Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 364 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 68 118 ... LastLast
Results 341 to 360 of 7268

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #341 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by kane86 View Post
    modat astazi xbox cu liteon .super meserias donely.ms mult ca m-ai bagat si pe mine pe lista azi !!!!
    Cu placere.
    Thx !!

  2. #342 SP
    Junior Member andrei932000's Avatar
    primit astazi un xbox360 cu liteon modat.profesionist

  3. #343 SP
    Junior Member peterus22's Avatar
    MI-am modificat si eu un Xbox 360 cu lite-on la donely! Recomand la toata lumea!!!!!

  4. #344 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by andrei932000 View Post
    primit astazi un xbox360 cu liteon modat.profesionist
    Multumesc !!

    Quote Originally Posted by peterus22 View Post
    MI-am modificat si eu un Xbox 360 cu lite-on la donely! Recomand la toata lumea!!!!!
    Multumesc mult !

  5. #345 SP
    Junior Member norcotter's Avatar
    Apelati fara frica la serviciile lui Donley. Chiar daca sunteti din alt orash. Eu sunt din Valcea si am trimis playstation-ul pachet la modificat si la trimis inapoi. Deci pentru toti ceilaltzi de prin alte orase decat bucuresti puteti sa trimiteti consolele la Donley fara grija, decat sa vi le modeze un vreun oarecare de prin propiu orash mai bine sa il modeze Donley (the best) . Garantez eu pentru ele

  6. #346 SP
    Junior Member zvony's Avatar
    Am auzit si eu de Donley de la un amic, am luat legatura si mi-am modat PS2-ul la el. Merge ideal, nu am nicio problema si a lucrat cat se poate de profi. Mai trebuie sa-i multumesc si ca nu s-a suparat ca i-am dat 20.000 de telefoane sa-l intreb cum ajung la el (sunt din Pitesti)! Apelati cu incredere, nu aveti cum sa fiti dezamagiti!
    Asadar: mersi mult! Acum nu mai trebuie sa caut prin magazine jocuri la reduceri!

  7. #347 SP
    Junior Member r1pp3r's Avatar
    mi-a modat un xbox 360 cu liteon , foarte rapid si eficient ... recomand cu caldura , tnx donley

  8. #348 SP
    Junior Member gopo2004's Avatar
    man, daca gasesti mai mare de 2400 baterie pentru pspslim da-mi de veste, sau macar daca gasesc in alta parte gen 3600 sau mai mare linkme

  9. #349 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by norcotter View Post
    Apelati fara frica la serviciile lui Donley. Chiar daca sunteti din alt orash. Eu sunt din Valcea si am trimis playstation-ul pachet la modificat si la trimis inapoi. Deci pentru toti ceilaltzi de prin alte orase decat bucuresti puteti sa trimiteti consolele la Donley fara grija, decat sa vi le modeze un vreun oarecare de prin propiu orash mai bine sa il modeze Donley (the best) . Garantez eu pentru ele
    Mersi mult de tot !!

    Quote Originally Posted by zvony View Post
    Am auzit si eu de Donley de la un amic, am luat legatura si mi-am modat PS2-ul la el. Merge ideal, nu am nicio problema si a lucrat cat se poate de profi. Mai trebuie sa-i multumesc si ca nu s-a suparat ca i-am dat 20.000 de telefoane sa-l intreb cum ajung la el (sunt din Pitesti)! Apelati cu incredere, nu aveti cum sa fiti dezamagiti!
    Asadar: mersi mult! Acum nu mai trebuie sa caut prin magazine jocuri la reduceri!
    Multam mult !

    Quote Originally Posted by r1pp3r View Post
    mi-a modat un xbox 360 cu liteon , foarte rapid si eficient ... recomand cu caldura , tnx donley
    Thx !!!

  10. #350 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by gopo2004 View Post
    man, daca gasesti mai mare de 2400 baterie pentru pspslim da-mi de veste, sau macar daca gasesc in alta parte gen 3600 sau mai mare linkme
    Pentru slim nu gasesc mai mare.

  11. #351 SP
    Member SiCK's Avatar
    Vreau sa-l felicit pe Donely pentru viteza cu care am fost servit si amabilitate.
    You THE MAN,Don.

  12. #352 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by SiCK� View Post
    Vreau sa-l felicit pe Donely pentru viteza cu care am fost servit si amabilitate.
    You THE MAN,Don.
    Cu multumiri !

  13. #353 SP
    Junior Member bo0gyeman's Avatar
    salut donely... as vrea sa imi modezi si mie un xbox 360 cu dvd LITE-ON...problema este ca sunt din Satu Mare dar am inteles ca se poate trimite prin curier...acuma am si eu o intrebare. Cat costa modarea cu dvd benq ca am vazut aici 2 preturi: 300 RON sau 320 ron?

  14. #354 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by bo0gyeman View Post
    salut donely... as vrea sa imi modezi si mie un xbox 360 cu dvd LITE-ON...problema este ca sunt din Satu Mare dar am inteles ca se poate trimite prin curier...acuma am si eu o intrebare. Cat costa modarea cu dvd benq ca am vazut aici 2 preturi: 300 RON sau 320 ron?
    Modare X-BOX 360 cu dvd-rom Liteon ( data de fabricatie incepand cu luna 04-2008 ) = 300 Ron ( necesita inlocuirea dvd-rom liteon cu dvd-rom BenQ sau Samsung )

  15. #355 SP
    Junior Member bo0gyeman's Avatar
    ok...te sun maine dimineata si stabilim detaliile...

  16. #356 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    eu vreau un hard pentru 360 X-BOX 360 HDD 20 Gb = 200 lei,dar pentru luna urmatoare...adica cel tarziu pe data de 7 fac rost de $$
    si as dori sa te intreb daca poti face rost de un hard de 60 de giga

    merci

  17. #357 SP
    Junior Member barosanu820's Avatar
    Sa inteleg ca toate xbox 360 fabricate dupa 04.08 sunt cu lite-on??Sau pot sa am noroc si sa nimeresc o consola cu alta firma de unitate optica si sa ma coste modarea 100-150 ron.?

  18. #358 SP
    Member SiCK's Avatar
    Quote Originally Posted by barosanu820 View Post
    Sa inteleg ca toate xbox 360 fabricate dupa 04.08 sunt cu lite-on??Sau pot sa am noroc si sa nimeresc o consola cu alta firma de unitate optica si sa ma coste modarea 100-150 ron.?
    Cam tot ce e pe stoc la noi si afara e fabricat in Iulie 2008.Nu cred ca exista vreo sansa sa prinzi ceva fara LiteOn.Cel putin nu console noi...

  19. #359 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by barosanu820 View Post
    Sa inteleg ca toate xbox 360 fabricate dupa 04.08 sunt cu lite-on??Sau pot sa am noroc si sa nimeresc o consola cu alta firma de unitate optica si sa ma coste modarea 100-150 ron.?
    Toate X360 fabricate incepand cu data de 04-2008 sunt 100% cu LiteOn.

  20. #360 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by sekhemet View Post
    eu vreau un hard pentru 360 X-BOX 360 HDD 20 Gb = 200 lei,dar pentru luna urmatoare...adica cel tarziu pe data de 7 fac rost de $$
    si as dori sa te intreb daca poti face rost de un hard de 60 de giga
    merci
    Nu pot face rost de HDD de 60 Gb.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 18 of 364 FirstFirst ... 8 16 17 18 19 20 28 68 118 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts