Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 25 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast
Results 161 to 180 of 499

Thread: Clubul Android

  1. #161 SP
    Admin MonkY's Avatar

  2. #162 SP
    Banned haosman's Avatar

  3. #163 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Am facut si eu update astazi la 4.0.3 pe Sensation-ul meu si sunt placut surprins, se misca mai bine in meniuri plus ca au schimbat mici chestii pe ici pe colo precum font-uri, ceva la bara de meniu,etc.

  4. #164 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Stiti unde as putea face update la LG Optimus One? Nu ICS pentru ca sigur nu merge.

  5. #165 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Am de ales intre Sasung Galaxy Ace si Samsung Galaxy Ace Plus.

    Care mi-l recomandati tin sa precizez ca eu as merge pe Plus.
    Si inca o chestiune foarte importanta,pana acum am fost posesor de iPhone cu celebrul lui ios,ma pot obisnuit cu androidul,si cel mai important se poate face ''jailbreak'' pe unul din aceste telefoane?

    Stima!

  6. #166 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Ace Plus. Exista root, nu stiu insa daca face exact ce face jailbreak-ul.

    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

  7. #167 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Are cineva Galaxy Nexus ? Cam cat tine bateria ? Am observat ca a mai scazut pretul si ca atare, devine un device mai atractiv, mai ales datorita ecranului.

  8. #168 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Nu as putea sa iti spun exact pentru ca nu am facut un test, dar sigur te tine o zi la folosire "normala". Eu am toate aplicatiile pe auto-sync la 2 ore, in afara de weather si email care sunt la 15 de minute, dar avand dock-uri peste tot (acasa, birou si masina) este mereu incarcat. Si da, ecranul este din alta lume...

  9. #169 SP
    Admin MonkY's Avatar

  10. #170 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Ma alaturi si eu clubului Android , cu un Huawei Sonic ("chinezarie"-considera unii).
    Imi plac Huawei (nu sunt hipster) . Am mai avut primite de la RDS telefoane de la firma asta , si am fost placut surprins de durabilitatea lor si durata bateriei.

    E un telefon middle-range. Dar pentru 3-4 clipuri video , un acordor de chitara , 3-4 emulatoare si o camera foto decenta , e destul.

    Urmeaza sa ma interesez sa vad cum se face ROOT . Dar mai intai mai butonez vreo 2-3 saptamani la el , sa ma obisnuiesc cu tot.

  11. #171 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Salut, am si eu o intrebare: Samsung Galaxy S 2 sau IPHONE 4S? (ma intereseaza din punct de vedere al jocurilor/aplicatiilor/netului/videouri(filme etc.)/baterie si daca pot sa iau toate astea pe gratis pe ambele smartphonuri. Multumesc

  12. #172 SP
    Member PwJBoy's Avatar
    Fiecare o sa-si spuna preferintele.Eu am fost posesor de ambele,si am ramas pe Galaxy,pentru simplul fapt ca imi place mai mult.Nivel de personalizare mult mai mare si performanta parca mai ridicata.Mai cauta si tu niste comparatii side to side,pentru ca la final,totul o sa se rezume la gusturi.

  13. #173 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    iphone daca iti place simplitatea si design-ul placut, cu gust sau android daca iti place sa iti personalizezi telefonul la maxim... there, simplu

  14. #174 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Hey , vad ca se aglomereaza pe aici.Ma bag si eu cat mai e loc
    Am un Samsung Galaxy 5 pe care am facut ROOT si am instalat cateva romuri.In prezent sunt developer si sunt fondatorul la Romanian Developing Team.
    Deocamdata lucram doar cu Galaxy 5 , dar in curand o sa imi iau un Xperia Play.Daca e cineva priceput pe aici il astept sa se inscrie in Romanian Developing Team.Pentru detalii trimiteti un PM.Nu las linkuri in postari.

  15. #175 SP
    Member SkyBorg's Avatar
    Salut, as vrea sa ma alatur si eu clubului Android. Am de ales intre mai multe telefoane. Care este cel mai bun din punct de vedere al jocurilor/filmelor/navigatie internet/aplicatii?

    Huawei Ascend G300 vs. Samsung Galaxy Ace Plus vs LG Optimus Sol vs Samsung S Plus vs HTC Explorer

  16. #176 SP
    Junior Member wwewwf96's Avatar
    Quote Originally Posted by SkyBorg View Post
    Salut, as vrea sa ma alatur si eu clubului Android. Am de ales intre mai multe telefoane. Care este cel mai bun din punct de vedere al jocurilor/filmelor/navigatie internet/aplicatii?

    Huawei Ascend G300 vs. Samsung Galaxy Ace Plus vs LG Optimus Sol vs Samsung S Plus vs HTC Explorer
    Samsung S Plus

  17. #177 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Samsung S Plus

  18. #178 SP
    Member SkyBorg's Avatar
    Multumesc pentru raspunsuri. Am ales Samsung Galaxy S Plus.

  19. #179 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  20. #180 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Guys, stiti vreun service GSM mai "eftinache" care sa-mi schimbe display-ul la SGS2 ? A facut buba ... Cea mai low oferta pe care am primit-o a fost de 650 .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 25 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4276 Last Post: Yesterday, 10:06
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  4. Clubul de narghilea By Uziwood in forum Offtopic
    Replies: 36 Last Post: 25-10-2015, 20:11
  5. Clubul F.C. Steaua By octav in forum Health, Food & Sports
    Replies: 366 Last Post: 21-10-2011, 00:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts