Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 147

Thread: Jocuri Android - discutii si recomandari

  1. #21 SP
    Member iUser's Avatar
    Virtua Tennis™ Challenge

    https://play.google.com/store/apps/d...sega.vtc&hl=ro
    Recomand!

  2. #22 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    logos quiz....e foarte antrenant...va dati seama din nume despre ce este vorba

  3. #23 SP
    Member iUser's Avatar

  4. #24 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    De cateva zile a aparut The Bard's Tale! Il recomand!!!!!!!



    Nu exista joc mai tare!

    Il am pe PS2, XBOX, PC & iPhone 4.......si daca as avea telefon pe Android l-as cumpara fara sa mai stau pe ganduri!


  5. #25 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Why not buy an Android.It's cheap...

  6. #26 SP
    Member MihneaWii's Avatar
    Ce rost ar avea sa isi ia Android , daca isi permite Iphone 4?

  7. #27 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Re: Jocuri Android

    Quote Originally Posted by MihneaWii View Post
    Ce rost ar avea sa isi ia Android , daca isi permite Iphone 4?
    Android is better

    Sent from my E15i using Tapatalk 2

  8. #28 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar

    Jocuri Android

    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Why not buy an Android.It's cheap...
    Android inseamna foarte mult,e OS-ul care se gaseste intr-o infinitate de produse. Daca isi ia un Android "cheap",o sa se trezeasca ca poate sa il arunce in secunda 2 la gunoi. Daca vorbim de frumuseti ca Galaxy S,Galaxy Note si altele din aria produselor de calitate peste medie,atunci da. Un iPhone 4 da clasa lejer unui smartphone cu Android mediu. Se pupa hardware cu software si e combinatia ideala.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #29 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Re: Jocuri Android

    Quote Originally Posted by Firezu View Post
    Android inseamna foarte mult,e OS-ul care se gaseste intr-o infinitate de produse. Daca isi ia un Android "cheap",o sa se trezeasca ca poate sa il arunce in secunda 2 la gunoi. Daca vorbim de frumuseti ca Galaxy S,Galaxy Note si altele din aria produselor de calitate peste medie,atunci da. Un iPhone 4 da clasa lejer unui smartphone cu Android mediu. Se pupa hardware cu software si e combinatia ideala.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nu ma refeream la panarame.Un Galaxy S II e mai ieftin acum si trebuie sa recunosti ca este ceva.

    Sent from my E15i using Tapatalk 2

  10. #30 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Pfiu, dar un iPhone 4 nu intra niciodata in competitie cu un Android cheap! Ever!

  11. #31 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar

    Jocuri Android

    Quote Originally Posted by x2z View Post
    Pfiu, dar un iPhone 4 nu intra niciodata in competitie cu un Android cheap! Ever!
    Aha.
    Dupa ce am vorbit atat de mult cu atat de multi oameni,mi-am dat seama ca nimeni nu are dreptate. Doar gusturi. Apple sau Samsung,X360 sau PS3,PC sau Mac,BMW sau Mercedes...toate,toate discutiile pe marginea acestor subiecte sunt inutile si nu de putine ori,cretine. Fiecare are plusuri si minusuri. Diferenta e ca fiecare se agata de ceea ce ii place si in baza acestui aspect,fiecare aduce argumente pentru asta. Dupa aceea vesnica discutie cu fanboyism-ul,punctul culminant al conflictului si bine,pa. Nu se intampla nimic,nu castiga nimeni niciodata. Victoria nu e de partea nimanui pentru ca nimeni nu se recunoaste infrant. It's that easy. Si eu am defectul asta. Nu am nicio problema daca lauda cineva Android-ul. Dar daca il prezinta in antiteza cu Apple si ii da o bila alba,trecand ce imi place mie pe o treapta inferioara (prin formulari simple - Android is better),iau foc. Asa privesc lucrurile si cei din tabara vecina. De mii de ori mi-am promis ca o sa ma abtin,ca o sa tac,dar parca am un reflex de a apara ce imi place si ce folosesc. Deoarece simt ca ma ataca in mod indirect pe mine. Desi nu e asa.
    In fine...nu stiu cat de bine m-am facut inteles. Dar asta e in natura umana,cred.

    Pana una alta,cred si sper sincer ca asta sa fie ultimul meu post pe aceasta tema. Urasc offtopic-ul.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #32 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Re: Jocuri Android

    Ai un punct de vedere foarte bun dar nu este o chestie de fanboy.Eu apreciez foarte mult iOS si chiar as cumpara un iPhone daca mi-as permite , dar am avut ocazia sa testez vreo 2 saptamani iOS si mie , mi s-a parut ca e net inferior dar asta e parerea mea.

    Sent from my E15i using Tapatalk 2

  13. #33 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar

    Jocuri Android

    Quote Originally Posted by Marinake View Post
    Ai un punct de vedere foarte bun dar nu este o chestie de fanboy.Eu apreciez foarte mult iOS si chiar as cumpara un iPhone daca mi-as permite , dar am avut ocazia sa testez vreo 2 saptamani iOS si mie , mi s-a parut ca e net inferior dar asta e parerea mea.

    Sent from my E15i using Tapatalk 2
    Te contrazici singur.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #34 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Re: Jocuri Android

    Quote Originally Posted by Firezu View Post
    Te contrazici singur.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nu chiar.Tot la ideea de iPhone sux fata de Android am ramas.

    Sent from my E15i using Tapatalk 2

  15. #35 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Se poate sa reveniti on-topic? Pe topicul de iPad/iPhone Games chiar se discuta despre jocuri, nu despre cat de tare e iOS-ul fata de Android. Se poate sa reusiti acelasi lucru? Thx!

  16. #36 SP
    Senior Member Marinake's Avatar

    Re: Jocuri Android

    Recomand Age of Zombies.Este creat de Halfbrick , studioul care ne-a adus Fruit Ninja si este foarte addictive.

    Sent from my E15i using Tapatalk 2

  17. #37 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Ieri a aparut Bad Piggies (pe Android sunt free ambele variante, cea standard si HD).


    Am jucat primele 25 de nivele, foarte fun, mai bun ca Angry Birds.

  18. #38 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    Re: Jocuri Android

    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Ieri a aparut Bad Piggies (pe Android sunt free ambele variante, cea standard si HD).


    Am jucat primele 25 de nivele, foarte fun, mai bun ca Angry Birds.
    Pe ce telefon le joci? Pe mine nu ma lasa sa-l instalez pe telefon, zice ca nu este compatibil cu versiunea asta....am un GT-S5660(Galaxy Gio)...

    Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

  19. #39 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Pe ce telefon le joci?
    Pe o tableta Zenithink.

  20. #40 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Recomand Broken Sword: Shadow of the Templars Director's Cut. Am terminat jocul acum multi ani pe PC si cand am vazut ca este si pe Android a trebuit sa-l am neaparat. Asadar, daca sunteti in cautarea unui adventure extraordinar nu-l ratati!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 644 Last Post: 31-08-2023, 13:32
  2. Switch - game library, discutii si recomandari By rodarkone in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 22 Last Post: 03-10-2021, 18:23
  3. Recomandari jocuri By erik95 in forum Console Club
    Replies: 53 Last Post: 01-12-2020, 10:26
  4. Recomandari aplicatii Android By MonkY in forum Android
    Replies: 17 Last Post: 12-01-2013, 23:47
  5. Recomandari jocuri By bebecata in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 29 Last Post: 03-01-2010, 16:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts