o sa apara chip mai dureaza. Nevoie de dvd-rom nou va fi intotdeauna o problema...mai cade un bloc optic, o mecanica asa ca.......
    Daca apare mai repede un chip cu atat mai bine dar am rezerve.

  11. #191 SP
    Member kane86's Avatar
    deci donely presupun ca mai ai si pt mine maine un dvd-rom ...

  12. #192 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by kane86 View Post
    deci donely presupun ca mai ai si pt mine maine un dvd-rom ...
    Sunt pe drum mai dureaza 6-7 zile pana ajung.

  13. #193 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Sunt pe drum mai dureaza 6-7 zile pana ajung.
    ok super ma abonez de pe acum

  14. #194 SP
    Junior Member ADEKO's Avatar
    \


    este o veste teribila de buna, sper sa se rezolve mai repede toata nebunia asta cu liteonul

  15. #195 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by ADEKO View Post
    este o veste teribila de buna, sper sa se rezolve mai repede toata nebunia asta cu liteonul
    SI eu sper dar chestia cu chipul nu cred ca va fi asa usor.

  16. #196 SP
    Junior Member ADEKO's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    SI eu sper dar chestia cu chipul nu cred ca va fi asa usor.
    anyway daca nu merge am un benq rezervat de la tine

  17. #197 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    S-a schimbat problema donely doamne ajuta sa nu ramai cu drive-urile alea benq in stoc
    Dupa ce m-am documentat mai bine si am vb si cu cei de pe afara, un chip NME pentru cele cu dvd-rom Liteon pare cam imposibil de facut. In primiul rand patchul la NME este facut pe memoria de la drive, ori la liteon nu au acces la FW deci nu au cum sa faca patchul. Singura cale de acces la liteon este pe SATA. Pe siteul lor oficial de la NME nu am citit nici o astfel de stire in sensul asta. Cei de la Modchip-wizard.com cred ca bat campii rau de tot.

  18. #198 SP
    Junior Member ADEKO's Avatar
    asteptam sa vina benqurile ca vor face multi oameni fericiti

  19. #199 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by ADEKO View Post
    asteptam sa vina benqurile ca vor face multi oameni fericiti

  20. #200 SP
    Junior Member pheidippides's Avatar
    eu deja am banii la ciorap. m-am despartit cu greu de jocurile ajunse la darky, dar sper sa merite

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 364 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 60 110 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts