Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 364 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 200 ... LastLast
Results 1,981 to 2,000 of 7269

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #1981 SP
    Junior Member almagan's Avatar
    Salut,
    Am cumparat de curand o consola din Carrefour model 90004 (9C) si as dori sa o modez. Aprecierile si cuvintele de lauda de pe acest forum, ale celor care au trecut pe la tine, m-au determinat sa apelez la tine pentru aceasta operatiune. As vrea sa te intreb daca se poate sa o modezi cu Matrix (si daca imi recomanzi asta). Te rog sa-mi spui cat ma costa. Multumesc.

  2. #1982 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by almagan View Post
    Salut,
    Am cumparat de curand o consola din Carrefour model 90004 (9C) si as dori sa o modez. Aprecierile si cuvintele de lauda de pe acest forum, ale celor care au trecut pe la tine, m-au determinat sa apelez la tine pentru aceasta operatiune. As vrea sa te intreb daca se poate sa o modezi cu Matrix (si daca imi recomanzi asta). Te rog sa-mi spui cat ma costa. Multumesc.
    Nu lucrez decat cu Modbo 760 sau cu Modbo 4 care este pe hex de Matrix. Costa 140 ron

  3. #1983 SP
    Junior Member ATOM10BC's Avatar
    Pentru lite-on 1.61 a aparut ?

  4. #1984 SP
    Junior Member almagan's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Nu lucrez decat cu Modbo 760 sau cu Modbo 4 care este pe hex de Matrix. Costa 140 ron
    Am inteles. Ii punem un Modbo 4. Incercam sa rezolvam weekendul asta, daca ai timp desigur? Sa-mi dai adresa unde trebuie sa ajung. Multumesc.

  5. #1985 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by ATOM10BC View Post
    Pentru lite-on 1.61 a aparut ?
    Inca nu

    ---------- Post added 20-11-2009 at 09:25 AM ----------

    Quote Originally Posted by almagan View Post
    Am inteles. Ii punem un Modbo 4. Incercam sa rezolvam weekendul asta, daca ai timp desigur? Sa-mi dai adresa unde trebuie sa ajung. Multumesc.
    NU lucrez in week. Suna-ma sa facem o programare rapida. Thx !!!

  6. #1986 SP
    Junior Member almagan's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Inca nu

    ---------- Post added 20-11-2009 at 09:25 AM ----------


    NU lucrez in week. Suna-ma sa facem o programare rapida. Thx !!!
    Te sun saptamana viitoare sa vedem cum rezolvam. De principiu, intre ce ore te gasesc si unde ca sa-mi fac o gandire. Eu lucrez de dimineata pana la 17:30, dar dupa aia trebuie sa-l iau pe fiu-miu de la after. Nu pot sa vin cu el ca nu stie de consola (va fi cadou de la Mosu').

  7. #1987 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by almagan View Post
    Te sun saptamana viitoare sa vedem cum rezolvam. De principiu, intre ce ore te gasesc si unde ca sa-mi fac o gandire. Eu lucrez de dimineata pana la 17:30, dar dupa aia trebuie sa-l iau pe fiu-miu de la after. Nu pot sa vin cu el ca nu stie de consola (va fi cadou de la Mosu').
    Luni-vineri: 9-17
    Berceni

  8. #1988 SP
    Junior Member ciuki's Avatar
    Servus Don.
    PS3 Cablu VGA pentru PS3 avem?
    Vreau sa-l folosesc PS3 > Samsung LCD 20''
    Thx

  9. #1989 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by ciuki View Post
    Servus Don.
    PS3 Cablu VGA pentru PS3 avem?
    Vreau sa-l folosesc PS3 > Samsung LCD 20''
    Thx
    Da am dar treb sa ai la monitor conector DVI

  10. #1990 SP
    Junior Member michou's Avatar
    Dacă am consola modată cu 1.6 e safe să fac ultimul update de dashboard -- Xbox.com | How To - How To Get O.S. System Updates For Your Xbox 360 ? Menționez că nu mă joc pe net

    Mulțam fain,
    miChou

  11. #1991 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by michou View Post
    Dacă am consola modată cu 1.6 e safe să fac ultimul update de dashboard -- Xbox.com | How To - How To Get O.S. System Updates For Your Xbox 360 ? Menționez că nu mă joc pe net

    Mulțam fain,
    miChou
    Daca nu te iesi cu el pe net deloc nu este nici o problema

  12. #1992 SP
    Member pijama35's Avatar
    sal am si eu o problema cu un psp 2004 black slim lite cand il deschid butonul de power este verde dar ecranul ramane negru si orice as face nul pot inchide?ai vreo sugestie?

  13. #1993 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by pijama35 View Post
    sal am si eu o problema cu un psp 2004 black slim lite cand il deschid butonul de power este verde dar ecranul ramane negru si orice as face nul pot inchide?ai vreo sugestie?
    Pai comandante este brickuit. Cum ai reusit ? Avea modare permanenta ???

  14. #1994 SP
    Member pijama35's Avatar
    da ii modat permanent si urmeaza povestea psp-ul ii modat recent iar ieri am incercat sa pun niste jocuri dar nu aveam folderul iso asa ca am facut am vazut ca nu merge si lam sters akm dimineata am vazut ca s-a stricat

  15. #1995 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by pijama35 View Post
    da ii modat permanent si urmeaza povestea psp-ul ii modat recent iar ieri am incercat sa pun niste jocuri dar nu aveam folderul iso asa ca am facut am vazut ca nu merge si lam sters akm dimineata am vazut ca s-a stricat
    Suna-ma sa aranjam o zi si o ora, sa vi cu el sa il rezolvam.

  16. #1996 SP
    Member pijama35's Avatar
    aici ii o problema ca eu sunt din bistrita si numa dak til trimit.Am un drum lunea viitoare spre bucuresti

  17. #1997 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by pijama35 View Post
    aici ii o problema ca eu sunt din bistrita si numa dak til trimit.Am un drum lunea viitoare spre bucuresti
    Ok cand vi ma anunti si pe mine cu o zi inainte si stabilim tot.

  18. #1998 SP
    Junior Member michou's Avatar

    Unhappy

    Quote Originally Posted by michou View Post
    Dacă am consola modată cu 1.6 e safe să fac ultimul update de dashboard -- Xbox.com | How To - How To Get O.S. System Updates For Your Xbox 360 ? Menționez că nu mă joc pe net

    Mulțam fain,
    miChou
    Si cu toate asta, după ultimul update de dashboard nu mai merg avatarele. Mi-am făcut update-ul din Noiembrie '09 �n ideea că poate ăsta o să aibă suport de MPEG4, dar se pare că �n continuare vrea nush'ce rahat de media update de pe net

  19. #1999 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by michou View Post
    Si cu toate asta, după ultimul update de dashboard nu mai merg avatarele. Mi-am făcut update-ul din Noiembrie '09 �n ideea că poate ăsta o să aibă suport de MPEG4, dar se pare că �n continuare vrea nush'ce rahat de media update de pe net
    Asta este altceva.

  20. #2000 SP
    Junior Member michou's Avatar

    Talking

    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Asta este altceva.
    Adică e OK sau nu să-mi fac un cont de Live și să �mi iau update-urile alea?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 364 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 200 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts