Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 117 of 364 FirstFirst ... 17 67 107 115 116 117 118 119 127 167 217 ... LastLast
Results 2,321 to 2,340 of 7268

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #2321 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by FailedAngel View Post
    I have read/write access to the entire system memory, and HV level access to the processor. In other words, I have hacked the PS3. The rest is just software. And reversing. I have a lot of reversing ahead of me, as I now have dumps of LV0 and LV1. I've also dumped the NAND without removing it or a modchip......
    O fi adevarat?
    Ai thread special deschis pentru tema asta pe aria playstation 3.

  2. #2322 SP
    Junior Member cIpRi's Avatar
    donely schimbi si la ps3 hdd ?si daca am ps3 120gb si schimb cu unu de 500gb, ps3 wirrless keypad o sa mai mearga pt. ca am citit asta:PlayStation.com

  3. #2323 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by cIpRi View Post
    donely schimbi si la ps3 hdd ?si daca am ps3 120gb si schimb cu unu de 500gb, ps3 wirrless keypad o sa mai mearga pt. ca am citit asta:PlayStation.com
    Nu, nu schimb.

  4. #2324 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Don..
    Am un coleg care vrea sa isi modeze PS2-ul fiind ultima versiune Scph-90004 il costa 140 lei.
    Vrea sa stie unde ai sediul pentru a trimite pe cineva ,care este din Bucuresti,cu PS2-ul la tine.

  5. #2325 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Snoopz View Post
    Don..
    Am un coleg care vrea sa isi modeze PS2-ul fiind ultima versiune Scph-90004 il costa 140 lei.
    Vrea sa stie unde ai sediul pentru a trimite pe cineva ,care este din Bucuresti,cu PS2-ul la tine.
    0722 766149 pentru detalii.

  6. #2326 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Mastre Donelu, am si eu o intrebare. De ce crezi ca se stinge un Nintendo DS lite dupa ce joc aproximativ o jumatate de ora? I-am pus si baterie noua fiindca prima data am crezut ca de la asta e si tot asa face. Crezi ca are legatura cu cardul "neortodox"?

    Multumesc frumos!

    P.S. Cand ma faci si tu putin ciur la Modern Warfare 2? ca pe mesterul Sarpe l-am intalnit deja si ma face arsice

  7. #2327 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Memory Unit 256/512? (X360)?

  8. #2328 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathWings View Post
    Mastre Donelu, am si eu o intrebare. De ce crezi ca se stinge un Nintendo DS lite dupa ce joc aproximativ o jumatate de ora? I-am pus si baterie noua fiindca prima data am crezut ca de la asta e si tot asa face. Crezi ca are legatura cu cardul "neortodox"?

    Multumesc frumos!

    P.S. Cand ma faci si tu putin ciur la Modern Warfare 2? ca pe mesterul Sarpe l-am intalnit deja si ma face arsice
    Mare comandant incearca cu un alt card si vezi daca face la fel. Pai da-mi nik-ul tau sa iti dam o invitatie ca sa ne vedem in actiune.

  9. #2329 SP
    Member digitalhater's Avatar
    Salut Don,

    Cat oferi garantie pentru blocul optic de PS3? Merci!

  10. #2330 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by digitalhater View Post
    Salut Don,

    Cat oferi garantie pentru blocul optic de PS3? Merci!
    Din pacate nu le iau cu garantie asa ca ma rezum decat la o proba dupa inlocuirea lui si atat.

  11. #2331 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Memory Unit 256/512? (X360)?
    De care vrei ca pot sa iti aduc in 7 zile ?

  12. #2332 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    De care vrei ca pot sa iti aduc in 7 zile ?
    ...�mi poți spune, te rog, și niște prețuri? Inițial mă interesează cel de 256 dar dacă diferența de preț e mică...iau unul de 512.

    Imi trebuie pentru profilul meu de XBL lol - că n-am �ncredere să mi-l țin pe HDD

    Am un MU de 64 (52 reali) dar deja profilul meu a sărit de 56

    Mulțumesc.

  13. #2333 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...�mi poți spune, te rog, și niște prețuri? Inițial mă interesează cel de 256 dar dacă diferența de preț e mică...iau unul de 512.

    Imi trebuie pentru profilul meu de XBL lol - că n-am �ncredere să mi-l țin pe HDD

    Am un MU de 64 (52 reali) dar deja profilul meu a sărit de 56

    Mulțumesc.
    Iti zic maine mare comandant cat costa.

  14. #2334 SP
    Junior Member BarKohba's Avatar
    Headset original de PS3 (bluetooth) ai? si daca da (sau daca aduci), la ce pret

  15. #2335 SP
    Junior Member TheStalker's Avatar
    salut
    am un xbox360 data de fabricatie 11/2009 cu drive Lite-On cred. am inteles ca exista un soft nou de modat.

  16. #2336 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by TheStalker View Post
    salut
    am un xbox360 data de fabricatie 11/2009 cu drive Lite-On cred. am inteles ca exista un soft nou de modat.
    Da ixtreme LT. Detalii numai pe privat sau la tel.

  17. #2337 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by BarKohba View Post
    Headset original de PS3 (bluetooth) ai? si daca da (sau daca aduci), la ce pret
    Nu am.

    ---------- Post added 28-01-2010 at 09:53 AM ----------

    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...�mi poți spune, te rog, și niște prețuri? Inițial mă interesează cel de 256 dar dacă diferența de preț e mică...iau unul de 512.

    Imi trebuie pentru profilul meu de XBL lol - că n-am �ncredere să mi-l țin pe HDD

    Am un MU de 64 (52 reali) dar deja profilul meu a sărit de 56

    Mulțumesc.
    Bro, de unde iau eu accesorii nu au pe stoc deocamdata. Ma anunta cand or sa aiba si daca pana atunci nu gasesti ceea ce nu cred, mai vorbim.

  18. #2338 SP
    Junior Member cornelbosss's Avatar
    Am facut si eu update astazi la Ixtreme LT la Donely. Thanks Don.

  19. #2339 SP
    Junior Member dragos's Avatar
    merci don de update you are the best

  20. #2340 SP
    Member Xbox's Avatar
    don mai ai pe stoc headset xbox 360?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 117 of 364 FirstFirst ... 17 67 107 115 116 117 118 119 127 167 217 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts