Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 145 of 364 FirstFirst ... 45 95 135 143 144 145 146 147 155 195 245 ... LastLast
Results 2,881 to 2,900 of 7270

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #2881 SP
    Member roberte's Avatar
    rezerva.mi si mie o bucata
    multumesc

  2. #2882 SP
    Member Dasani's Avatar
    backup manager'ul de unde il download'am?

  3. #2883 SP
    Member FailedAngel's Avatar
    Salut Donely, momentan nu am banii, dar dupa epuizarea celor 20 de stickuri vei mai aduce? Categoric, voi cumpara si eu atunci. Astept un raspuns, multumesc anticipat!

  4. #2884 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    @Dasani
    Este pus mai sus in anuntul cu modarea.

    @FailedAngel
    Bineinteles ca da. Saptamana viitoare or sa vina alte 30 bucati.

  5. #2885 SP
    Junior Member FlaviusNistoran's Avatar
    as dori si eu unul daca mai ai , am incercat sa te sun dar nu ai raspuns la tel .

  6. #2886 SP
    Junior Member tamsad's Avatar
    Salut
    Vreau si eu ptr un ps 3. Cu respect

  7. #2887 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Ca sa fim bine intelesi si sa nu mai apara intrebari legate de warez. Daca joci pe live cu consola in mod jailbreak adica cu modchipul activat, riscul sa iei ban este foarte mare. In momentul in care iesi pe net cu ea consola nu trebuie sa aiba modchipul activat, consola fiind atunci ca si nemodata.

    PS. Stoc pentru joi marit la 30 de bucati.

  8. #2888 SP
    Junior Member FlaviusNistoran's Avatar
    salut , am vb cu tine azi de dimineata la telefon, deci rezerv si eu una bucata PS3jailbreak USB-Groove , revin joi cu un telefon la tine .

  9. #2889 SP
    Junior Member DjCyber's Avatar
    Sall , as dori si eu un chip pentru ps3 .

  10. #2890 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Pentru rezervarile facute pana acum ne auzim joi. Urmariti pe thread cand am sa postez ca au sosit si incep livrarile. Thx !!!

  11. #2891 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Eddy View Post
    Am si eu o intrebare, daca iau un joc de pe net pot sa-l joc pe consola ? Si daca jocul are 6,5 GB trebuie sa-l trag pe un dvd DL sau pe un disc blu-ray ?
    tu chiar nu citesti ce sa scrie pe thread?
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Ca sa fim bine intelesi si sa nu mai apara intrebari legate de warez.

  12. #2892 SP
    Junior Member zerogravity93's Avatar
    Vreau sa fac si eu o rezervare pentru o bucata.

  13. #2893 SP
    Junior Member Negrutzu's Avatar
    salut donely, spune-mi te rog . va merge ok jailbreak-ul pe un ps3 cu blocul optic defect ? sa spunem ca-mi fac backup-urile pe "celalalt ps3 al meu" si le transfer pe un hdd extern ... voi fi capabil sa imi rulez jocurile de pe ps3-ul cu blocul optic defect ?

  14. #2894 SP
    Junior Member deimien's Avatar
    Pentru a putea rula un joc back-up este necesara prezenta unui disk in unitate, pentru a "emula" start-up-ul. Teoretic, daca unitatea optica stricata mai poate rula discul fara al citi insa, ar fi posibil.
    -> cel putin asta spun cei de la PsGroove

  15. #2895 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Negrutzu View Post
    salut donely, spune-mi te rog . va merge ok jailbreak-ul pe un ps3 cu blocul optic defect ? sa spunem ca-mi fac backup-urile pe "celalalt ps3 al meu" si le transfer pe un hdd extern ... voi fi capabil sa imi rulez jocurile de pe ps3-ul cu blocul optic defect ?
    NU pentru ca trebuie sa ai un joc pe blue ray in el, atat timp cat joci.

  16. #2896 SP
    Member ciprianoss's Avatar
    +1 rezervare pentru jailbreak modchip.

  17. #2897 SP
    Junior Member barbulescu2's Avatar
    1 bucata si la mine...

  18. #2898 SP
    Junior Member tavikil's Avatar
    Am si eu o nedumerire .
    Atata timp cat nu ai consola conectata la PSN nu risti sa iei ban? iar cand vrei sa joci online deconectezi USB si nu ai nici o problema? Lamuritima asa ii sau nu

  19. #2899 SP
    Junior Member zerogravity93's Avatar
    Quote Originally Posted by tavikil View Post
    Am si eu o nedumerire .
    Atata timp cat nu ai consola conectata la PSN nu risti sa iei ban? iar cand vrei sa joci online deconectezi USB si nu ai nici o problema? Lamuritima asa ii sau nu
    cat timp nu ai cablu de la net conectat nu exista nici un risc de bann cand intri pe PSN nu te juca pe acele jocuri decat daca esti sigur ca nu iei ban iar fara acel USB flash driver care contine PS Jailbreak jocurile nu merg,de asemenea iti mai trebuie un joc original oricare ar fi el ca sa emulezi bootul jocului din backup manager.

  20. #2900 SP
    Junior Member bogoalex's Avatar
    Deci, daca cele 2 posturi de mai sus sunt corecte, in momentul sincronizarii trofeelor, totul va merge brici. Daca nu, iei ban. Ramane de vazut...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 145 of 364 FirstFirst ... 45 95 135 143 144 145 146 147 155 195 245 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts