Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 67 of 364 FirstFirst ... 17 57 65 66 67 68 69 77 117 167 ... LastLast
Results 1,321 to 1,340 of 7268

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #1321 SP
    Junior Member amon amart's Avatar
    blocu optic full e chiar toata unitatea blue ray sau numai parte de interio cumva ca m-ar interesa ca sa cam dus si sa o schimb ,mai precis motorasu de la partea optica daca e toata atuncia o cumpar

  2. #1322 SP
    Junior Member foroelroxana's Avatar
    Salutare,
    Card de 8GB pt PSP2 Sony 3004 ai? Si daca da faci livrari si in tara (Brasov)? Sunt noua abia mi-am luat o jucarie iar cardul este vital.

  3. #1323 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by amon amart View Post
    blocu optic full e chiar toata unitatea blue ray sau numai parte de interio cumva ca m-ar interesa ca sa cam dus si sa o schimb ,mai precis motorasu de la partea optica daca e toata atuncia o cumpar
    NU este numai blocul optic cu sasiu.

    ---------- Post added at 04:48 PM ---------- Previous post was at 04:48 PM ----------

    Quote Originally Posted by foroelroxana View Post
    Salutare,
    Card de 8GB pt PSP2 Sony 3004 ai? Si daca da faci livrari si in tara (Brasov)? Sunt noua abia mi-am luat o jucarie iar cardul este vital.
    NU am

  4. #1324 SP
    Junior Member Schizoid's Avatar
    Cablu VGA pentru 360 ai pe stoc si daca da la ce pret?

  5. #1325 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Tristan View Post
    Cablu VGA pentru 360 ai pe stoc si daca da la ce pret?
    Da costa 80 ron

  6. #1326 SP
    Junior Member Jigen's Avatar
    buna, Donely. am o problema cu un PSP Fat, in sensul ca din greseala i-am plesnit displayul. ma intereseaza cat ma costa o inlocuire de display. sunt din Bucuresti, deci pot veni oricand zici. multumesc.

  7. #1327 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Jigen View Post
    buna, Donely. am o problema cu un PSP Fat, in sensul ca din greseala i-am plesnit displayul. ma intereseaza cat ma costa o inlocuire de display. sunt din Bucuresti, deci pot veni oricand zici. multumesc.
    150 ron cu manopera cu tot

  8. #1328 SP
    Junior Member Schizoid's Avatar
    Excelent. Ai PM.

  9. #1329 SP
    Junior Member ATOM10BC's Avatar
    Ma gandesc sa ti trimit si eu consola sa o modezi un xbox 360 cu fan curier dar nu stiu cum au grija astia de pachete si poate am surprize cu ea

  10. #1330 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by ATOM10BC View Post
    Ma gandesc sa ti trimit si eu consola sa o modezi un xbox 360 cu fan curier dar nu stiu cum au grija astia de pachete si poate am surprize cu ea
    Trimite linistit nu sunt probleme. Lucrez cu ei de cativa ani si nu am avut nici o problema.

  11. #1331 SP
    Junior Member ATOM10BC's Avatar
    Gata , l am trimis azi la tine prin fan curier maine ar trebui sa ti ajunga , si mai am o mica problema daca poti sa ma ajutii , nu stiu exact ce sa intamplat dar clapeta de la memorie sa dus putin in spate si nu se mai inchide calumea si imi e cam ciuda ca consola are 3 zile de cand am cumparat o

  12. #1332 SP
    Junior Member Jigen's Avatar
    Quote Originally Posted by Jigen View Post
    buna, Donely. am o problema cu un PSP Fat, in sensul ca din greseala i-am plesnit displayul. ma intereseaza cat ma costa o inlocuire de display. sunt din Bucuresti, deci pot veni oricand zici. multumesc.
    te-am cautat la telefon luni si m-ai rugat sa te sun joi dimineata in legatura cu displayul ala. daca sun maine pe la 10 si ceva, e devreme? nu de alta, dar as vrea sa stiu cum imi organizez drumurile maine. si mai am o intrebare: displayul il schimbi pe loc, sau vin dupa el ziua urmatoare, respectiv cand imi spui tu sa vin?

    astept un raspuns. multumesc frumos.

  13. #1333 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by ATOM10BC View Post
    Gata , l am trimis azi la tine prin fan curier maine ar trebui sa ti ajunga , si mai am o mica problema daca poti sa ma ajutii , nu stiu exact ce sa intamplat dar clapeta de la memorie sa dus putin in spate si nu se mai inchide calumea si imi e cam ciuda ca consola are 3 zile de cand am cumparat o
    Nici o problema se rezolva

    ---------- Post added at 06:28 PM ---------- Previous post was at 06:27 PM ----------

    Quote Originally Posted by Jigen View Post
    te-am cautat la telefon luni si m-ai rugat sa te sun joi dimineata in legatura cu displayul ala. daca sun maine pe la 10 si ceva, e devreme? nu de alta, dar as vrea sa stiu cum imi organizez drumurile maine. si mai am o intrebare: displayul il schimbi pe loc, sau vin dupa el ziua urmatoare, respectiv cand imi spui tu sa vin?

    astept un raspuns. multumesc frumos.
    Treci maine il lasi si poimaine treci sa il iei.

  14. #1334 SP
    Junior Member ATOM10BC's Avatar
    Ce preturi mai au dvd dual layer verbatim ?

  15. #1335 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by ATOM10BC View Post
    Ce preturi mai au dvd dual layer verbatim ?
    Sincer habar nu am.

  16. #1336 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Donely, probabil te-am mai �ntrebat: ai �ncercat așa ceva? :: InFeCtuS ::

    ...sunt curios cum se comportă

    Am văzut prin listele alea...X360 DUAL DVD DRIVER, X360 "DOWNGRADE software" + diagrams... :: InFeCtuS ::

  17. #1337 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Donely, probabil te-am mai �ntrebat: ai �ncercat așa ceva? :: InFeCtuS ::

    ...sunt curios cum se comportă

    Am văzut prin listele alea...X360 DUAL DVD DRIVER, X360 "DOWNGRADE software" + diagrams... :: InFeCtuS ::
    Comandante nu am incercat niciodata dar stiu ca este un brand super serios. Incearca si vezi cum se comporta.

  18. #1338 SP
    Junior Member Jigen's Avatar
    rezolvat problema cu displayul pentru PSP Fat. multumesc, Donely.

  19. #1339 SP
    Junior Member ATOM10BC's Avatar
    Aduc si eu o lauda unui om care lucreaza ca un profesionist. Am achizitionat o consola xbox 360 acum 3 zile si nu stiam cum sa o modez. Citind pe acest forum am vazut ca e o persoana care se ocupa cu asa ceva . La inceput nu am stiut ce sa cred deoarece eu eram din alt oras si nu din buc,trebuia sa o trimit prin fan curier la el si sa o modeze .Sunt sigur ca multi s-au gandit ca nu cumva sa-si ia teapa sa mai dea si banii si sa ramana si fara consola. Dar in cele din urma am hotarat sa o trimit si nu imi pare rau .Donely a modato si mi-a trimis-o inapoi si totul este ok .Ii multumesc pentru ajutorul dat .

  20. #1340 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Jigen View Post
    rezolvat problema cu displayul pentru PSP Fat. multumesc, Donely.
    Multam mult !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 67 of 364 FirstFirst ... 17 57 65 66 67 68 69 77 117 167 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts