Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 73 of 364 FirstFirst ... 23 63 71 72 73 74 75 83 123 173 ... LastLast
Results 1,441 to 1,460 of 7269

Thread: Modificari Console: Downgrade PS3 la CFW 3.55, PS2, PSP, Xbox 360 Slim, Wii

  1. #1441 SP
    Junior Member specyal's Avatar
    cat mi-as dori sa se modeze ps3 ...

  2. #1442 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by specyal View Post
    cat mi-as dori sa se modeze ps3 ...
    Mda...

  3. #1443 SP
    Junior Member TheOtherAI's Avatar
    Maestre, psp 3004 se poate moda? Daca nu, o sa se poata in viitorul apropiat? Multumesc.

  4. #1444 SP
    Junior Member deimien's Avatar
    se poate

    ---------- Post added at 11:37 AM ---------- Previous post was at 11:36 AM ----------

    my friend o carcasa completa de psp 3000 silver si un black ai? (si un lcd de 3000)

  5. #1445 SP
    Member mihaikid's Avatar
    Donely Noutatile de 3004??
    knd se modeaza te rogg muuulttt dami si mie un PM :
    Cheers!

  6. #1446 SP
    Junior Member TheOtherAI's Avatar
    multumesc pt raspuns dar as prefera sa-mi raspunda Donely.

  7. #1447 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Pentru 3004 inca nu. Deocamdata numai pentru PSP 2000, 2004 si 3000 cu placa de baza TA-088v3. Mai asteptam pentru 3004
    psp 3004 nu e acelasi lucru cu 3000 ? eu din cate stiu 4 e codul tarii noastre si ajuta mai mult distribuitorii... posibil sa fiu informat gresit.

  8. #1448 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Sal Donely, am si eu o intrebare. Am un xbox360 si am primit de la cineva un drive modat de la o consola mai veche(model fara hdmi). Problema mea este ca daca schimb drive-ul dvd modat de la consola cea veche in consola mea nu merge de fel, nu citeste jocuri oricat de originale ar fi sau nu, imi apare un ecran alb cu un mesaj de genu sa bag discu intr-o consola x360 insa este interesant ca filme dvd citeste fara probleme. Ce poate avea, ce pot face sa mearga driveul modat in consola mea? In consola de unde a fost scos merge de minune fara probleme. Trebuie reflash-uit oare, nu-i place la drive modelu nou de x?

  9. #1449 SP
    Junior Member hack33's Avatar
    Salut Donely, am un PS2 si as vrea sa il modez. Imi poti da si mie adresa ta? Si sa imi spui cat ma costa
    Model PS2: [Click]

  10. #1450 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Donely poti aduce la comanda toata unitatea optica, nu doar lentila, pentru PS3 varianta 60Gb CECHC04, varianta compatibila PS/PS2. Daca da, cat ar costa? e tot 400ron cumva?

  11. #1451 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by kane86 View Post
    psp 3004 nu e acelasi lucru cu 3000 ? eu din cate stiu 4 e codul tarii noastre si ajuta mai mult distribuitorii... posibil sa fiu informat gresit.
    Am sa ma informez mai bine dar nu cred ca este ce zici tu. Posibil sa ma insel. Putem incerca in schimb si pe un 3004.

  12. #1452 SP
    Junior Member Sergiu's Avatar
    Ai de vanzare incarcatoare pentru PSP?Daca da, cat costa?

  13. #1453 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Sal Donely, am si eu o intrebare. Am un xbox360 si am primit de la cineva un drive modat de la o consola mai veche(model fara hdmi). Problema mea este ca daca schimb drive-ul dvd modat de la consola cea veche in consola mea nu merge de fel, nu citeste jocuri oricat de originale ar fi sau nu, imi apare un ecran alb cu un mesaj de genu sa bag discu intr-o consola x360 insa este interesant ca filme dvd citeste fara probleme. Ce poate avea, ce pot face sa mearga driveul modat in consola mea? In consola de unde a fost scos merge de minune fara probleme. Trebuie reflash-uit oare, nu-i place la drive modelu nou de x?
    Fiecare dvd-rom este casatorit cu placa de baza au acelasi key, de aceea cand il pui pe alta consola nu merge. Trebuie sa ai key-ul de la celalt si sa il injectam in acel dvd-rom care vrei tu sa il muti.

    ---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

    Quote Originally Posted by hack33 View Post
    Salut Donely, am un PS2 si as vrea sa il modez. Imi poti da si mie adresa ta? Si sa imi spui cat ma costa
    Model PS2: [Click]
    0722 766149 pentru detalii si programare. Thx !!!

    ---------- Post added at 07:18 PM ---------- Previous post was at 07:17 PM ----------

    Quote Originally Posted by rockybt18 View Post
    Donely poti aduce la comanda toata unitatea optica, nu doar lentila, pentru PS3 varianta 60Gb CECHC04, varianta compatibila PS/PS2. Daca da, cat ar costa? e tot 400ron cumva?
    Nu toata unitatea optica nu se gaseste. Pentru ce ai nevoie toata unitatea optica ????

    ---------- Post added at 07:19 PM ---------- Previous post was at 07:18 PM ----------

    Quote Originally Posted by Sergiu View Post
    Ai de vanzare incarcatoare pentru PSP?Daca da, cat costa?
    Cred ca am mai am. Am sa ma uit si iti comunic maine.

  14. #1454 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Am sa ma informez mai bine dar nu cred ca este ce zici tu. Posibil sa ma insel. Putem incerca in schimb si pe un 3004.
    E acelasi lucru,garantez,comandante!

  15. #1455 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Fiecare dvd-rom este casatorit cu placa de baza au acelasi key, de aceea cand il pui pe alta consola nu merge. Trebuie sa ai key-ul de la celalt si sa il injectam in acel dvd-rom care vrei tu sa il muti.
    Am inteles, multumesc foarte frumos de nfo.

  16. #1456 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    E acelasi lucru,garantez,comandante!
    Ok atunci ar trebui incercat si pe un 3004

  17. #1457 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by TheOtherAI View Post
    multumesc pt raspuns dar as prefera sa-mi raspunda Donely.
    Da a iesit ceva. 0722 766149 pentru detalii si programare.

  18. #1458 SP
    Junior Member deimien's Avatar
    again
    carcase complete de 3000 aduci? as vrea una silver si un neagra

  19. #1459 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    Salut! imi trebuie inca ceva in afara de ce am primit la cumparare pt a lega castile de la elite la controller? ca nu se aude cand le bag si parca am vazut un fel de mufa mai groasa sau ceva de genul asta..

  20. #1460 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Nu sunt sigur daca zic bine,dar castile sunt folosite numai sa vorbesti cu altcineva(deci sa-i si auzi pe altii cum vorbesc) sau sa dai comenzi in anumite jocuri...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 73 of 364 FirstFirst ... 23 63 71 72 73 74 75 83 123 173 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts