Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 25 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast
Results 221 to 240 of 499

Thread: Clubul Android

  1. #221 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Ok am o problema pe un I5500.Vine cu versiunea Froyo.Cand intru pe youtube sa dau pe un video,merge.Cand dau pe altul nu merge..apoi nu mai mere nici unul.Ce sa-i fac?Imi zice "there was a problem while playing".Update de firmware sau ceva?
    App:Conexiunea este buna,iar pe google merge parfum....

  2. #222 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Re: Clubul Android

    Froyo is za problem.Intra pe www.rodevteam.eu si alege ce soft vrei.Made by me and have fun.Recomand Gingerbread Stock.

    Sent from my E15i using Tapatalk 2

  3. #223 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Ce telefon cu ecran de maxim 3.5in si pret pana in 900lei imi recomandati ?

  4. #224 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Am instalat Nova Launcher (varianta gratis). Imi place per total, dar nu pot sa mut aplicatiile in drawer. Daca apas una mai mult timp mi-o muta direct pe desktop.
    Ar trebui sa cumpar aplicatia integrala ca sa fac chestia asta?

  5. #225 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Quote Originally Posted by Csander View Post
    Am instalat Nova Launcher (varianta gratis). Imi place per total, dar nu pot sa mut aplicatiile in drawer. Daca apas una mai mult timp mi-o muta direct pe desktop.
    Ar trebui sa cumpar aplicatia integrala ca sa fac chestia asta?
    Daca tii mai mult timp apasat ar trebui sa poti s-o pui unde vrei. Eu pot. Oricum iti recomand Apex Launcher. Mie mi se pare mai fain ca Nova sau Trebuchet (altele nu am incercat).

  6. #226 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Xperia Neo V

    4 inchi si mi se pare ca exact 900 lei e.
    +camera de 8 mpx si ecran foarte bun.

  7. #227 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Re: Clubul Android

    Quote Originally Posted by Csander View Post
    Am instalat Nova Launcher (varianta gratis). Imi place per total, dar nu pot sa mut aplicatiile in drawer. Daca apas una mai mult timp mi-o muta direct pe desktop.
    Ar trebui sa cumpar aplicatia integrala ca sa fac chestia asta?
    Deasemenea arunca un ochi la Holo Launcher HD.Am testat si ADW Launcher EX dupa noul update dar nu m-a surprins.

    @Madk91
    Daca vrei sa il iei nu ezita.Il are un coleg de clasa si se misca nemaipomenit.Acum am vazut ca are si ICS oficial.

    Sent from my Xperia X8

  8. #228 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu folosesc Go Launcher EX (impreuna cu Go Backup, Go Calendar, Go Contact EX, Go SMS Pro, Go Weather EX s.am.d.) fara probleme. Mi se pare unul dintre cele mai customizabile si mai bine facute launchere. Toate cele de mai sus sunt free!

  9. #229 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Re: Clubul Android

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Eu folosesc Go Launcher EX (impreuna cu Go Backup, Go Calendar, Go Contact EX, Go SMS Pro, Go Weather EX s.am.d.) fara probleme. Mi se pare unul dintre cele mai customizabile si mai bine facute launchere. Toate cele de mai sus sunt free!
    Din cate stiu tu aveai si tab.Incearca GO Launcher HD pe el pentru ca este foarte bine optimizat.

    Sent from my Xperia X8

  10. #230 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Din cate stiu tu aveai si tab.Incearca GO Launcher HD pe el pentru ca este foarte bine optimizat.

    Sent from my Xperia X8
    Nu mai am decat Note-ul acum (si pe acela l-am pus la vanzare). Am incercat initial toate launcherele posibile si imposibile... si Go mi-a placut cel mai mult si mi s-a parut ca se misca foarte OK. Acum, poate fi si chestie de gustibus

  11. #231 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Problema cu GO e ca e prea eye candy din punctul meu de vedere. Eu am ramas la Nova(pe care la cumparat cu 0.25$) si imi customizez interfata cu icon pack-uri

  12. #232 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Nova Launcher (varianta platita) mi se pare cel mai bunlaucher la ora actuala. Fata de celelalte laucher'e pe care le-am incercat (Apex, Go, ADW) Nova e foarte rapid si nu da crash.

  13. #233 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Quote Originally Posted by Dudel View Post
    Daca tii mai mult timp apasat ar trebui sa poti s-o pui unde vrei. Eu pot. Oricum iti recomand Apex Launcher. Mie mi se pare mai fain ca Nova sau Trebuchet (altele nu am incercat).
    Pai da, daca tin mai mult timp apasat pe o aplicatie mi-o muta, dar pe desktop direct. Eu vreau sa le mut in drawer.
    Ma bate gandul sa incerc si Apex, desi Nova ma multumeste deocamdata, nu am nevoie de prea mult eye-candy.

  14. #234 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Re: Clubul Android

    Eu am ramas la Apex Pro.Ce pot spune e ca este foarte stabil.

    Sent from my Xperia X8

  15. #235 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Mi-am instalat de cateva zile Viber. Mi-a distrus pur si simplu bateria. La fel ati patit si voi? (SGS3)

    PS: Telefonul aparea in Better Battery Stats ca fiind 100% din timp Awake.

  16. #236 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  17. #237 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Fu*k me !


  18. #238 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Fu*k me !

    "The most thinnest one". I stopped watching after that.

  19. #239 SP
    Member SkyBorg's Avatar
    Guys, mi-am spart geamul telefonului dar touch-ul merge perfect. Are cineva idee cat costa acest geam pentru un Huawei U8815 sau unde il pot repara? Cica Gorila Glass... mi-a cazut din buzunar cand stateam pe scaun.

  20. #240 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Am tot așteptat să văd dacă cineva va posta ceva în legătură cu Xperia Z, dar nimic. Hai că sparg eu gheața. Quite a looker, this one.


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 25 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul de narghilea By Uziwood in forum Offtopic
    Replies: 36 Last Post: 25-10-2015, 20:11
  5. Clubul F.C. Steaua By octav in forum Health, Food & Sports
    Replies: 366 Last Post: 21-10-2011, 00:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts