Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 127 of 364 FirstFirst ... 27 77 117 125 126 127 128 129 137 177 227 ... LastLast
Results 2,521 to 2,540 of 7268

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #2521 SP
    Junior Member skysweeper's Avatar
    Donely, am un ps2 SCPH-77001 si as vrea sa-l modez.... crezi k ai putea sa-l modezi vineri dupa 6.00 seara??

  2. #2522 SP
    Junior Member ovikan's Avatar
    blocul optic pentru xbox inseamna tot dvd-rom drive-ul ? al meu e model SDG-605 Toshiba Samsung si s-a cam dus .

  3. #2523 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by skysweeper View Post
    Donely, am un ps2 SCPH-77001 si as vrea sa-l modez.... crezi k ai putea sa-l modezi vineri dupa 6.00 seara??
    Maxim ora 17

    ---------- Post added 08-04-2010 at 09:55 AM ----------

    Modare Soft - NINTENDO Wii cu orice versiune de FW, inclusiv modelul nou cu noul drive. Suport pentru divx, mp3, mkv, xvid, subtitrare, etc. Jocurile, filmele si muzica vor putea rula atat de pe DVD, cat si de pe USB Stick, HDD sau SD Card. Suport region free pentru jocuri, consola ramane in garantie !!! Pret = 250 ron

    ATENTIE ! Recomand modare soft, numai daca se face de catre un profesionist, altfel exista risc mare de brick-uire a consolei.

  4. #2524 SP
    Junior Member skysweeper's Avatar
    Atunci pot sa vin duminica.. daca poti si tu, sami zici la ce ora plz. mersi

  5. #2525 SP
    Member prise's Avatar
    un Controller pentru ps3?

  6. #2526 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by skysweeper View Post
    Atunci pot sa vin duminica.. daca poti si tu, sami zici la ce ora plz. mersi
    Luni-Vineri 9-17

  7. #2527 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by ovikan View Post
    blocul optic pentru xbox inseamna tot dvd-rom drive-ul ? al meu e model SDG-605 Toshiba Samsung si s-a cam dus .
    Sorry nu am decat bloc optic pentru LiteOn si BenQ

    ---------- Post added 08-04-2010 at 01:26 PM ----------

    Quote Originally Posted by prise View Post
    un Controller pentru ps3?
    Nu am pe stoc decat pe comanda.

  8. #2528 SP
    Member prise's Avatar
    si cat ajunge unu la comanda? cu sau fara vibratii?

  9. #2529 SP
    Junior Member painluck's Avatar
    imi cer scuze donely pt astazi am ramas fara baterie la telefon.in principiu poti rescrie nandul la ps3 cu infectus?
    multumesc pt ajutor

  10. #2530 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by painluck View Post
    imi cer scuze donely pt astazi am ramas fara baterie la telefon.in principiu poti rescrie nandul la ps3 cu infectus?
    multumesc pt ajutor
    Ca sa il rescri trebuie sa ai un backup facut deja de nand. Ai asa ceva facut ?

  11. #2531 SP
    Junior Member painluck's Avatar
    nu am facut asa ceva , eu nu am incercat sa rescriu nimic sau backup . sa inteleg ca nu se mai poate face backup la nand?

  12. #2532 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by painluck View Post
    nu am facut asa ceva , eu nu am incercat sa rescriu nimic sau backup . sa inteleg ca nu se mai poate face backup la nand?
    Mai exact ce se intampla de vrei sa faci rescriere sau backup de nand ?

  13. #2533 SP
    Junior Member DangeR's Avatar
    Salut donley...o intrebare am... cunosti pe cineva in Brasov care poate moda PS2 si sa fie profesional.. nu amator? ca sa nu mai trebuiasca sa-l trimti pana in bucale?

  14. #2534 SP
    Junior Member painluck's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Mai exact ce se intampla de vrei sa faci rescriere sau backup de nand ?
    am o erroare 8002f147 .nu pot trece de 37% la update am incercat multe solutii dar nimic

  15. #2535 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by DangeR View Post
    Salut donley...o intrebare am... cunosti pe cineva in Brasov care poate moda PS2 si sa fie profesional.. nu amator? ca sa nu mai trebuiasca sa-l trimti pana in bucale?
    Habar nu am.

    ---------- Post added 09-04-2010 at 05:06 PM ----------

    Quote Originally Posted by painluck View Post
    am o erroare 8002f147 .nu pot trece de 37% la update am incercat multe solutii dar nimic
    NU rezolva nimic un dump de nand.

  16. #2536 SP
    Junior Member painluck's Avatar
    ok donely si atunci nu exista nici o solutie sa pot incarca update-ul pe ps3 ? adica nu se poate face nimic sa il pot face operational ?

  17. #2537 SP
    Junior Member Necro's Avatar
    Salut AM si eu o Problema cu PlayStation3 vatianta 60GB ..de cateva zile nu imi mai trage Cd-ul inauntru...Imi poti spune cam ce probleme ar avea si cat costa reparatul daca se poate

  18. #2538 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by painluck View Post
    ok donely si atunci nu exista nici o solutie sa pot incarca update-ul pe ps3 ? adica nu se poate face nimic sa il pot face operational ?
    Din cate am citit si eu peste tot, singura solutie ar fi service Sony autorizat.

    ---------- Post added 10-04-2010 at 08:20 AM ----------

    Quote Originally Posted by Necro View Post
    Salut AM si eu o Problema cu PlayStation3 vatianta 60GB ..de cateva zile nu imi mai trage Cd-ul inauntru...Imi poti spune cam ce probleme ar avea si cat costa reparatul daca se poate
    Blocul optic ars . Costa 400 ron cu manopera cu tot.

  19. #2539 SP
    Junior Member NeXuS's Avatar
    donely, e adevarat ca nu se mai blocheaza HDD-uri daca iei ban pe LIVE ?

  20. #2540 SP
    Junior Member Necro's Avatar
    intrebare Donely: nu te intereseaza Ps3-ul meu asa defect? pentru piese sau reconditionat....il dau cu 300 lei in cutie cu tot ce am la el

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 127 of 364 FirstFirst ... 27 77 117 125 126 127 128 129 137 177 227 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts