Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 72 of 364 FirstFirst ... 22 62 70 71 72 73 74 82 122 172 ... LastLast
Results 1,421 to 1,440 of 7269

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #1421 SP
    Ex: phat_sua amermofo's Avatar
    salut Donely, azi esti disponibil pentru un upgrade la 1.51 pe hitachi ?

  2. #1422 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Claw View Post
    Salut Donely, cunosti pe careva care mi-ar putea moda 360-ul in Covasna sau Brasov?
    As veni la tine dar as avea cam mult de mers
    Sorry ca raspund asa tarziu, dar am fost plecat de urgenta cu o pb de familie. Nu cunosc pe nimeni si nu lucrez cu nimeni. Daca nu gasesti poti trimite consola la mine cu fan curier. Ia datale mele de contact si vorbim.

    ---------- Post added at 06:14 PM ---------- Previous post was at 06:13 PM ----------

    Quote Originally Posted by Christien View Post
    S-au inventat serviciile de curierat.


    Donely daca modez un PS2 , voi putea juca jocuri din alte regiuni pe consola europeana ?
    Da vei putea fara nici o problema. Ia datele mele de contact si vb. Thx !!!!

    ---------- Post added at 06:15 PM ---------- Previous post was at 06:14 PM ----------

    Quote Originally Posted by Flavy View Post
    As vrea si eu sa apelez sunt din Braila si am un XBOX 360 Arcade cumparat in Noiembrie anul trecu dar nu prea stiu de software are si ce FW..ma poti ajuta sa aflu aceste info?
    Ia tel meu, suna-ma ca sa te intreb ceva si iti zic daca este modata soft sau cu modchip.

    ---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 06:15 PM ----------

    Quote Originally Posted by skysweeper View Post
    Donely, mai de mult mi-am modat un wii la tine, nu are nimic, merge perfect dar vroiam sa intreb daca jocurile NTSC produc vreo problema daca nu cer update. Pana acum mi-am luat doar jocuri PAL.
    Daca nu cer update este Ok

    ---------- Post added at 06:17 PM ---------- Previous post was at 06:17 PM ----------

    Quote Originally Posted by nightprowler View Post
    Donely the master!

    am si eu o intrebare..am modat xboxul la tine si acum vad pe aici ca e posibil sa salvez jocurile pe hdd datorita modarii? ca eu am incercat dar zice ca trebuie sa updatez dash-ul si alte cele ..
    Ti-a raspuns de @GreyhounD

    ---------- Post added at 06:18 PM ---------- Previous post was at 06:17 PM ----------

    Quote Originally Posted by amermofo View Post
    salut Donely, azi esti disponibil pentru un upgrade la 1.51 pe hitachi ?
    Sorry incepand de luni !!!!

  3. #1423 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by UltraGamer View Post
    Aha..e ok pretul saptamana viitoare o sa comand unul.2 intrebari:In cat timp ajunge in Braila?si cealalta intrebare:are contacte aurite?parca asa erau pe ......... dar nu stiu daca aveau si suport video acolo scria doar semnal audio.Multumesc
    Da are contacte aurite. Il trimit cu fan curier curierat rapid. Ajunge a doua zi.

    ---------- Post added at 06:25 PM ---------- Previous post was at 06:24 PM ----------

    Quote Originally Posted by icspe View Post
    hdd de 20 gb pt xbox360 mai ai?o sa aduci?
    Nu se mai fabrica. Numai de 120 Gb la 450 ron

  4. #1424 SP
    Member mariusonweb's Avatar
    salut donely, am un xbox 1 si vreau sa-l modez la tine, se poate? eventual cat ma costa si cat dureaza, multumesc!

  5. #1425 SP
    Junior Member Claw's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Sorry ca raspund asa tarziu, dar am fost plecat de urgenta cu o pb de familie. Nu cunosc pe nimeni si nu lucrez cu nimeni. Daca nu gasesti poti trimite consola la mine cu fan curier. Ia datale mele de contact si vorbim.
    Mersi de raspuns, daca nu rezolv te contactez eu

  6. #1426 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by mariusonweb View Post
    salut donely, am un xbox 1 si vreau sa-l modez la tine, se poate? eventual cat ma costa si cat dureaza, multumesc!
    Costa 150 ron. Dureaza 30 min. Ia datele mele de contact si vb.

  7. #1427 SP
    Junior Member speedy19's Avatar
    thx donley .... mai mult am stat pe drum ... in 5 min era gata ) great job see u later

  8. #1428 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by speedy19 View Post
    thx donley .... mai mult am stat pe drum ... in 5 min era gata ) great job see u later
    Cu mii de multumiri.

  9. #1429 SP
    Junior Member remus's Avatar
    donely...te rog daca ma poti ajuta...am pierdut key-ul original adica nu mai am nici backupl fiindca am formatat pen driveul si nu-l mai am nici in dvd-rom....apare cu 0000000.este vre-o metoda de recuperare a key-ului original...mersi

  10. #1430 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by remus View Post
    donely...te rog daca ma poti ajuta...am pierdut key-ul original adica nu mai am nici backupl fiindca am formatat pen driveul si nu-l mai am nici in dvd-rom....apare cu 0000000.este vre-o metoda de recuperare a key-ului original...mersi
    Din pacate daca nu ai salvat nu mai este nici o sansa.

  11. #1431 SP
    Banned Mario's Avatar
    ce se mai aude de ps3,ceva in genul unui pronostic,daca e imi poti da siteul celui care se ocupa sa faca cfw la ps3?

  12. #1432 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Mario View Post
    ce se mai aude de ps3,ceva in genul unui pronostic,daca e imi poti da siteul celui care se ocupa sa faca cfw la ps3?
    Nu exista man asa ceva. Nu stiu pe nimeni care sa se ocupe de FW pentru PS3.

  13. #1433 SP
    Junior Member remus's Avatar
    bun ... mersi

  14. #1434 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    NOU !!!! Modare PSP 2000, 2004 si 3000 cu placa de baza TA-088v3 = 50 Ron

  15. #1435 SP
    Junior Member cata_x360's Avatar
    Salut Doneley, am si eu o problema cu xbox-ul: azi de dimineata, i-am dat drumul si mi-a aparut "three red flashing lights" din cate am vazut pe net si am incercat, prin apasarea la reset si butonu de eject: imi indica 0020=overheating/ unknown hardware problem. Exista vre-o solutie sa il fac sa mearga inafara de "towel trick", daca nu ma gandesc sa il trimit la garantie( xboxul este modat de tine) sper sa nu fie vre-o problema. Sau daca poti sa rezolvi tu problema, cam cat m-ar costa? Multumesc anticipat.

  16. #1436 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by cata_x360 View Post
    Salut Doneley, am si eu o problema cu xbox-ul: azi de dimineata, i-am dat drumul si mi-a aparut "three red flashing lights" din cate am vazut pe net si am incercat, prin apasarea la reset si butonu de eject: imi indica 0020=overheating/ unknown hardware problem. Exista vre-o solutie sa il fac sa mearga inafara de "towel trick", daca nu ma gandesc sa il trimit la garantie( xboxul este modat de tine) sper sa nu fie vre-o problema. Sau daca poti sa rezolvi tu problema, cam cat m-ar costa? Multumesc anticipat.
    Du-te la garantie sa ti-l schimbe.

  17. #1437 SP
    Junior Member DaNiTzU08's Avatar
    sall donely! s vrea si eu o modare de psp 3004? dar am auzit de niste probleme ale softului?

  18. #1438 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by DaNiTzU08 View Post
    sall donely! s vrea si eu o modare de psp 3004? dar am auzit de niste probleme ale softului?
    Pentru 3004 inca nu. Deocamdata numai pentru PSP 2000, 2004 si 3000 cu placa de baza TA-088v3. Mai asteptam pentru 3004

  19. #1439 SP
    Member Xbox's Avatar
    X-BOX 360 cablu VGA = 70 lei
    e cel cu care poti sa conectezi xboxul la monitor ,nu??

  20. #1440 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Xbox View Post
    X-BOX 360 cablu VGA = 70 lei
    e cel cu care poti sa conectezi xboxul la monitor ,nu??
    Da

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 72 of 364 FirstFirst ... 22 62 70 71 72 73 74 82 122 172 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts