Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 296 of 364 FirstFirst ... 196 246 286 294 295 296 297 298 306 346 ... LastLast
Results 5,901 to 5,920 of 7270

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #5901 SP
    Junior Member justin scott's Avatar
    Sal baieti,sal Don,imi poate spune si mie cineva daca exista vreun racitor pentru PS3?Ceva in genul celor de laptop poate...

  2. #5902 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by justin scott View Post
    Sal baieti,sal Don,imi poate spune si mie cineva daca exista vreun racitor pentru PS3?Ceva in genul celor de laptop poate...
    Nu am vazut asa ceva

  3. #5903 SP
    Junior Member Florin's Avatar
    Salut Donely. Multumesc mult pentru modarea consolei xbox 360. Merge perfect. Intr-adevar un adevarat profesionist. Numai bine

  4. #5904 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Florin View Post
    Salut Donely. Multumesc mult pentru modarea consolei xbox 360. Merge perfect. Intr-adevar un adevarat profesionist. Numai bine
    Multumesc si eu

  5. #5905 SP
    Junior Member andreinaty's Avatar
    Salut Don,

    vorbeai la un moment dat despre niste clone TB Dongle pt ps3. Mai aduci?

  6. #5906 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by andreinaty View Post
    Salut Don,

    vorbeai la un moment dat despre niste clone TB Dongle pt ps3. Mai aduci?
    Da sunt pe drum le primesc saptamana viitoare

  7. #5907 SP
    Junior Member justin scott's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Nu am vazut asa ceva
    Am inteles,merci mult!

  8. #5908 SP
    Junior Member crichton's Avatar
    Salut!
    Am si eu o intrebare, poate parea un pic stupida, dar am tot cautat si nu m-am lamurit. Care este diferenta dintre modarea soft si cea cu cip pentru un PlayStation 2? Am un model slim pe care as vrea sa il modez si nu stiu pentru ce varianta sa optez. Daca ma poti ajuta cu un raspuns, raman dator de bere ^_^

  9. #5909 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    ATENTIE !!
    La 9 zile dupa ce MS a lansat dashboard-ul cu kernel 14717, astazi compania lanseaza System Update versiunea kernel 14719. Nu se stie in ce mod afecteza consolele modate cu LT+ sau pe cele modate RGH-Jtag. Stati departe de live si nu faceti acest update, pana nu vom sti daca afecteaza consolele modate.

  10. #5910 SP
    Junior Member snapisrl's Avatar
    updatat xbox 360 elite la lt 3.0 merci comandante - za best !!!!!!

  11. #5911 SP
    Junior Member rearhorse's Avatar
    update la xbox 360 la lt 3.0 jtag, merge perfect. mersi!

  12. #5912 SP
    Junior Member docovi's Avatar
    Sal Donely
    am achizitionat un PS2 SCPH-90004 1C. Crezi ca se poate moda ? Cu soft sau chip?
    Sunt din Cluj.
    Mersi !

  13. #5913 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by docovi View Post
    Sal Donely
    am achizitionat un PS2 SCPH-90004 1C. Crezi ca se poate moda ? Cu soft sau chip?
    Sunt din Cluj.
    Mersi !
    Numai modchip intern.

  14. #5914 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Disponibila pentru cei care au deja Xbox 360 cu RGH facut, modare pe noul dashboard 2.0.14719 + DashLaunch v2.31
    Attached Images Attached Images 14719.png

  15. #5915 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    In curand disponibil Xecuter RGH 2.0

    Echipa de la Xecuter anunta ca, consolele Xbox Phat vor suporta glitch - RHG, fara a avea in prealabil un backup de NAND si cpukey. Acest lucru va fi valabil si pentru consolele Xbox SLIM cu placa Trinity, care au fost actualizate la kernel 14717 / 14719 si care nu aveau facut backup de Nand si cpukey. Se lucreaza si pe SLIM cu placa Corona. Cu nume de cod RGH 2.0, acesta are urmatoarele caracteristici:

    RGH pentru consolele actualizate cu kernel (14717/14719 )
    Hack-ul va functioneaza si pe consolele "Refurbished Split CB's" (4577, 5772, 6752)
    - Zephyr CB 4577, 4575
    - Falcon / Opus CB 5772, 5773
    - Jasper CB 6752, 6753
    - Trinity (Slim) CB 9230

  16. #5916 SP
    Junior Member barbulescu2's Avatar
    Salut!...ne poti spune cat o sa coste clona TB?...pot face precomanda?

  17. #5917 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by barbulescu2 View Post
    Salut!...ne poti spune cat o sa coste clona TB?...pot face precomanda?
    150 ron
    Am sa postez aici saptamana viitoare cand le primesc si atunci ma suni.

  18. #5918 SP
    Junior Member xty96's Avatar
    Buna, ma numesc Alex si sunt din Cluj. cu scuzele de rigoare, nu am rabdare sa citesc cele 100 de pagini si am cateva intrebari relativ simple.
    As dori sa achizitionez un xbox si sa-l modez. cum se poate moda? ce se intampla cu garantia? cum pot juca pe live? cum pot achizitiona un cont live? care xbox ar fi mai bun(model)? atat pentru moment ^^. multumesc, Alex.

  19. #5919 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by xty96 View Post
    Buna, ma numesc Alex si sunt din Cluj. cu scuzele de rigoare, nu am rabdare sa citesc cele 100 de pagini si am cateva intrebari relativ simple.
    As dori sa achizitionez un xbox si sa-l modez. cum se poate moda? ce se intampla cu garantia? cum pot juca pe live? cum pot achizitiona un cont live? care xbox ar fi mai bun(model)? atat pentru moment ^^. multumesc, Alex.
    0722 766149 pentru detalii.

  20. #5920 SP
    Junior Member vlad123's Avatar
    Salut,am un Xbox 360 standard system 4 gb.Imi poti spune te rog cat este pretul pentru modare?
    Multumesc anticipat!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 296 of 364 FirstFirst ... 196 246 286 294 295 296 297 298 306 346 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts