Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 364 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... LastLast
Results 221 to 240 of 7269

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #221 SP
    SAY
    Member SAY's Avatar

    Smile

    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    salut, a ajuns cumva lentila mea de ps3?

    multumesc
    De curiozitate,ti-a cazut lentila PS3-ului?

  2. #222 SP
    Junior Member alfphoe's Avatar

    Thumbs up

    cel mai tare,mi`a modat consola si merge super

  3. #223 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by ADEKO View Post
    long live donely inca asteptam nerabdatori sa arunci cu benq prin tot forumu
    Mai este un pic. Am mai comandat 45 de bucati.

  4. #224 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by alfphoe View Post
    cel mai tare,mi`a modat consola si merge super
    Multam mult !!

  5. #225 SP
    Junior Member ADEKO's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Mai este un pic. Am mai comandat 45 de bucati.
    deci ai 95 de bucati WOW!

  6. #226 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by ADEKO View Post
    deci ai 95 de bucati WOW!
    Cam asa. Trebuia sa soseasca primul transport dar din cauza nebuniei cu olimpiada din China posta se misca mai greu cu transportul. Sper sa primesc luni primul pachet.

  7. #227 SP
    Member kane86's Avatar

  8. #228 SP
    Member Dell 17's Avatar
    donely, ai pm

  9. #229 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by SAY View Post
    De curiozitate,ti-a cazut lentila PS3-ului?
    este pentru consola unui prieten. cumparata de la mg acum 4 luni, brusc n-a mai vrut sa citeasca nimic...

  10. #230 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    este pentru consola unui prieten. cumparata de la mg acum 4 luni, brusc n-a mai vrut sa citeasca nimic...
    si garantia ?

  11. #231 SP
    Junior Member offfff's Avatar
    revin in fortza cu un xbox. l-am decodat si merge perfect. 10x man, you are the best

  12. #232 SP
    Junior Member ADEKO's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Cam asa. Trebuia sa soseasca primul transport dar din cauza nebuniei cu olimpiada din China posta se misca mai greu cu transportul. Sper sa primesc luni primul pachet.

    si cum facem eu ma incadrez in primul transport sau trebuie sa mai astept inca pe atatea sapt pana soseste al doilea si intr'un final al 3 nu prea ar fi corect..

  13. #233 SP
    SAY
    Member SAY's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    este pentru consola unui prieten. cumparata de la mg acum 4 luni, brusc n-a mai vrut sa citeasca nimic...
    Pacat....totusi poate rezolva garantia problema PS3-ului.Daca nu,Donely sigur o rezlova.


    Imi pare rau sa aud ca si astea mai cad din cand in cand.Bine macar ca stim la cine sa ne ducem in caz de probleme.

  14. #234 SP
    Member digitalhater's Avatar
    Donely daca-mi modezi lite-on-ul luni ma duc 1 luna la biserica si-ti aprind lumanari de sanatate. Deja ma seaca sta si se pune dreq prafu pe ea...am toate demo-urile din univers si decat sa dau bani acu pe joace mai bine o modez de banii aia asa ca BAGANE-AM BENQ in consolele astea cu lite-on sa ne bagam!

  15. #235 SP
    Junior Member pheidippides's Avatar
    Quote Originally Posted by ADEKO View Post
    si cum facem eu ma incadrez in primul transport sau trebuie sa mai astept inca pe atatea sapt pana soseste al doilea si intr'un final al 3 nu prea ar fi corect..
    asta o sa fie o problema pe care o va rezolva donely, sper. ca doar nu o sa ne apucam sa spunem ca fiecare dintre noi a fost primul care " a rezervat" un benq, prin pm, prin telefon sau pe mess. ar cam fi infantil. donley, ne lamuresti?

  16. #236 SP
    Junior Member ADEKO's Avatar
    stiu ca toti suntem disperati se ne facem switchingul asta mai ales ca a iesit si Star Wars The Force Unleashed si cum altii sunt foarte nerabdatori ca si mine, infantil cum este de ce ne'am mai obosit sa rezervam

  17. #237 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by offfff View Post
    revin in fortza cu un xbox. l-am decodat si merge perfect. 10x man, you are the best
    Multam mult !!

  18. #238 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by ADEKO View Post
    si cum facem eu ma incadrez in primul transport sau trebuie sa mai astept inca pe atatea sapt pana soseste al doilea si intr'un final al 3 nu prea ar fi corect..
    Cum primesc transportul am sa postez aici si vedem pe urma lista cu cei care vor. Le rezolvam pe toate !! Pretul ramnae la 300 Ron cu manopera cu tot. Inlocuirea dvd-rom liteon se face numai cu BenQ fiind cele mai bune si mai putin zgomotoase. Cu BenQ puteti juca si online cu originale fara a fi banat. Cu Samsung ms28 sau Hitachi nu se poate juca online deoarece se ia ban chiar daca jucati cu originale.

  19. #239 SP
    Junior Member ADEKO's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Cum primesc transportul am sa postez aici si vedem pe uram lisat cu cei care vor. Le rezolvam pe toate !!
    thx donely you rules

  20. #240 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Adeko, man, relax . Daca te agiti nu o sa vina mai repede, desi stiu si eu febra aceea cand esti in asteptarea unui lucru care ti se pare ca vine foaaartee greeeeu. Cheers

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 364 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 62 112 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts