Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 47 of 364 FirstFirst ... 37 45 46 47 48 49 57 97 147 ... LastLast
Results 921 to 940 of 7268

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #921 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by dLt View Post
    don pot sa iti trimit consola fara sa mai vb la tel .. ? deci da-mi si mie datele si sa-mi mai spui inca ceva cand trimit consola trimit doar "unitatea"? si trimit cu tot cu bani nu? Ms! am incredere in tine ca o trimiti inapoi
    Da trimiti numai unitatea. Detaliile le ai pe PM !!

  2. #922 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Poti sa ma anunti si pe mine cand primesti MU de PS2 de 8 mb?Am nevoie cat mai urgent.
    Am sa postez aici cand aduc.

  3. #923 SP
    Junior Member MCVlad's Avatar
    Salut,

    Ce se mai aude de PSP 3004 ? Pe cand va putea fi ... ?

  4. #924 SP
    Member mariusonweb's Avatar
    salut domnul donely, cand aduceti hdd de xbox 360?

  5. #925 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by MCVlad View Post
    Salut,
    Ce se mai aude de PSP 3004 ? Pe cand va putea fi ... ?
    Deocamdata nimic.

    Quote Originally Posted by mariusonweb View Post
    salut domnul donely, cand aduceti hdd de xbox 360?
    Cam pe 8 Februarie.

  6. #926 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    de 60 adugi? :-s

  7. #927 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Donely, am o intrebare, dupa ce imi voi moda xBox-ul (sa presupunem), voi putea rula jocurile alea ... "rele" de pe HDD ? si alta intrebare, cam ce pret ai la un HDD de xBox ?

  8. #928 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Andrewqp View Post
    de 60 adugi? :-s
    Numai de 20 Gb

    Quote Originally Posted by crysty View Post
    Donely, am o intrebare, dupa ce imi voi moda xBox-ul (sa presupunem), voi putea rula jocurile alea ... "rele" de pe HDD ? si alta intrebare, cam ce pret ai la un HDD de xBox ?
    Nu poti rula un joc de pe HDD, decat daca se instaleaza de pe dvd-rom pe HDD. 200 ron un hdd de 20Gb.

  9. #929 SP
    Junior Member demiurgu's Avatar
    Salut

    Am si eu o problema cu consola mea si nu stiu daca se poate repara sau pot da cu ea de peretzi.
    Am un 360 elite falcon iar acum doua zile in urma imaginea a devenit verzuie iar acum este rosiatica. Am citi pe net ca placa video este dusa dar ma intreb daca nu se poate schimba sau repara cumva.

    Mersi.

  10. #930 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by demiurgu View Post
    SalutAm si eu o problema cu consola mea si nu stiu daca se poate repara sau pot da cu ea de peretzi.Am un 360 elite falcon iar acum doua zile in urma imaginea a devenit verzuie iar acum este rosiatica. Am citi pe net ca placa video este dusa dar ma intreb daca nu se poate schimba sau repara cumva.Mersi.
    0722 766149 pentru o programare !

  11. #931 SP
    Junior Member cristianvasile's Avatar

    problema DVD XBOX 360

    Salut all ... am o problema ... de o saptamana dvd-ul modat de pe consola a inceput sa faca un zgomot ciudat si imi face glume de genul 'Disk unplayable' . A fost super nashpa situatia .

    Donely, ai vreo solutie? vin la tine sa te mai uiti la el ?


    Multumesc! Va salut!

  12. #932 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Salut man,cat ar costa o ,,resuscitare`` pentru un xbox360 care a dat RROD,este prima data cand a dat,e modelul din 2006 fara hdmi

  13. #933 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    si pana la urma care cablu e mai bun RGB sau component? cablul component nu e ala care vine la cutie cu ps2-ul?

  14. #934 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    si pana la urma care cablu e mai bun RGB sau component? cablul component nu e ala care vine la cutie cu ps2-ul?
    Ala este cablu compozit.
    Cablu RGB este pt tv normal iar cablu component este pentru tv plasma sau LCD.

  15. #935 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by steauacroitoru View Post
    Salut man,cat ar costa o ,,resuscitare`` pentru un xbox360 care a dat RROD,este prima data cand a dat,e modelul din 2006 fara hdmi
    200 ron

  16. #936 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    aha. am inteles. ms pt raspuns. o sa iau si eu unul rgb de la tn sapt viitoare. mai ai?

  17. #937 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    aha. am inteles. ms pt raspuns. o sa iau si eu unul rgb de la tn sapt viitoare. mai ai?
    Cred ca mai am.

  18. #938 SP
    Junior Member nakajima's Avatar
    Donely as vrea si eu niste sfaturi cu privire la modarea consolelor xbox. Se pot moda toate tipurile? Si daca mi-ai putea spune ce consola xbox sa imi iau?

  19. #939 SP
    Member mariusonweb's Avatar
    domnul donely, cand aduceti hdd de xbox 360 sa-mi rezervati si mie unul...

  20. #940 SP
    Senior Member Christien's Avatar

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Numai de 20 Gb


    Nu poti rula un joc de pe HDD, decat daca se instaleaza de pe dvd-rom pe HDD. 200 ron un hdd de 20Gb.
    Am cam inteles, dar ma refer la altceva. Deci, daca eu copiez un joc de pe dvd-ul meu "original" pe hdd, nu mai necesita turarea dvd-romului si a introducerii jocului? Adica direct de pe hdd. Si altceva , cand aduci hdd-uri mai mari ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 47 of 364 FirstFirst ... 37 45 46 47 48 49 57 97 147 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts